Necenzurujeme.cz

NÁZOR OBČANA / 6

Jak vysvětlit dětem chudší Vánoce

Přátelé, poté co jsem si na IT portálu Novinky přečetl zprávu o titulku: Jak vysvětlit dětem chudší Vánoce dětem řeknu toto:

Milé děti, chudší Vánoce spatřuji jako téměř „malichernost“ proti další vlně zbídačování národa, která nanejvýš pravděpodobně přijde po novém roce. Současně jsem názoru, že drastická devastace životní úrovně a nevylučuji, že i národní identity nemá žádný racionální základ, a je pouze důsledkem studenoválečnické, nenávistné, a mamonu chtivé globalizační politiky Západu!

Ruku v ruce s tím vnímám tzv. chudší vánoce také jako důsledek toho, že lidé před více jak třiceti lety tzv. naletěli na dobře připravený scénář dramatu „Sametová revoluce“, a v dobré víře tak de facto položili základ k likvidaci Československa, a následně pak také základ k procesu likvidace českomoravské národní prosperity, suverenity i identity, Tedy základ k tomu, abychom se později, v jakém si finále stali otroky ve dříve vlastní zemi. No a mám obavu, že současnost je právě ono finále! Finále, ke kterému došlo mj. proto, že jako národ jsme nejednotní, nedbali jsme poučení z dějin, a v opojení vidinou slastného života, ale i škálou dalších zásadních pochybení jsme skrze platformu EU umocněnou o jakýsi kult Evropských hodnot zaměnili nejen vlastenectví, ale především zdravý selský rozum za podvolení se dravým Západním mocnostem, které vysály tuto zemi a ze zbylého torza pak de facto učinily jen kolonii. :-( 

Štítky článku:

prestiž 1: 17,69 přečteno 276×

0 Hodnotit článek 13

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

NÁZOR OBČANA / 6

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse