Necenzurujeme.cz

Ježíš byl zřejmě pedofil, násilník a vrah. Podle papeže, asi ano.

Papež František přirovnává migranty, devastující Evropu k Ježíši Kristu. Tímto tedy nepřímo připisuje Ježíši roli pedofilního násilníka a vraha.

Papež František se vyjádřil o migrantech jako o lidech kteří mu připomínají útěk Ježíše do Egypta před Herodem.

Znamená to tedy, že se na migranty dívá stejně jako na osobu Ježíše. Pak to ale znamená, že Ježíš asi také při svém útěku do Egypta, v Egyptě znásilňoval ženy a malé děti, že se choval násilnicky, že loupil a vraždil a podřezával každého, kdo nechtěl přijmout jeho učení? Podle papeže, asi ano. Ježíš byl v tom čase ještě malým dítětem, ale to zřejmě Papeže moc nezajímá. To je pouhý detail. Viděl jsem videa, na kterých malé, nezletilé muslimské děti svými posunky ukazovali evropanům, jak jim podřežou hrdla. Viděl jsem videa na kterých nezletilé muslimské děti napadali jiné, evropské děti. Jak jinak, než v houfech. Znamená to tedy, že takhle se choval i Ježíš? Podle papeže, zřejmě ano, když jej přirovnává k nepřátelským a agresivním migrantům.

 

Podle Nostradamových proroctví je papež František posledním papežem v historii lidstva.

Nostradamova proroctví tvrdí, že započne střet náboženských kultur východu a západu. Počátek velké války má přijít ze středního východu a pak soustředěnou invazí masového rozsahu do Francie a Itálie. Až se číše zla naplní, právě z Francie má přijít válka, která bude postupovat napříč celou Evropou. Má být zničen i Vatikán a papež uprchnout do exilu, aby se již nikdy nemohl vrátit na svůj stolec, který ostatně přestane existovat.

 

Když se dívám na současné dění, nemohu jinak, než dát Nostradamovi za pravdu.

Co jiného je tato masová migrace, než střet dvou velkých náboženských kultur? Islám přichází dobít Evropu, podmanit si nás, znásilnit naše ženy a děti a vyvraždit všechny, jenž nesouhlasí s politikou tohoto dobyvačného a agresivního náboženství „míru.“

Vůbec se svými úmysly netají, přesto evropské vlády neustále otevírají těmto vetřelcům svou náruč, včetně naší vlády, která se stala zločineckou a vlastizrádnou vládnoucí klikou, ovládanou Američany a kdo ví, kým ještě.

Nechci obhajovat komunisty. Prožil jsem v éře socialismu více než dvacet let života. Mohu ovšem s jistotou říci, že za bývalého režimu by komunisti premiéra Sobotku i s celou jeho vládnoucí klikou popravili na šibenicích za vlastizradu. Jen díky havloidní politice falešné pravdy, lásky a humanity, nám mohou tito lidé vládnout a devastovat všechny ty hodnoty, které po celá staletí budovali naši předkové, hodnoty, za které bojovali, za které umírali.

Když zhodnotím Nostradamovo proroctví o Francii, která se má stát epicentrem, jádrem, z kterého bude islám dobývat naše země, mám vážné obavy. Jak je na tom Francie dnes? Vše naznačuje, že Francie brzy přestane existovat jako křesťanská země a změní se v muslimskou. To se neobejde bez ohromného krveprolití nevídaných rozměrů a jelikož se i ve Francii pořád najdou nadmíru hloupí sluníčkáři, stejně jako u nás, které nepřesvědčí ani muslimský nůž na jejich krku. Francie se neubrání. Kdyby na Francii útočila cizí armáda tak ano, ale ne takto, když je rozvrácena zevnitř vlastizrádci z řad vlastní vlády a mnohých obyvatel.

Čekají nás krušné časy a pokud necháme dál řádit zločineckou a vlastizrádnou vládu, která nemá jiných starostí, než kde se bude nebo nebude kouřit, aby odváděla pozornost od věcí důležitých, bude to náš konec.

Potvrdí se slova Nostradama? Pokud se ke všemu budeme nadále stavět lhostejně, tak zcela jistě ano.

Pokud budeme na agresory pohlížet podle návodu papeže Františka, který nájezdníky přirovnává k osobě Ježíše Krista, všechna chmurná proroctví se splní do písmene.

 

Štítky článku:

prestiž 1: 32,95 přečteno 1 044×

1 Hodnotit článek 37

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ježíš byl zřejmě pedofil, násilník a vrah. Podle papeže, asi ano.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse