Necenzurujeme.cz

Erdogan něco ví. Sobotka mu platí tribut.

Novodobý turecký sultán se již ani nenamáhá tajit se svými záměry, opětovně ustanovit turecký sultanát, novou islámskou říši po vzoru Osmanů, postavit se doživotně do jejího čela a ovládnout Evropu.  

 

K tomuto zjištění nejsou potřeba žádné složité studie, ani hlášení tajných služeb.

Stačí si dát do souvislosti vyděračnou politiku Turecka vůči státům EU, v souvislosti s takzvanou uprchlickou přivandrovaleckou krizí. Současná politika tureckého prezidenta Erdogana je založená na vydírání evropských států vysokými částkami, řádově stovek milionů €, podle toho, který stát zrovna vydírá. Ani Česká republika nezůstává stranou tohoto nechutného vydírání a premiér Sobotka je pro sultána Erdogana, více než příznivým partnerem, svolným k dobrovolnému vydírání. Kdo ví, proč asi?!

Značná část peněz českých daňových poplatníků tak putuje to sultánovy kasy a český občan nemá právo ani protestovat proti této ohavnosti. Pokud by protestoval, je státní mocí, za vydatné podpory a potlesku sluníčkářských neziskovek, označován za xenofoba, nácka, fašistu a kdo ví, co ještě. Pak mu hrozí perzekuce a mnohdy i vyhazov ze zaměstnání, tím pádem, nemožnost splácet své závazky, dluhová past, exekuce a nakonec skončí pod mostem společně s ostatními rebely. U nás se zkrátka myslí na všechno. A když potrestat rebela, tak důkladně!

Turecký sultán vydírá Evropu a hrozí, že v případě nezaplacení neustále zvyšujícího se tributu, otevře své hranice a vpustí do Evropy hodry dobyvačných nomádů, kteří jsou také řízeni, ovšem ze zcela jiného kontinentu. Zadluženost USA je již daleko za kritickou hranicí a zhroucení finančního systému USA již není otázkou desetiletí, ale můžeme jí očekávat v řádech několika málo let.

Proto je rozvrat Evropy, více než vítanou událostí pro pány z Bilderbergu a jim podobných spolků. Komu budou USA dlužit, když už žádná Evropa nebude a celou Evropu ovládnou a rozvrátí primitivní, nábožensky zfanatizované hordy dobyvačných nájezdníků, kteří dokáží pouze bojovat a ničit vše, co vybudovali jiní?

Evropanům lahodí zvuky symfonických básní nebo rockových koncertů, pro tyto novodobé Saracény jsou lahodné zvuky vybuchujících granátů, tříštění rozbitých výloh a křik a pláč lidí. Zřejmě, zdá se, že naše kultury budou asi výrazně odlišné, a jak ukazují dějiny, i neslučitelné, neadaptovatelné. Ví to úplně každý, kromě sluníčkářských studentů humanitních věd a některých prominentních herců a zpěváků. O politicích se v tomto směru zmiňovat nebudu, neboť oni to nečiní z nevědomosti ale pro peníze. Jinde se to nazývá zradou, ne tak u nás. U nás se to nazývá vysokou politikou, které my, pospolitý lid, plebs a lůza, podle hodnocení našich pánů ministrů, nemůžeme rozumět.

Pokud Evropa přestane existovat coby civilizovaný a rozvinutý kontinent, pak Evropa, přesněji noví evropští chalífové, vládci dobytých evropských států budou prosit USA o pomoc, protože hordy zfanatizovaných neandertálců nebudou schopni obnovit Evropu do takového stavu, aby se mohli alespoň uživit.

Bude to podobné, jako za éry diktátora Stalina, který nejprve nechal vyvraždit všechny kulaky, zemědělce, jako nepřátele sovětského lidu, a pak když nezbyl nikdo, kdo by rozuměl půdě, zemědělství a živočišné výrobě, zakládali se kolchozy, které vedli především, politicky uvědomělí komisaři. Že kromě této politiky, ničemu jinému nerozuměli, bylo vedlejší. Výsledkem takovéhoto hospodaření byl obrovský hladomor, který po sobě zanechal miliony mrtvých.

Úplně stejně se to jeví na územích které ovládli džihádisté. Jediné co umí je, bojovat, ničit, vraždit a vykládat korán. Na obživu a obnovu zničené země je to poněkud nedostačující. Až vyvraždí všechny evropské nevěřící psy, nezbude jim nic jiného, než prosit Ameriku o pomoc. Amerika jim jí ráda poskytne, ovšem za jistou cenu, včetně ztráty svobody a USA ta opět bude jedinou supervelmocí, bez jakékoli konkurence a co je důležité, bez dluhů. Naopak, nové evropské chalífáty se vůči USA zadluží. A tak si tu budeme všichni svorně žít, tedy ti, kteří přežijí, až do smrti a pohádky bude konec. To byla jen taková skazka na dobrou noc a klidné spaní.

Turecký sultán zřejmě ví něco, o čem pomazané a korunované hlavy ve vedení evropských států, nemají ani tušení.

Snad proto si novodobý sultán Erdogan, staví sídlo, zatím pod označením, prezidentský palác, takových rozměrů, že je to snad vidět i z Petřínské rozhledny!

Nový sultánův palácový komplex je třicet krát větší, než Bílý dům! Náklady na jeho výstavbu se odhadují na více než 230 milionů dolarů a to není konečné číslo. K palácovému komplexu náleží i další, hospodářské budovy, kterých hodnota je prozatím vyčíslena, v korunách, na více než pět a půl miliardy korun! Náklady na provoz palácového komplexu, energie a všechny související náklady, se odhadují na částku, opět v korunách pro porovnání, na 9 625000 korun měsíčně!

Erdoganův palácový komplex, překonává i ty nejodvážnější megalomanské projekty bývalého rumunského diktátora Nikolaje Čaučeska!

Proč se turecký prezident pouští do takového megalomanského díla? Odkud na to bere prostředky? Není zcela jasné, kdo všechno jej financuje. Jisté však je, že premiér Sobotka je jedním z jeho dobrovolných sponzorů! Co za to dostane? Netuším. Co za to dostane od nás, od našeho lidu, až ten kalich hořkosti přeteče? V tom mám více jasno! A věřím, že se mnou i většina národa!

Zdá se, že Erdogan něco ví. Něco, o čem my všichni nemáme sebemenší tušení!

Mějme se na pozoru! Do naší země se nesmí dostat žádní ilegální vetřelci, a ti ostatní, pouze s platným pasem a vízem, jen a pouze jako turisté, pod neustálým policejním dohledem, dokud naši zemi opět neopustí.Lidé, mějte se na pozoru! Erdogan něco ví. Něco, co my nesmíme vědět!Vojtěch BartókZdroj: (http://svobodnenoviny.eu/erdoganovo-silenstvi-miliardy-za-palac-30krat-vetsi-nez-bily-dum/)

 

Štítky článku: absurdistánkorupcemigrantiTureckoválka

prestiž 1: 25,26 přečteno 931×

0 Hodnotit článek 22

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Erdogan něco ví. Sobotka mu platí tribut.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse