Necenzurujeme.cz

Bezvízový styk džihádu!

Nestačily masakry v Paříži, nestačilo hromadné znásilňování žen v Německu, nestačily ani Bruselské atentáty! Dohoda je dohoda a musí se plnit, i kdyby zítra mělo vybouchnout celé pražské metro! Dohoda je zkrátka dohoda a dohody se musí plnit!  

 

Připomíná mi to situaci Sovětského svazu a Německa za druhé světové války, po napadení Sovětského svazu. Sovětský svaz uzavřel s Německem dohodu o neútočení a plnil si vůči Německu své obchodní závazky. Dokonce i po napadení Sovětského svazu německými vojsky, posílali Rusové do Německa nákladní vlaky se zbožím, přesně podle dohody. Válka-neválka, dohoda je dohoda! Rozum-nerozum, ten zdravý musí jít stranou!Přesně tato situace nastala i v naší vládě.Islamisté se natáčejí na videa a oslavují bruselské atentáty. Zároveň vyzývají všechny muslimy ke svaté válce. Připomínají jim, že je povinností všech muslimů zapojit se do svaté války proti nevěřícím. Připomínají jim, že každý muslim, který zná dějiny islámu, ví, že je svatá válka proti nevěřícím součástí islámu. Mnozí z atentátníků měli belgické občanství a mnozí z atentátníků v Belgii žili dlouhodobě, píší dnešní Novinky.cz.

To znamená, že se neustále dokola potvrzují slova, výroky a tvrzení, že hrozbou nejsou jen ti, kteří přicházejí, hrozbu představují i ti, kteří již u nás žijí a já si dovolím dodat, že hrozbu představují i čeští konvertité, kteří, ve snaze zalíbit se svému novému bohu a svým novým bratřím, se budou překonávat v horlivosti, aby dokázali svou oddanost svaté válce, které se, chtě nechtě stali součástí.

Jenže ani tajné nahrávky kázání z českých mešit, na kterých, ne jen původní muslimové, kteří k nám přivandrovali, ale i čeští konvertité vyzývají ku svaté válce proti židům a nevěřícím, proti nám, vládě nestačí. Vládě prostě nestačí že muslimové, kteří zaplavují Evropu, se již vůbec netají svými úmysly, islamizovat, nebo dobýt Evropu Jak? Čím? Evropskými zbraněmi. Jakými? Právem. Evropským naivním právem. Naivními evropskými zákony, které jsou tak tolerantní, že představují přímou hrozbu pro všechny obyvatele Evropy. Všichni lidé, kteří mají alespoň trocha soudnosti vidí, co se všude, v celé Evropě děje. A tomu se dnes říká xenofobie, strach z něčeho neznámého. Nebo další populární nálepka, nacismus. Toto zdravý rozum strávit nedokáže. Pouze rozum vládních činitelů na čele s premiérem Sobotkou a jeho kamarádem Stropnickým. Samozřejmě za vydatné podpory houfu sluníčkářských mandelinek a polo dementních potomků některých ministrů. Pouze tito označují všechny lidi, kteří, vidouce situaci kolem nás, mají strach a obavy o svou budoucnost a budoucnost svých dětí, za xenofoby a nacisty.

Sobotkovi ani Stropnickému prostě nestačí pohled na dění v Evropě, nestačí jim přímé vyhrožování muslimů, nestačí jim atentáty, násilí, znásilňování, loupeže ani vraždy. Nestačí jim enormní nárůst kriminality přivandrovalců, nestačí jim holá fakta o tom, jak přivandrovalci doslova vysávají ekonomiku země do které přivandrují, nestačí jim, fakta o tom, jak přivandrovalci pomocí nesmyslně tolerantních zákonů hostitelských zemí deptají, terorizují a ničí původní obyvatele, že ti se bojí ve svých vlastních domovech. To vše jim nestačí!

Dohoda je dohoda a musí se plnit! Máme dohodu s Tureckem a teroristům zkrátka umožníme bezvízový styk, protože dohoda je dohoda! Rozum-nerozum, ten zdravý musí jít stranou!

Lidé! Občané! Jak dlouho ještě dovolíme, aby nám vládli takové živly? Jak dlouho? To jim opravdu dovolíme totálně zničit a rozvrátit naší zemi?

Situace je taková, že se musíme připravit na přímou obranu. Džihádisté a jejich stoupenci vědí, že v Evropě se již přes sedmdesát let neválčilo. Oni vědí, že na něco takového již nejsme zvyklí a počítají s tím, že se již nedovedeme bránit. Počítají s tím, že se staneme lehkou kořistí. Ostatně, v jejich přesvědčení je utvrzují i činy naší vlády, která jen ustupuje, klopí zrak a uši a podepisuje nesmyslné dohody, které všem džihádistům umožní snadnější přístup do naší země.

Pokud to dovolíme, tak všichni přivandrovalci, kteří jsou do jednoho Syřané, nevím, jestli má vůbec Sýrie tolik obyvatel, kolik přivandrovalců se k nám hrne se syrským pasem, nebo raději bez něj, vždyť našim úřadům přece stačí, když tito o sobě prohlásí, že jsou ze Sýrie, tedy, pokud toto vládě dovolíme, ze všech Syřanů se rázem stanou Turci a během dvou let budeme mrtví, nebo ti mírnější budou na Václaváku spolu se svými novými pány, křičet: „Alláhu akbar!“

Národe, jsi ohrožen. Ohrožen nepřáteli zvenčí, ohrožen nepřáteli z vlastní vlády!Vojtěch Bartók.

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Bezvízový styk džihádu!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Libor Synek:
Za vrchol kretenismu a debility považuji vyslat do ulic armádu a policii, což nás bude stát nemalé peníze a zároveň posílat peníze na podporu uprchlík…
Petr Charvát:
Nejsem si jist, kterej sajrajt je horší..Jestli ten co do Evropy leze nebo ten co nám vládne..Včetně toho našeho ksindlu ve Strakovce

V interní diskusi je 2 příspěvků | poslední příspěvek 25. 3. 2016 10:12 || Diskutovat

Facebook diskuse