Necenzurujeme.cz

Už toho mám dost

Já už nechci. Už prostě nechci. Nechci se řídit nějakými covidpravidly, nechci nosit náhubek, nechci se očkovat, ba ani testovat.

Nenosím náhubek. Roušku svatou. Nejméně už tři měsíce, nikdy a nikam. Kromě zlých pohledů jsem  nezaznamenala žádnou reakci. Pravda, jsem důchodkyně, nemusím si vypíjet zobák v hospodách či se zmítat v rytmu hudby na koncertech, nemusím být "in" a jezdit na dovolenou do Chorvatska ani nikam jinam. A žiju na vsi, kde, co si budeme namlouvat, na kovid opatření kálí Bílý tesák. A i když brigádničím, nejsem na zaměstnavateli závislá a kdyby mu čistě náhodou hráblo a řekl buď očkování nebo výpověď, tak mu velkopansky pokynu a zmizím. On mě chybět nebude, já jemu jo...-)  Holt, už nikdo nechce dělat rukama, a na poli v zahradnictví za pár šupů už vůbec ne-)

Potud dobré. Jenže - mám dceru.Žije už drahně let v Řecku /ať žije EU/. A dcera má nyní zdravotní potíže. A musí na operaci.  Je snad pochopitelné, že o ní mám strach a chtěla bych právě teď být u ní...s ní.  A nebo jí zaplatit letenku, aby mohla na tu operaci tady...ono domácí prostředí je domácí prostředí. No...a tady teď nastává problém.

Ještě tak před dvěma lety by dcera sedla na letadlo, a pokud by byl šikovný pilot, za hodinku, dvě, by byla doma a mohla tady do nemocnice. A nebo bych sedla na letadlo já...a za známých podmínek by se mnou letadlo přistálo na letišti v Řecku a já bych dcerunku mohla držet za ručku a posilovat v jejím boji za zdraví. Jenže kovid. Nejsem očkována, nemůžu do Řecka. Dcera není, přes enormní tlak vlády té přímořské zemičky, očkována též... i může sice sednou s testem na letadlo a přistát doma...ale zpátky se už bez očkování nedostane. 

Dilema. A já se ptám, jakým právem nás nutí naše vlády k očkování něčím, co je pořád ve stadiu výzkumu. Ptám se, jakým právem z nás násilím dělají pokusné králíky...vždyť závěrečná zpráva o vakcíně Pfizer, která je teď nejvíc propagovaná, má být až za dva roky, v roce 2023!  Jasně, očkování pořád ještě není povinné, ještě to neuzákonili, myslím, že se ještě trochu bojí reakcí lidí. Ale je vynucované, lidi jsou vydíráni ztrátou zaměstnání, nemožností cestovat, jít na pivo, dojít si k holiči, na pedikúru, prostě věci, které jsme považovali za samozřejmost, jsou najednou pro určitou skupinu lidí nedostupné. A podmínkou pro zpřístupnění je nějaká látka, kterou do vás píchnou a nikdo neví, co to s vámi v budoucnu  udělá! 

Chtějí to píchat do dětí. Proboha...jakým právem??? Jakým právem dělají z dětí pokusné králiky, jakým právem je rozdělují na očkované....privilegované...a neočkované...méněcenné.  Proč, když už je veřejně známo, že očkovaní roznášejí mutace kovidu, se očkovaní netestují, a neočkovaní ano! To prostě nemá logiku, to je prostě zrůdnost!

Dost! Dost balamucení lidí! Žádná pandemie tu není! Podle ministerstva zdravotnictví bylo k 28. 9. pozitivních na kovid 470 lidí. 470 z deseti a půl miliónu. A to byli pozitivní, nikoliv nemocní. Co je to za pandemii, když se lidé musejí testovat, aby zjistili, že  tu nemoc mají? Co je to za pandemii, když pozitivní lidé se cítí naprosto zdraví? Bezpříznakoví...proboha, co to je?! Když mám respirační onemocnění - chřipku, angínu, rýmu, kašel...je mi blbě a fakt o tom vím. Mám kovid...smrtelnou chorobu - bezpříznakovou...a nevím o tom, že ji mám? 

Ne...už toho mám fakt dost. Jak jsem četla kdesi na internetu - čůrají nám na záda a ani nepředstírají, že je to déšť.  Očkovaní, kteří prokazatelně, i podle mainstreemu, můžou být covid pozitivní a roznášet virus dál, se netestují. Můžou všude a můžou všechno. Neočkovaní, kteří doposud viru odolávali a mají buď imunitu nebo protilátky, jsou občané druhé kategorie a nesmějí nic. Ba jsou přímo označováni za hlupáky, sobce a vůbec asociální živly.  Protože jsou, nedej pán bůh, zdraví. 

Logika? Pláče a úpí. Zdravý rozum?   Už zmizel. Vezměte si roušku svatou a zabečte- béééé. A těšte se na nové zářné zítřky. Zítřky otroctví a smrti.

Štítky článku:

prestiž 1: 36,40 přečteno 807×

5 Hodnotit článek 49

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Už toho mám dost

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse