Necenzurujeme.cz

Nenecháme si diktovat, jak máme žít!

Místopředseda hnutí Jan Tesař - Trikolóra: "Člověk je buď zdravý, anebo nemocný, tak to vždy bylo, je a bude. Pokud jsem zdráv, tak není důvod se testovat, a pokud jsem nemocný, tak mám ležet v posteli a nechodit po holičích.  

Stejně tak má holič (nebo jiná služba) právo odmítnout člověka s mastnou hlavou, zavšiveného (pamatuji si ty cedulky v holičství) nebo člověka s nudlí u nosu. Jakákoli služba je obchodní dohoda, kdy za dohodnuté peníze získává zákazník domluvenou službu. Naopak pátrat po pozitivitě na cokoliv (jedno jestli na HIV nebo COVID) není a nesmí být právem ani povinností holiče.

Tento neoprávněný zásah do svobod lidí i svobody podnikání je zapotřebí zcela odmítnout, a to jak ze strany zákazníků, tak ze strany poskytovatelů služeb.

Je nehorázností vlády, že živnostníky a podnikatele, které nechali zcela vyhladovět a dohnali je až do existenčních problémů, teď nutí, aby v zoufalství vyžadovali něco, co jim nepřísluší, jen aby mohli otevřít. Je to odporné vydírání, jinak to nazvat nelze, ale...

Žijeme stále v době, kdy o pravidlech rozhoduje zákazník a jeho peníze. On rozhodne, komu dá vydělat a komu ne a za jakých podmínek. Já rád podpořím ty podnikatele, kteří se budou chovat standardně, ale nepodpořím ty, kteří se stanou prodlouženou rukou těchto totalitních móresů.

Buď tento nátlak odmítneme, anebo to budeme akceptovat a za vlastní peníze si koupíme nejen nový sestřih, ale taky novou orwellovskou nesvobodu.

Teď se nemůžeme vymlouvat jeden na druhého a schovávat za celou společnost.

Každý musí začít sám u sebe, každý z nás rozhoduje o tom, jak tady budeme žít v budoucnu, a každý z nás se pak bude muset zodpovídat svým dětem a vnukům, že to dopustil. Když teď tyto šílenosti odmítneme, ještě to můžeme zvrátit. Pokud ale zase sklopíme hlavu, tak už to nikdy nebude jako dřív. Braňme se lidi!"

ZDROJ

Štítky článku:

prestiž 1: 17,59 přečteno 652×

0 Hodnotit článek 11

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Nenecháme si diktovat, jak máme žít!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse