Necenzurujeme.cz

Alexandr Ovečkin školí dobrosery a směje se jim

Alexandr Ovečkin si užívá prázdniny doma v Rusku. A ač by si spousty lidí přálo, aby se už nikdy do USA nevrátil a tím i na něho dopadla tvrdá demokratická ruka, Ovečkin ví, jak moc po něm Amerika touží..

A není sám, mluvíme o více jak padesátce hokejistů, kteří opět po prázdninách naskočí do hokejového kolotoče NHL. A NHL je potřebuje, protože bez Rusů, by to jednak nebylo ono a jednak se předpokládá obrovský finanční propad, pokud by se ruští hokejisté nevrátili.

A tak jsme byli v tomto moderním a krásném světě svědky, jak tisícům sportovců bylo zakázáno sportovat, protože zkrátka a dobře Putin. Dokonce i invalidní sportovce nepustili na vrchol sportovního čtyřletého období. Zřejmě se západ obává i vozíčkářů..

A nyní zpět k Ovečkinovi. Hokejista jakých tento sport pamatuje velmi málo. Mistr svého oboru, vždy pečlivě připravený do každého zápasu. Rusové ho milují, Američané ho milují. Miluje ho každý fanda hokeje. A tenhle Ovečkin vystavuje všude kde to jen jde společnou fotografii s ruským prezidentem a když se mu někdo snaží povědět, že je to od něho ošklivoučké, Ovečkin ho pošle do háje. S úsměvem od ucha k ucha. V Americe za něho raději hovořil manažer klubu, protože věděli, že Ovečkin je svůj a především je Rus. Vynikající sportovec, slušný člověk a navíc hrdý na svůj původ a svůj domov.

Na případu Ovečkina a dalších ruských hokejistů hrajících v zámoří můžeme vidět naprosto dokonale v plné nahotě motor současného západu. Kde hrají roli peníze, jde politika a dobroserství stranou. Ona totiž otázka v tomto případě nezní zda Ovečkin potřebuje Ameriku, ale proč Amerika tak nutně potřebuje tohoto svéhlavého sympaťáka.

Co se dá koupit, vždy si ten slavný západ koupí. Kdo se koupit nedá, ten mívá většinou veliké problémy. A to nejen jednotlivci, ale jak všichni víme i státy. Například mimo Rusko i Bělorusko. Na Čínu si nedovolí a tak kdo další? Maďarsko? Možná..

Hezky úhledně se to zabalí do boje za svobodu a demokracii a ono si to své příznivce, velmi často zaslepené příznivce, už najde. A ti pak odvedou špinavou práci. A velmi často zadarmo. Jen tak z nenávisti kterou v sobě xenofobně nosí..

A tak v závěru tleskám Ovečkinovi za jeho přínos pro lidi, kteří by se snad skutečně odvážili najít nějakou jinou pravdu než tu, kterou jim předkládají oficiální a zmanipulovaná média napříč západním světem.

Jak je možné, že Ovečkin jim nevadí? Jo, už vím. Nevadí jim ti na které ukážou USA.

Ale asi bych být na místě Ovečkina do Ameriky po ukončení kariéry nejezdil…..

Čest a sláva - polní tráva, nás zajímá jen dojná kráva….

Štítky článku:

prestiž 1: 17,70 přečteno 416×

2 Hodnotit článek 14

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Alexandr Ovečkin školí dobrosery a směje se jim

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
marcelo:
Co má postoj Ovečkina a jeho podpora státu, který zabíjí lidi u sousedů společného s tím, kam napochodovali Amíci? Podpora vrahů je prostě zvrhlost be…
Pavel B. Reichl:
A co je na tom divného? Já Vám vůbc nerozumím. Cítili se snad Američané méně Američany, když napochdovali do Koreje a nebo Vietnamu? Opouštěli zem jen…
marcelo:
Ovečkin je hrdý na vůdce a stát, který napochodoval k sousedům a zabíjí tam lidi... To je teda fakt kabrňák! Ale do USA se vrátí. Západem pohrdá, ale …

V interní diskusi je 3 příspěvků | poslední příspěvek 8. 7. 2022 23:00 || Diskutovat

Facebook diskuse