Necenzurujeme.cz

Slušnost, rasismus a tečka..

S blížícím se obdobím předvolebních atak voličů bych jen v krátkosti zmínil mé skromné vidění současného světa..

SLUŠNOST

Ano je možné mít různé pohledy na slušnost. Můj je prostě takový vyčpělý, ale řídím se ním celý život. Neurazí mě vulgární slovíčko ani kdybych jich bylo sto v jedné větě. Jsem tak prostě vychovaný a když někdo vulgarity rád používá a na příhodném místě, rozhodně se necítím pobouřený.

Jiná věc je, když někdo, kdo se se slizkým a předstíraným projevem zhnusí nad vulgárním slovem a pak o nějaký čas později veřejně druhému přeje smrt a nebo zneužije jeho nemocného potomka k prosazování té své slušnosti……

 

RASISMUS

Ne, není ho tolik jak se nám snaží vštěpit do hlavy. Je ho tolik jako kdy jindy. To pouze dnes se stal mocným nástrojem těch, kteří se neštítí zneužívat svého postavení k zavádění nesmyslných pravidel a šikaně většiny.

Budu se opakovat, ale..

Dejte do jedné místnosti tři pětileté děti. Bílého, barevného a šikmookého chlapečka. Vysypte před ně bednu hraček a já se vsadím o co chcete, že si vydrží společně hrát celé hodiny. Dny, měsíce a roky. Budou si nejen hrát, ale budou se mít i rádi a každým dnem více a více..

Až do okamžiku, než jim někdo řekne, že ti druzí dva jsou jiní a tudíž zlí. Do té doby si každý z nich postupně uvědomí, že ti druzí dva jsou jiní, ale vadit mu to nijak nebude. Až do onoho zmíněného okamžiku, než mu dospělý řekne, že jsou špatní, protože jsou jiní…

A tak přestaňte učit lidi o tom, že jinakost je zlo, přestaňte lidi šikanovat a přestaňte zvýhodňovat menšiny jen proto, že mají jiný vzhled. To Vy, vyrábíte rasismus a to jen proto, že se Vám hodí do Vašich politických cílů..

Přestaňte o rasismu mluvit a on zmizí. Postačí vidět člověka jako člověka. Postačí hodnotit člověka za to jakým je člověkem a ne podle toho kde a komu se narodil..

 

UDĚLEJME TEČKU ZA PANDEMIÍ, NECHME SE OČKOVAT

Toto dementní a lživé rčení jste vymysleli jen proto, abyste donutili co nejvíce ovlivnitelných lidí k očkování. Beze studu a bez uzardění. A zase jste se u toho tvářili jako spasitelé..

Včera večer v televizních novinách řekl „expert“ pan Kubek zcela jasně a stručně. Na podzim se budou nosit respirátory a bude záležet na ohleduplnosti k druhým, nechte se očkovat..

Pane Bože, jaký to má tedy smysl? Dnes už snad každý chápe, že očkování není řešením, ale pouze nástrojem k vymahatelnosti svých dementních rozhodnutí.

Proč lidem lžete o tečce, když už dávno víte, že druhým očkováním stejně žádná tečka nebude..

Jak je možný, ža pan Kubek už dnes mluví o povinnosti respirátorů za pár měsíců, když nemůže mít ani tušení, zda vůbec bude někdo nakažený či nemocný?

Já vím proč, protože ví, že tato situace hned tak neskončí ani kdyby se dali očkovat všichni lidi světa. A i přesto nás k tomu budou nutit a zase, tvářit se jako vševědi a spasitelé…

 

A s tímhle půjdeme za pár týdnů do voleb. Tak šťastnou ruku všem, mě se to týkat nebude, alespoň do chvíle, kdy se svět vrátí do normálu. Do chvíle kdy normálnost bude zase normální a nenormálnost nebude mít místo…

 

A ne, neříkejte mi, že když nepůjdu volit, že se nic nezmění. I Vy totiž ve skrytu své duše víte, že žádné volby nic nezmění...

Štítky článku:

prestiž 1: 20,92 přečteno 364×

1 Hodnotit článek 18

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Slušnost, rasismus a tečka..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse