Necenzurujeme.cz

Nevážená soudružko Langšádlová…

Přemýšlel jsem, zda Vám takto veřejně napsat či nikoliv, ale jelikož jste mne zablokovala na své stránce na facebooku a smazala mé komentáře, vlastně mi jiná možnost nezbývá jak se k tomu všemu vyjádřit..

Ne, že bych trpěl nějakou zakořeněnou potřebou právě s Vámi diskutovat, ale nemohu prostě přejít Vaše nespolečenské a totalitní chování.

Rád bych ještě zmínil, že v žádném mém komentáři, který jste smazala, nepadlo jediné vulgární slovíčko a ani nijak jinak jsem na Vás neútočil. Zareagoval jsem pouze na Váš příspěvek, ve kterém označujete prezidenta Zemana za velezrádce a vlastizrádce. Což jistě můžete, ale pokud s tím jdete na trh takto veřejně, měla byste být schopna přečíst a tolerovat i názory jiných a jiné.

Tím, že jste si založila účet na sociální síti, jste se otevřela světu a obracíte se svými příspěvky na širokou veřejnost. Chápu, že ne všechny komentáře můžete přijmout, ale v žádném případě si nesmíte dovolit komentáře mazat jen proto, že nejsou souhlasné s Vašim názorem..

Myslím, že i Vy jste nějaký ten pátek v dobách minulých prožila a pamatujete si totalitní praktiky stejně jako já. Prakticky nemožnost se vyjádřit k názoru nějakého soudruha či umlčování oponentů bylo normální. Ale to bylo víte? Dnes žijeme v demokracii a Vy se prezentujete jako demokratka i když si musíte být vědoma, že se svým vystupováním i názory spíše řadíte k bývalým komunistům. Vaše teatrálnost při nesouhlasech se svými oponenty je již pověstná. Útočit na druhé Vám evidentně chutná, ale vést plnohodnotnou diskuzi s někým z opozice nezvládáte a ani se o to nesnažíte.

Pokud se domníváte, že když někoho umlčíte a nebo smažete či jinak odstraníte jeho názor, že zmizí, pak se raději nyní posaďte, protože Vám musím prozradit, že tomu tak není.. Ale tuším, že to Vy dobře víte.

Ráda kritizujete Rusko a vyčítáte mu jeho totalitní praktiky. Jak je to pak směšné, když sama postupujete stejně. Ale Vám je to jedno, protože se domníváte, že Vy, díky tomu, že Vám voliči hodili svůj hlas, můžete takřka všechno. S odpuštěním, ale šílím z představy, že byste měla moc podobnou nějaké té ministerské, například vnitro, nebo obranu. Opravdu si umím představit, kam bychom se z té naší nemocné demokracie mohli posunout. Byla by to těžká cesta v čase, Bohužel nikoliv dopředu, ale tipuji tak o padesát let zpátky.. Jste v tom velmi dobrá..

Útočit na jiné a neustát odpor, to jsou prostě totalitní praktiky a i proto si dovoluji nazvat Vás soudružkou, protože cítím, že tak je to správně. Ono se nestačí jako demokrat tvářit, ale musíte se tak i chovat a vystupovat. Pokud Vy jste zástupkyní demokracie v naší malé, ale krásné zemi, pak je to obyčejná ostuda a znevážení veškerých demokratických hodnot..

Napomáháte zneužívat demokracii pro různé nenormálnosti a pokud s Vámi někdo nesouhlasí, snažíte se ho umlčet ve jménu jakési Vámi pokřivené demokracie..

Mohl bych se zde rozepsat více o spoustě vašich faulů a útoků, ale stejně by to bylo k ničemu, protože každý soudný člověk vidí jak zrovna Vy a to Vaše celé seskupení s demokracií nakládáte a jak vyzobáváte jen to co se Vám právě hodí do Vaši politiky.

I kdybyste podobně pracovala další desítky let, nikdy se nedostanete na úroveň Vámi nenáviděného prezidenta a dá-li Bůh, po říjnových volbách už o Vás nikdy neuslyšíme a věřte mi, že si na Vás nikdo ani nevzpomene..

Chovat se jako totalitní demagog, se nikterak neslučuje s demokracii. Upírat jinému možnost a jeho právo na svobodný názor, je jen a pouze Vaši ostudou a prezentací papalášství a populismu.

Pokud nejste schopna unést opačný pohled na věc, neměla jste si svůj profil veřejně zakládat, protože život nejsou jen sladké maliny, ale velmi často, kyselé citróny..

Vám demokracie naprosto zřejmě zhořkla, nevážíte si ji a svým vystupováním vlastně voláte po nové totalitě.

Chtít po Vás, abyste se styděla, je jako kdybych chtěl po němém, aby mi zazpíval..

Berete lidem šanci na lepší a slušný život, těm co Vám ještě zbyli lžete, a doufáte, že Vám Vaše lži polknou, a já doufám, že se výsledek dostaví již v nadcházejících volbách...

 

Štítky článku:

prestiž 1: 21,86 přečteno 435×

0 Hodnotit článek 18

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Nevážená soudružko Langšádlová…

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
2xs:
Tahle soudružka totiž není demokrat, nýbrž elitářka (mylně se za elitu považuje). Není pravičák, protože to znamená konzervativec - ona je oportunisti…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 5. 5. 2021 10:49 || Diskutovat

Facebook diskuse