Necenzurujeme.cz

Český lev - nová a pokrokovější verze!

Pokud jste staršího data narození, možná se vám mlhavě vybavuje, že Čechy mají ve znaku jakési žvižátko, které mělo signalizovat ty nemoderní a dávno přežité hodnoty jako je odvaha, vznešenost, síla, majestátnost a udatnost.

S tímhle žvižátkem ale musí mít moderní a vzdělaný nebinární človíček samozřejmě problém...

V první řadě - víte, kolik takový lev váží? Klidně až 225 kilogramů! To samozřejmě znamená, že jeho ošklivé plíce generují spoustu toxického CO2 a způsobuje tak Svaté Grétě ty protivné potíže s orientací v prostoru a čase. Říkala přece, že zlé CO2 ve vzduchu vidí a jelikož ho je tam spousta, tak pro ni celý svět musí být neustále zahulený jak hospoda páté cenové kategorie.

Další problém - je to zlý masožravec a jeho střeva určitě produkují spoustu metanu a dalších plynů, které ohřívají planetu Zemi. Pokud bychom se proti takovýhle hulvátům všichni jasně a ideálně i písemně neohradili, brzy bychom se všichni odpařili do vesmíru. Nebo bychom umrzli v nové době ledové - názory těch nejlepšejších expertů jsou pro nás, obyčejné a nevzdělané lidičky, trošičku zmatené a skoro jako kdyby se každou chvíli měnily ve svůj pravý opak.

Co je ale ještě horší - ten lev je samec a šíří kolem sebe toxickou maskulinitu! To nemůžeme nechat jen tak!

A poslední hřebíček do rakve tohoto dávno přežitého symbolu - je nezodpovědný a určitě nebyl na páté ani šesté Tečce.

Ale nebojte se, vzala jsem grafický tablet, hodila do sebe sójové lattéčko, uhladila si duhové vlásky a připravila jsem pro vás novou verzi státního znaku. Je poslušnější, progresivnější, zodpovědnější a mnohem lépe odpovídá nárokům na moderního človíčka. Dokonce i ty slavné dva ocásky má!

Užívejte tento nový symbol kdykoli, když narazíte na nějakého opravdu pokrokového človíčka. Určitě vás pochválí, že jste stejně progresivní jako on/ona/ono/cosi. Tak pac a pusu!

Štítky článku:

prestiž 1: 21,08 přečteno 400×

2 Hodnotit článek 19

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Český lev - nová a pokrokovější verze!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse