Necenzurujeme.cz

PROČ VĚŘÍME NA SPIKLENECKÉ TEORIE BEZ HLAVY A PATY

Znáte to, Američané na Měsící měli kontakt s mimozemšťany, tají to, mají na Mesíci základny, ale ti pacholci na Měsíci vůbec nebyli, je to lež. Což vám mockrát tvrdí ten samý člověk. Žádný Covid 19 neexistuje, je to lež. Ten virus vynalezli v laboratoři, a chtějí tak zničit lidstvo.

Chtějí nás zotročit, musíme makat jako šroub, a za almužny, a bude hůř. Teď v karanténě moc lidí nemaká vůbec, a to nedobrovolně, tak tím nás zotročují taky. A budou na všechno mít roboty, kteří budou makat nepřetržitě, chrlit tuny zboží které přijdou podnikatelům levnějc než lidi, a lid bude bez práce a bez peněz chcípat hlady. pro koho budou ty tuny zboží se neví.  Z koho budou podnikatelé bohatnout když lidi nebudou mít ani floka se také neví. Ale jinak se to ví na beton že to tak  bude. 

Covid 19 má být jako zástěrka na to aby nás špehovali a ovládali, protože doposud se jim to nepodařilo, nikdo nás nešpehuje, a nikdy nešpehoval, natož aby nás ovládali. Nedělal to bolševik, nedělal to nácek, ani  R-U, natož aristokracie, o církvi nemluvě.  To až teď, díky karanténě a rouškám. 

Elity jsou celé bez sebe, když burza se propadá až do latriny, a kdo brzo neprodal akcie, a nevydělal na tom tak teď prodělá třeba i spoďáry. Sud piva je o hodně dražší než sud ropy. To je radosti. V USA spousta lidí v masném průmyslu dostalo Covid, a jsou v karanéně, masny jsou tam teď jako u nás v 50. letech. Krásně prázdné.  Splněný veganský sen.  

Hodně fabrik stojí, a budou stát i poté co v USA i EU skončí karanténa, pokud neskončí v Číně. Tak jsme na nich díky globalizaci závislí. Asi jako když Česko otevře hranice, aby si lidi co skuhrali že nemají na jídlo mohli vyject na dovolenou do zahraničí. Problém je že na té hranici zkejsnou pokud je neotevřou všude. To samé platí o průmyslu. 

Dodnes jsem nečetl jediný rozumný názor na to proč by Covid 19 byl hoax nebo úmyslná pandemie. Nevím kdo by z toho něco měl. A nedozvím se to. Občas mi napíšou do diskuze takové perly jako že ty mrtvoly jsou falešné, ale jsou to mrtvoly lidí kteří žijí pod zemí kde je ještě jiná planeta, a elity ty lidi pod náma vraždí, a musí se tak zbavit těch mrtvol, a tak si vymysleli pandemii. Jsou to mrtvoly z podsvětí. To mi tak vážně stále píše jedna paní, a nadává mi že tomu nevěřím. Což o to, může to být pravda, třeba i ta dolní planeta je větší než ta nahoře, a vlády nám to tají. 

A teď proč ta schizofrenie, neboli nemoc když už nerozeznáme fikci od reality. Já rád koukám na fantastické kraviny na Netflixu, ale vím že je to zábava. Ale koukám že hodně lidí to bere jako pravdu. Superšpatenkové z Batmana nebo Spidermana se chechtají jak jurodiví a mnou si ruce a říkají, cha cha, zničím svět, zabiju lidi, zotročím je, dám je všechny do řetězů a pošlu na jinou planetu kutat nějaký vzácný zdroj. Na obrazovce je to zábava, ale nikdo, ani ti co vedli války to neděali proto aby šli vraždit. Mají různé zájmy, a jsou lidsky pochopitelné, i když bývají zrůdné. Prostě to má svou, i když zvrácenou, logiku. Covid jako zbraň na cokoliv tuto logiku postrádá.

Někdo si myslí že na světě kde jsou nás miliardy, někdo dá do oběhu virus který s bídou zabije možná těch sto milionů, a pak zmizí jako ta španělská chřipka, a všechny smrtící pandemie chřipek co nás provází od pravěku, a umíralo se daleko více, tak že to nějak sníží počet lidí. To bude jen malá kapka v moři. Sto milionů lidí na to umře, a třetí svět tu újmu za rok napraví, a to tak 3x více. 

 Také chci vidět ty machry, kteří prý budou násilně dávat smrtící vakcíny. A lidi se nechají. Dnes, když už i dříve poslušní Němci se bouří proti karanténě, a vlády jim musí vyhovět. Sice bude více mrtvých ale bude proč nadávat.V USA se protestuje dokonce se zbraní v ruce. A údajně to sponzorují miliardáři, protože karanténou ztrácí majlant. Ti samí co prý ten Covid dali do lidu aby na tom vydělali, ale Covid neexistuje. A teď sponzorují protikaranténové protesty. 

No a nakonec zloduch Gates, kterého se jinak nezastávám, ale on už chce očkovat proti Covidu, sice žádnou vakcínu nemá, ani netvrdí že ji má, jen by jí chtěl, ale zaručeně už očkuje, a to násilím. Lidi hrdinně prohlašují že kdyby jim zaklepal na dveře a chtěl jim to píchnout tak ho vyprovodí vidlema. Zatím si ani ty vidle nemusí pořizovat, jelikož nikdo neklepe. 

Ale nějak stále věříme na pohádky, je to asi zábavnější, o čem bysme se dohadovali na FB nebo zde. Nudu musíme nějak zahnat do kouta, a moc z nás jsme doma, tak aby nás z toho nehráblo. tak budeme dělat že nějací zloduchové z moderních pohádek z Hollywoodu nám budou zpestřovat nudu. Pohádky jsou stále v kurzu. 

Štítky článku:

prestiž 1: 8,32 přečteno 495×

8 Hodnotit článek 8

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

PROČ VĚŘÍME NA SPIKLENECKÉ TEORIE BEZ HLAVY A PATY

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse