Necenzurujeme.cz

17. listopad není svátkem demokracie, je svátkem Mafie, korupce a CENZURY (II.)

Jak je zřejmé, zítra se nebude vzpomínat a slavit, ale bude se demonstrovat. ČT „podprahově“ zve k protestům proti Zemanovi, další budou protestovat proti migraci, jiní oslavovat podvod 17. listopadu 1989.

Kdo ale vzpomene na nacisty popravené studenty v roce 1939? Kdo dnes vzpomene událostí, ke kterým došlo v období od 28. října do 17. listopadu 1939 v tehdejším Protektorátě Čechy a Morava? V roce 1941 byl 17. listopad vyhlášen v Londýně za Mezinárodní den studentstva. Vše začalo násilným potlačením poklidné demonstrace u příležitosti 21. výročí vzniku Československa 28. října 1939 v Praze, během níž byl těžce zraněn student lékařské fakulty UK Jan Opletal a zabit pekařský dělník Václav Sedláček. Na potlačování demonstrace, jež se konala na Václavském náměstí, se kromě sil pořádkové policie podílely i jednotky SS. Následovaly další střety na dalších místech v Praze, při nichž Němci stříleli nejen pro výstrahu, ale i do demonstrantů.

 

Při jedné z těchto potyček byl postřelen Jan Opletal, který 11. listopadu svému zranění podlehl. Jeho pohřeb se konal 15. listopadu na Albertově, odkud byla rakev s ostatky převezena na nádraží a odeslána na Moravu. Následné demonstrace se změnily na protest proti okupaci a došlo k dalším střetům mezi demonstranty a pořádkovými silami. Následujícího dne se v Berlíně konala porada za účasti Adolfa Hitlera, jejímž výsledkem bylo rozhodnutí o uzavření českých vysokých škol na dobu tří let, zatčení a popravení 9 vedoucích představitelů studentské organizace (Josef Adamec, Jan Černý, Marek Frauwirth, Jaroslav Klíma, Bedřich Koula, Josef Matoušek, František Skorkovský, Václav Šaffránek a Jan Weinert) a internace stovek studentů v koncentračních táborech. Tyto oběti dnes uctím já.

 

Dále připomenu dva roky starý blog: 17. listopad 1989. Mnoho z nás se tehdy sešlo na Václavském náměstí, nebo na Letné. Vyslechli jsme prognostika, později virotického politika, a jeho slavný projev o tom, jak je na tom naše ekonomnika špatně. Inu, a jak je na to dnes? Vyslechli jsme dramatika Havla a dav jásal. Netušili jsme tehdy, že to „drama“ napsal i on. Že nebyla žádná sametová revoluce, ale prachsprostý podvod. Puč. Byl to obchod, kdy komunisté předali moc politickou za to, že jim zůstane ta ekonomická. Jenže jim zůstaly obě, jak ekonomická, tak ta politická. Vždyť Havel, zvolený za prezidenta komunistickým parlamentem přísahal věrnost Československé socialistické republice. A věrný ji bezesporu byl. Havla stvořila mediokracie a stal se poslušnou loutkou a oba se na restitucích zahojili.

Dav na Letné a na Václaváku jásal, cinkal klíčema a skandoval: „Nejsme jako oni“. Nejsme, jsme totiž mnohem horší. Někteří z nás se na čas stali nevědomými spoluherci téhle frašky principála Havla, dav zase nadšeným voličským publikem. Ale tohle nevymyslel Havel, to vymysleli jiní a od roku 1985 to trpělivě plánovali. Čekalo se jen na příležitost. Dávno před listopadem vyrazili chartisté do Milovic, aby se zeptali ruského vedení spojeneckých vojsk, jak se zachová, pokud se něco „semele“. Byli ujištěni, že se sovětská armáda nebude angažovat a v případě pokusu o vojenské potlačení protestů ze strany ČSLA se postaví na stranu demonstrantů. Tak ostatně zněl příkaz z Moskvy, o kterém vědělo i tehdejší vedení ÚVKSČ.

 

Nemám žádné důkazy ani archiv. Nepotřebuji je. Vím. Pak čtu media, dávám si některé věci dohromady, události, ze kterých se dají odvodit vztahy a vazby. Lecos mi došlo. Čtu mezi řádky a pokud media něco sdělují, kladu si otázku proč. Dnes se spekuluje, zda je Babiš agent StB a zda smí být ve vládě. Je to směšné. Svazky S tB se začaly skartovat už v létě 1989. A co agenti VKR či KGB? Inu, dodnes jsou mezi námi, dodnes jsou v klíčových funcích a plní úkoly. Jejich svazky totiž zřejmě existují, jen ne na území ČR. Tak nač ta šaškárna s lustrací Babiše? Na kolik dosavadních prověřených politiků je svazek uložený někde v trezoru? A proč?

 

Tento stát se systematicky od roku 1990 rozkrádá. Ovládly se klíčové podniky a banky, některé se vytunelovaly. Bývalí svazáci a komunisté nakupovali za hubičku ve velké privatizaci. Nakupovali snadno, protože jim úvěry poskytovali jiní svazáci a exkomunisté ve vedení bank. Když už bylo vše rozkradeno, tedy klíčové firmy, nemovitosti, pozemky, pokračovalo se dál v rozkrádání státního rozpočtu. Mafie rozhodovala o tom, kdo bude premier, kdo ministr. Inkasovala miliardy a politikům pouštěla procenta. Kdo špatně poslouchal, či měl dokonce tendenci se vzepřít, byl odejit. Vždy se našla nějaká záminka proto, jak odstřelit Klause, Grosse, Paroubka, Nečase (tím netvrdím, že byli čistí).

 

Nagygate a trapná fraška trafik rebelů byl podle mého obyčejný řízený puč, kdy se jen čekalo na záminku. Možná slušný chlapec Nečas nechtěl poslouchat. Vždyť se podívejte, co následovalo. Rychlá Zemanova rota čističů bez mandátu a důvěry Sněmovny ovládla tuto zemi, rozprášila náměstky a vedoucí odborů, management klíčových firem a obsadila klíčové posty svými lidmi. Posty u kohoutů penězovodů. Lidem zvolený prezident plně ovládal tento stát, „inovoval“ Ústavní soud a zval si státního zástupce Ištvana na Hrad. Proč? Aby mu poděkoval, jak to skvěle dopadlo? Ostatně, na jaře 2012 se říkalo, že pokud padne Rampula, padne Vláda. No a nepadla?

 

Budec líp, že? Vždyť jsme přeci měli mimořádné svobodné volby! A vy si stále bláhově myslíte, že volby něco změní? Pokud by volby mohly cokoli změnit, dávno by je zrušili!.Stále jste nepochopili moc mediokracie? Vždyť jste jí řízeni, jen o tom nevíte! Že to není pravda? Nečtete snad noviny, nedíváte se na televizi? Stále jste šťastni, že jste mohli přímo volit prezidenta? Vždyť tu přímou volbu protlačila uměle založená strana, Věci veřejné, což byl možná její hlavní úkol. Strana tolik podobná hnutí Úsvit. Obě s výraznými, populistickými šéfy, kdy oba mají rádi rychlá auta a hezké mladé partnerky. Možná mají i společného investora. Obvě údajně platil Janoušerk a u jedné z nich to i přiznal.

 

BIS vydává veřejné zprávy o tom, jak organizovaný zločin prorostl do nejvyšších sfér politiky, policie a justice. Žádný premier, žádný ministr a ani žádný prezident na to nikdy nijak nereagoval.

 

Mafie dojí státní rozpočet 25 let. Je nedotknutelná, protože ovládá vše. A korupcí krmená prasata chrochtají u koryt. Politické strany se naoko hádají ve Sněmovně, či na sebe hážou bláto před volbami. Ale jen naoko, aby se neřeklo, vždyť jsou financovány kmotry. Vždyť volby nerozhoduje volič, ale mediokracie, financovaná kmotry. O něco menší prasátka chrochtají na krajích. A když některé moc kvičí, nebo se přežere, jde na porážku, jako Ráth. Aby se neřeklo. Aby lid viděl, že funguje spravedlnost. Jeden hejtman a jeden exsenátor za katr. Ale vepřín chrochtá dál a je v něm teploučko. A v tom Bruselském jakbysmet.

 

Dovolím si malou citaci Rudolfa Mládka: „Českou demo demokracii ovládá již od roku 1990 skupina bývalých svazáků, estébáků, kmotrů, politických podnikatelů, skutečných podnikatelů a na tyto skupiny napojených politiků. Jakési korupční politbyro, které vládne bez rozdílu, která ze stran vyhraje volby, nebo které koalice jsou u moci. Politbyro neotřesitelné, nesestřelitelné.“ Komentuji: ano, tady není žádná demokracie, jen její demoverze. A na demoverzi nemá šanci její uživatel (volič) cokoli změnit. Prostě, předskokan závod nikdy nevyhraje. Kolik se toho napsalo o údajné korupci Kalouska, Řebíčka, Grosse, kolik o kmotrech. Nedchají vás psát, aby to vypadalo, že máme svobodu. A když to přepísknete,.pak vás umlčí.

 

Mnozí politici 17. listopadu promluví k výročí, někteří z nich navštíví Národní třídu. Nepochybně mezi nimi budou i ti, co jsou roky placeni Mafií a dostávají od ní desátky. Uctí tak národní svátek, který v roce 1985 sami vymysleli. Tak nezapomeňte oslavit 17. listopad. Těžko ale budete mít takovou žranici a oslavu, jako někteří v Toskánsku, Miami, Monaku či Moskvě. Myslíte, že pan István zatkne Kalouska, Řebíčka, Béma, Janouška, Rittiga, Hrdličku a spoustu dalších, o kterých media píší? Tuto zemi 25 let ovládají kmotři, kteří rozhodují o tom, kdo vyhraje volby, kdo bude premier a kdo prezident.

 

Svazky StB se začaly skartovat již na jaře 1989 a skartace byla dokončena za ministra vnitra Sachera. Kolik bylo tedy od té doby ve vládách agentů StB, KGB či CIA? A kolik jich je v dnešní vládě? Co chcete dnes slavit? Proti čemu chcete dnes protestovat? O čem chcete dnes psát? O studentu Opletalovi těžko. Ano, 17. listopadu skončila totalita a začala demokracie. Ale opravdu jsme si tehdy přáli, aby bylo dnes jak je? Aby byl tento stát každoročně rozkrádán a ovládán jak mafií, tak Bruselem?

 

Zprávy z tisku: (FIKCE !!) – bylo by vám 17.11.1989 jedno, kdyby se pak za dvacet a více let odehrálo třeba tohle?:

Crrrrrrrrrrr zvoní telefon.

Tady kudrnáč.

Nazdar, tady Petr, čeče, tobě dali lepší rovnátka? Rozumim ti každý slovo. Tak, jak to bude s tou intervencí EURa?

To není rovnátkama, je vypnutej odposlech. Jinak, oslabit korunu? Nejde to Péťo, lidi by byli nasraný.

Vole, odposlech nikdy není vypnutej. Dyť ti BISka denně posílá svodku, cos zase vykecal. Jinak, neblbni, přišel jsem o 6 miliard v Rusku díky sankcím a navíc jsem tě udělal premierem.

Péťo, fakt to nejde, Angelu poslouchal Obama, ale mě jenom ty.

Bohouši, ale tohle jsme si nedomluvili, potřebuju zpátky 7 miliard. Nebo dopadneš jako špatný počasí, vzpomeň na Blondegate. A navíc, z VOZ mi poslali echo, že jsi jako malej ostatním na pískovišti rozbíjel bábovičky. A to nemluvím o tom, že ti Barack koupil ty nový rovnátka.

Tak jo, Péťo...... A mužu mít teda prosbu?

Co potřebuješ Bohušu?

No, víš, tý mojí Slávii se nějak nevede, ten Řebíček to nezvládá, prostě nějak ten manšaft za ty prachy z dálnic nepostavil, no.......

Neboj, domluvil jsem to s Tvrďou, koupěj ji Číňani..... Navíc, máme fotky Míry jak mu stojí v Toskánsku, on to přikreje.

Dík Péťo.........ale co s těma xenofobníma blogerama? 

Klídek, dotace na biopaliva prošly, tak jsou Andrejem típnutý, jen bloger roku - teď nevím méno, nějak jako strom, listí...nebo větev....se musí sejmout nenápadně až časem, moc by to řvalo. A navíc, pudou na ně kontroly od finančáku, neboj.

A co Miloš, vždyť on mne nemá rád?

Klídek, Roman mu z arestu koupil kus lesa na Vysočině, bude mít co objímat a bude klid.

Milan, který seděl u Péti v kanclu položil druhé sluchátko.....a vzdechl:  tak kdy Péťo? Já na to mam a Miloš bude stát za mnou. S klukama na krajích jsem v pohodě. (Bohuš si v té době mění rovnátka).

Počkej, ještě není ta správná chvíle, musí si vyžrat tu migraci, kvóty a dorazíme ho OKD...... pak to vemeš ty a partaj pude o 15 % nahoru, ostatně, kraje to jistěj. Doprčic, pandury, mýtný, gripeny, Blanka, OKD, rekultivace, sport, PR, ČEZ, IT zakázky, migranti - dostáváte všichni 15% předem, opozice 5% a to pořád nemáte dost? A navíc, Bohuš je v klídku, má slíbenej flek od Angely a jistotu bytu z náhrad.

Pauza, pracovníci odposlechu přepočítávají výplatu......  vole, já tu žádnejch 15% předem nemám!

Blbče, co ty mimořádný odměny ministra?

Vstup pracovníka odposlechu: Ty debilové se bavěj nekódovaně a bez přezdívek!! Zavolejte inspekci!

Vole, inspekci řídíme my!

Reakce: Klídek, mažem to pro Vládu a bude kopie v Mrázkovo archivu. Pude to k mýtnýmu, pandurům, gripenům a OKD.

A co padáky?

Ty sou promlčený.

A kdo má ten archiv?

Debile! Přece ten, komu jde kopie oposlechu.....

No a kdo řídí Peťu?

 

Za pár dní:

Zpráva ČTK: nejmenovaná společnost významného čekého podnikatele si intervencí ČNB „polepšila“ o 7 miliard korun.... archiv Františka Mrázka dosud nenalezen.

O rok později: Za podvodný posudek OKD, díky kterému stát přišel o 64 miliard byl odsouzen soudní znalec.

Ještě o něco později: při hromadné nehodě v tunelu Blanka zemřely díky kolapsu protipožárního systému desítky osob. Policie prošetřuje podezření, že 300 km vadných kabelů nebylo v roce 2015 vyměněno. Obvinila znalce, který tehdy konstatoval, že kabely jsou v pořádku a byly vyměněny....... 

Státní zástupce Ištvan díky dlouholetému sledování skupiny podvratných blogerů, které vedl osobně pan Šlachta, odhalilo organizovanou skupinu xenofobních a antievropských blogerů, zaprodaných Rusku. S ohledem na závažnost jejich trestné činnosti byli všichni nejmenovaní blogeři přepraveni vrtulníky (každý samostatně) do vazební věznice v Olomouci. Státní zástupkyně Bradáčová vyslovila jednoznačný souhlas s uvalením vyšetřovací vazby, ve které, podle jejích slov, stráví blogeři nejméně dva roky, dokud nezměknou.

 

A pak za pár let v ČTK: ..... stovky studentů byly vyloučeny z vysokých škol, protože tajně konzumovaly vepřové a zapíjely ho pivem..... MUDr David Rath byl zvolen předsedou svazu politických vězňů. ...

Miroslav Kalousek dobrovolně odešel z politiky, protože trpí z neustálého sezení ve Sněmovně cirhozou jater. Z našetřeného poslaneckého platu i díky tomu, že neutrácel za alkohol založil hnutí "Liga proti korupci". .....

 

Premier a prezident ČMR (čti České muslimské republiky) Andrej Babiš prosadil, aby z českého slovníku bylo vymazáno slovo ANO, protože je lze snadno zneužít. ...... Agrofert postavil pro 300 000 migrantů, kteří emigrovali z Německa před hrůzami německé sociální politiky do ČR 50 000 malometrážních bytů z prostředků Agrofertu. To, že by prezident AEU (dříve EU) Abdul Ibrahim Mohsed prosadil ve vedení Arabské evropské unie dotaci na jeden byt postavený Agrogertem ve výši 100 000 Dirhamů je jen sprostá pomluva...........

Ne nebojte, je to přeci jen fikce........... ale co když se ta fikce stane skutečností?

Tak lidi, pojďme ten listopad oslavit. Vždyť ANO, bude ještě hůř než dnes a proto ten dnešek oslavme, vždyť jsme si jej vycinkali a ANO, zítra bude ještě hůř, než je dnes.

Pane Babiši, když nás cenzurou chcete vyhnat z veřejného prostoru zase jako za totáče do hospod, proč je tedy prostřednictvím EET chcete zlikvidovat? My si fakt potřebujeme někde pokecat, i když to bude k ničemu.

Slavíte všichni 17.listopad?

No a co Jan Opletal?

 

Michal Malý

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

17. listopad není svátkem demokracie, je svátkem Mafie, korupce a CENZURY (II.)

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse