Necenzurujeme.cz

"Chybí" mi každodenní rudé trencle nad Hradem.

Tak nevím, oprostila se snad veřejnoprávní ČT a ostatní media od nadnárodních vlivů, či se kníže pohádal s amíky, či je Merkelová před odvoláním? Jsem zmaten jako luční fčela na podzim.

ČT najednou již netvrdí, že bombardování nemocnice Američany je politování omyl, netvrdí, že Putin jen hájí své zájmy a bombarduje jen umírněnou opozici Asada a ISIS ignoruje, neinformuje o údajné anexi Krymu a dokonce (světe div se) včera nebyla v ČT a ni informace o rudých trenclích na Hradě či info o "oprávněné" kritice azylových center v ČR od Pussynky Riot, ale 78 minutový doklument o tom, jak americké drony vraždí nebohé civilisty. Viz: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11113352880-dron-staci-stisknout-spoust/21538256036 Něco mi uniklo stran změny naší řízené zahraniční politiky?

Pravda, postrádám informace o tom, jak se zvládlo vysoutěžit, objednat, vyměnit a odzkoušet těch 300 km kabelů na Blance namísto dvanácti měsíců za pouhých pět, ale chápu, že prostě paní primátorka slíbila, že se tunel otevře a tak to musí být, protože tak je to správné. Navíc, žijeme v zemi, kde zítra znamená již včera, žejo, předsedo. Tak, teď jen čekám, až pánové Ištván se Šlachtou vypátrají, ve které sběrně ty vyměněné kabely jsou a kolik halířů z jedné obkladačky obložení tunelu kam odteklo, když odhalili ty jízdenky MHD.

ANO, bude líp. Budeme mít EET, podvodné hospody konečně zkrachují a v těch poctivých se nebude smět hulit a taťkové ve vesnicích budou mít kde na hajzlíku přebalit kojence. Budeme mít konečně zahnuté banány a rovné okurky (nebo je to naopak, předsedo?), budeme mít v každé obci lavičky Vávcava Havla. My, venkované, flákající se na čerstvém vzduchu budeme za jeho dýchání spravedlivě platit daně těm nebohým úředníkům, co ve smogu Prahy dřou na blahobyt flákajících se živnostníků a venkovanů. Je ještě třeba zdanit venkovanům ovocné stromy na zahradách, neb bezpracně docilují blahobytu a navíc mohou tajně pálit. Tak to vymyslel soudruh Stalin a mělo to takový úspěch, že Rusové tehdy  preventivně vykáceli všechny ovocné stromy.

Jsem šťasten, že Praha obdrží obrovsklé peníze za vyměněné kabely z tunelu Blanka od sběrných surovin. Je správné, že nelze plati cash, ale jen složenkou. Jen se ptám, co bude, pokud ty kabely vyměněny nebyly? Je to ale stále slabé, jsem zklamán. Stále je málo nařízení a daní na to, aby bylo líp. Je třeba přitvrdit.  Ale ty trencle nad Hradem, ty mi fakt chybí. No a když se budou konečně blokovat internetové stránky bez soudního rozhodnutí, odpadne kritika a tak lidé konečně pochopí, že ANO, je líp. Je to tak správně, předsedo?

Tak,.jen ještě ty trencele, předsedo, nebo aspoň ty červemé karty z ambasády, jiínak se to nezvládne.....

Štítky článku:

prestiž 1: 45,87 přečteno 1 043×

0 Hodnotit článek 69

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

"Chybí" mi každodenní rudé trencle nad Hradem.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse