Necenzurujeme.cz

ČSSD = ZLODĚJI, ROZKRÁDAČI, KORUPČNÍCI A MOŽNÁ I VRAZI

Soudruh Hamáček v hrůze pod stávajícími preferencemi, objíždí důchodce a slibuje jim hodnotné stáří a prý údajně důchody až 15 tisíc. Ve chvíli, kdy více jak 100 000 našich důchodců živoří pod hranicí chudoby, nemají na jídlo, nájmy, léky.

Při všetečném dotazu, kde na to ČSSD chce vzít, zní odpověď Sobotky: získáme 11 miliard tím, že zdaníme banky, operátory a velké podniky. V konečné fázi tedy to rozdávání ČSSD zaplatí každý z nás díky zmrazení mezd, omezení investic velkých firem, zdražení služeb bank a operátorů. Inu socanská klasika, jednou rukou ti dám a druhou dvakrát tolik vezmu.

Pokud někdo někomu bere a jinému rozdává, je to krádež, rozkrádání. Socani si opět kupují z peněz nás všech voliče. A slibují nereálné, což je podle mne podvod, navíc veřejného činitele a za státní peníze. ČSSD každý den, co ji vede Sobotka ztrácí 0,1% preferencí, takže škoda, že volby budou tak brzo. Úsměvné je navíc to, že si ten plešatej kudrnáč myslí, že bude v příští vládě. Leda tak v Bruseli, kde bude Merkel, Junckerovi a žabožroutskému mamámkovi olizovat řiť.

mám opravdu strach, že většinový volící občan bude opět tupec, co uvěří slibům a hodí jim to tam, aniž by se podíval zpátky. Vypište si volební sliby socanů a podívejte se, který zásadní dodrželi - ANI JEDEN ! Lidi naskočili na pastelkovné, rušení poplatků ve zdravotnictví. Sobotka alibisticky v ČR plká o nesouhlasu s migračními kvótami a jeho poslanci je v Bruselu potichu odsouhlasili.

Voliči nevidí kauzy jako OKD, odpustky na daních Sobotkou kamarádům Paroubka, zneužití služebního auta, koupi jeho bytu. Nevidí, že se stravuje tak často v tak luxusních restauracích, že mu na ně podle mého nemůže stačit premiérský plat. Kde na to pan Sobotka bere? Nebo mu papů platí pan Bakala? Podívejte se na seznam "neprokazatelných" korupčních kauz politiků ČSSD, na to, kolik jich bylo obviněno, stíháno odsouzeno. Na vraždy, které se kolem ČSSD "přichomýtly".

I ta veřejnoprávní ČT odvysílala několik filmů / seriálů, ve kterých "naznačila", že pokyn k vraždě Mrázka dal premiér ČSSD. V den zavraždění Mrázka byl premiérem Jiří Paroubek (ČSSD), ministrem vnitra František Bublan (nestraník/ČSSD).  Volič nevidí kauzy „kakao“ „Liberta“, „OKD“ a další? Co je ale ještě horší, volič nevidí tu otevřenou náruč vůči ekonomickým muslimským migrantům? Sobotka je politická mrtvola. Je mi u zadele, pokud to nechápe on, ale není mi u zadele, pokud to nepochopil volič.

Chovanec naoko nesouhlasí s kvótami, ale poslanci ČSSD je v Bruselu odsouhlasili. Navíc, zrádce zrádců zlomí kudrnáčovi vaz a bude příštím socanským generálem. Socani měli téměř čtyři roky na to, aby realizovali to, co slibují až dnes. Nic z toho, co dnes slibují ani nenavrhli! Ti bezpáteřní socanští živočichové, co si z poslaneckých platů hradí hypotéky a leasingy mají dnes hrůzu, že jich 2/3 nebudou zvoleny a tak slibují. Slibují to, oč se za skoro čtyři roky vlády ani nepokusili, slibují rozdávání z našich peněz.

Opravdu chcete volit tu socanskou, nebo černoprdelnickou verbež? Jste sebevrazi?

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

ČSSD = ZLODĚJI, ROZKRÁDAČI, KORUPČNÍCI A MOŽNÁ I VRAZI

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse