Necenzurujeme.cz

NEPOSLOUCHÁTE PROPAGANDU ČT ČI ČRO? – ZAPLATÍTE !

Po 22 letech existence firmy jsem se rozhodl do ní pořídit televizi a nové auto. A protože jsem člověk opatrný a dbalý zákona, studoval jsem povinnosti, které mi z toho plynou. Ona to není sranda. Když něco pořídíte do firmy, stát vás sejme. Když je kmotr obviněn z miliardové korupce, stát se mu omluví za poškozující obvinění a zaplatí odškodné. Z našich daní.

 Kominíkovi nařídili EET kvůli 400,- Kč za vymetení komína, ale kmotři EET pokladny v Mercedesech a letadlech nemaj. Ale jistě tam mají bankovní počítačky chechtáků, aby si kdykoli přepočetli, jestli maj dost na žvejkačky. A tak se hlídá, aby ta „živnostnická svoloč“ ročně neošidila stát o 2 – 3 miliardy na daních, ale 100 miliard se tu každoročně beztrestně rozkrade. Inu, když seš blbej a makáš rukama a jsi pro politiky a kmotry bezvýznamná nula, tak plať. No ale k tématu, nastudoval jsem si, co telka či auto ve firmě obnášejí. Tak už vidím našeho místního kominíka, co ještě loni dělal povinné revize za 400,- Kč, jak se drápe ke komínu po žebříku s pokladnou EET na zádech.

Inu, i když nechcete v ČT sledovat, musíte za tu opovážlivost zaplatit. Když nechcete sledovat, jaký je Putin agresor, jaký je Trump sukničkář a sprosťák, jak nám migranti zvednou porodnost, kolik se k nám z válkou zmítané Afriky valí inteligentních vědců, lékařů, inženýrů (že soudruhu Zaorálku?), jaký je Zeman hulvát a Drahoš superkandidát, jak je Merkelová v Německu populární a „drtí“ protikandidáty, jaká je Marine Le Pen xenofobka, či snad dokonce nacionalistka a rasistka, či jaké je štěstí pro všechny, že v některé členské zemi EU prohrál protiimigrační kandidát, prostě když nic z toho nechcete poslouchat a vyrvete z TV všechna udělátka pro příjem TV signálu s tím, že si na telce budete pouštět jen DVD, musíte za tu opovážlivost zaplatit.

Dokonce v jednom článku pracovnice rozhlasu tvrdí, že firmy musí platit za každý PC či notebook koncesionářské poplatky a to jeden poplatek za jeden kus, i když to bylo někde jinde dementováno. Člověk ale nikdy neví. Stačí si pustit na ČT zprávy, či nějaký diskusní pořad, kam jsou pozváni ti správní „nezávislí“ odborníci a politologové (kdo tu nezávislost platí a jde to vůbec?), nebo ještě lépe, když si pustíte 168, chce se vám zvracet. Nesleduju ČT, koukám na fotbal, občas si pustím zvířátka, či něco na HBO a tak. Mám obavu, že kdybych se podíval na ČT, tak tu TV roztřískám. V autě neposlouchám stupidní sluníčkářské debaty na Radiožurnálu, ale pustím si Evropu 2.

Přesto že odmítám veškeré pokusy tendenční ČT a Českého rozhlasu o to, aby mi vymyli mozek (nemaj šanci), musím za to zaplatit. No, není to prasárna? Denně, aniž bych jakkoli chtěl jmenované hájit, v ČT uslyšíte a uvidíte, jakej je Putin agresor, Zeman hulvát, Babiš šiditel daní. Ale o tom, že je internet plný toho, že Kalousek je údajně nejzkorumpovanější politik se nedozvíte nic. Nedozvíte se nic o kasárnách, která díky „chybce“ dostal investor zcela zdarma a dnes tam stojí OC Palladium. Nedozvíte se o tom, jak ministerstva přiklepla například IT zakázky za několikanásobek částky oproti loňsku a bez výběrového řízení.

Nedozvíte se, jak dramaticky narostl objem vládních zakázek bez výběrového řízení, oproti loňsku, kolik ředitelů ve státní správě, kteří ze zákona končí si uměle vytvořilo nové odbory, do kterých se protizákonně jmenovali bez výběrka, zlikvidovali nepohodlné, aby si tam natáhli kamarády, co jim za státní prachy budou tleskat. Já si pamatuju, jak Andrej Babiš prohlásil ze své pracovny, že ušetří tím, že bude centrálně nakupovat kancelářský papír a vše ostatní. Takže, jak je možné, že náklady toho molochu s názvem Vláda, který naši společnost salámovou metodou fašizuje, stíhá, sleduje, trestá, tak dramaticky narostly?

No, media nás masírují, že ideálním prezidentem by byl Jiří Drahoš. Kdo tuhle kampaň v mediích financuje? Kandidát bez politických zkušeností, bez názoru, stejně, jako Horáček. Člověk, který prý (nevím kolik je na tom pravdy) po výbuchu plynu proti akademii sebral kufřík a zdrhnul, namísto toho, aby se jako šéf postaral o své lidi? Tedy, člověk, který se údajně zachoval stejně, jako kapitán potápějící se Konkordie, má být prezidentem? Který kmotr či skupina Mafie jeho kandidaturu financuje? O volbách totiž nerozhoduje volič, ale Mafie.

Inu, pan Babiš má pravdu: „všeci kradnů“. A vidíme a víme to všichni, přes propagandu ČT. Jenže i když tu propagandu odmítáme poslouchat, musíme zaplatit. Za trest. Aby oni mohli kradnůt. A to je prasárna. Nesmím psát, že mám obavy z islamizace Evropy, či z toho, že tu ti kreténi chystají válku. Musím držet hubu, jinak by mne Pelikán nechal zavřít. A když nechci poslouchat propagandu, stejně musím zaplatit koncesionářské poplatky. To má stejnou logiku, jako kdybych mněl platit za to, že nejsem vegan a žeru vepřový (ale i to přijde). Nenastal čas všechnu tuhle svoloč nakopat ve volbách do prdele?

Jenže když to uděláme, přijdou místo nich kmotry vytvoření noví, ještě víc nenažranější a budů kradnůt ještě víc. Ale i tak - Nenastal čas všechnu tuhle svoloč nakopat ve volbách do prdele?

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

NEPOSLOUCHÁTE PROPAGANDU ČT ČI ČRO? – ZAPLATÍTE !

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse