Necenzurujeme.cz

Frau Merkel, museli jsme za Hitlera, za vás ale nemusíme!

Tak se nám paní kancléřka zase rozpovídala a zase chce vládnout Evropě. Německá kancléřka Angela Merkelová apelovala na „spravedlivé“ rozdělení uprchlíků v Evropské unii, ačkoliv pochybuje, že se to v brzké době podaří. VAROVÁNÍ!: Blog obsahuje drastické obrázky.

„Já bych nešířila příliš mnoho optimismu,“ uvedla Merkelová na videu zveřejněném kancléřstvím. „Ale musíme už trvat na tom, aby každý při rozdělování převzal díl solidarity,“ uvedla kancléřka ve videu. Podle Merkelové musí být každý stát připraven podílet se na všech aspektech zvládání migrace. „Jak to přesně může vypadat, nemohu v této fázi ještě říci. Téma tedy není ještě vyřešeno,“ doplnila. ZDROJ

Když si paní kancléřka oniká, za koho mluví? Možná za eurohujery v Bruselu, ale rozhodně ne za Evropany.

Paní Merkel zřejmě stále nepochopila, co způsobila a co se v Evropě děje. Drtivá většina uprchlíků nejsou uprchlíci před válkou, al ekonomičtí migranti, utíkající za lepším s nataženou rukou. Pokud by utíkali skutečně před válkou, byli by rádi za azyl, za jakékoli přístřeší, stravu a ošacení. Oni si však diktují své nároky, jako ZDE !!!

Paní Merkelová se tváří a koná, jako by byla ona tím vrcholným představitelem EU a faktický jím také je. Bruselští eurohujeři se submisivně podřídili jejímu diktátu. Naposledy nám ale diktoval Hitler a neuposlechnutí se trestalo smrtí. Pokud však budeme dále poslouchat Merkelovou, bude umírat mnohem více Evropanů, než dodnes. Nebo chtějí eurohujeři tvrdit, že rukou "migrantů" již nezemřely stovky Evropanů?

ČR vynakládá včetně všech souvisejících nákladů na jednoho migranta kolem 70.000,- Kč. měsíčně. Ti lidé podle mnoha odborníků jsou nezaměstnatelní, nemají žádné pracovní návyky, jsou impulsivní se sklony ke kriminalitě a násilí. Drtivá většina z nich nikdy pracovat nebude, přesto jim „dáváme“ 70.000,- Kč měsíčně a přitom přes 120 000 našich důchodců, kteří celý život poctivě pracovali a odváděli státu daně, žije pod hranicí chudoby. Připadá to politikům opravdu spravedlivé? Připadá jim to slušné, vůči těm, z jejichž práce dnes žijí?

Německo rozpoutalo za posledních 100 let dvě světové války, Evropa se dvakrát ocitla v troskách a popelu. Je nezbytné zabránit tomu, aby se tak stalo potřetí. Stávající příliv migrantů a volání po „muslimských právech“ a řádění některých jejich jedinců zákonitě může vyvolat masovou reakci evropských starousedlíků, která přeroste v občanskou válku. Od ní je již jen krůček k té světové. Je třeba zastavit německý diktát a rozpínavost realizovaný kancléřkou Merkelovou. Pokud Němci nebudou mít dostatek pudu sebezáchovy tím, že ji znovu nezvolí, je třeba vystoupit z EU.

Servilní přisluhovači Bruselu a Merkelové typu kudrnáče Sobotky totiž udělají cokoli pro zachování EU bez ohledu na to, že tím obětují občany své země. Je třeba již nevolit nejen Merkelové, ale i Sobotky, Pelikány, Dientsbiery, Mládky, Valachové, Marksové či Šlechtové. Zrazují totiž podle mého názoru tuto zemi a její obyvatele vystavují neúměrnému riziku.

Vidíte ty mrtvé v Nice a jinde? Sobotka a spol. prožere za měsíc v luxusních restauracích (podle mnoha medií) více, než je jeho plat a ti mrtví ho nezajímají. Řeší se kabelky a trafiky, ale korupce politiků ne. Kolik asi má (možná) premiér Sobotka a spol. firem v daňových rájích napsaných na „spřátelené“ osoby? Ještě někdo věří, že to, co dělají, dělají pro lidi a žijí z „platu“? Nikdo je nepostihne, jsou to oni, co ovládají policii a justici a státní zastupitelství.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Frau Merkel, museli jsme za Hitlera, za vás ale nemusíme!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse