Necenzurujeme.cz

Kudrnáč Sobotka: basa za OKD, nebo trafika v Bruselu?

Tak, nějak se to soudruhům hroutí, ta propaganda. Vláda a fondy vydávají ročně miliardy na začlenění Romů, ale ani jeden z nich se ke dnešku nezačlenil a nezískal práci. Kde udělali soudruzi z NDR chybu? Soudy soudí Kájínka na základě nepřímých důkazů na doživotí, Janouškovi dávají pálku za pokus o vraždu a ožralému řidiči, jež zabil pod vlivem alkoholu dva lidi, dají polovinu toho, co Janouškovi. Inu, ale ten Janoušek je přece kmotr, že?

Nijak se nezastávám „kmotrů“. Ale porovnejte. Dalík jde na základě svědectví „z třetí ruky“ do basy natvrdo, politik, co si prokazatelně řekl (a inkasoval) padesát milionů, dostane podmínku. Marek Půček, který ožralý autem zabil na Smíchově 21 letou studentku, dostal 7 let, následně mu soud snížil trest na 6 let. Aktéři brutálního rasistického a žhářského činu proti rodině Natálky David Vaculík a Jaromír Lukeš, kteří před pěti lety vypálili domek romské rodiny ve Vítkově na Opavsku, stráví ve vězení 22 let. To, jak její rodina naložila s pomocí společnosti stejným způsobem, jako s pomocí naložila rodina paterčat je jiné téma. Tak, toto je výsledek toho, že většina z nás rodině držela palce. Čtěte ZDE

 

Ano, žhářský útok ve Vítkově byl zrůdný a pachatelé dostali tak trochu na „společenskou objednávku“ 22 let. Opakuji, žhářství na kohokoli, natož na dítě je zrůdnost. A co tresty za mačetový útok v Novém Boru? Vojtěch Husák stráví ve vězení 17,5 roku, Jakub Žiga 15 let a Antonín Sinu rovněž 15 let. Pravomocně o tom rozhodl odvolací soud. Naproti tomu za lynč „bílé svině“ udělil soud trest ve výši 4 roky a dva měsíce. Za sedm dupnutí do hlavy padl pravomocný rozsudek - Nejvyšší trest dostal Zdeněk Jano. Ten podle rozsudku způsobil dvaačtyřicetiletému muži devastující zranění obličeje

Tak si ty tresty, udílené českými soudy porovnejme. A znovu si připomeňme veřejně dostupné výroční zprávy BIS: Korupce a Mafie prorostla do nejvyšších pater policie, justice a státního zastupitelství. Ti, co mají rozhodovat o právu, o spravedlnosti a o trestu jsou ovládáni mafií. Rozhodují na základě tlaku politiků, mediokracie a Mafie. Opravdu věříte ve „spravedlnost“ v této zemi? Věříte v právo na spravedlivý proces? Já ne, boj o toto právo mne stál 12 ket života a veškerý majetek. Ale zázračně jsem přežil, na rozdíl od těch, co skončili v pařátech exekutorské a justiční mafie. Alespoň zatím.

Media jsou plna korupce politiků, ale „chybí“ důkazy. Media jsou pna důkazů o korupci v kauzách Pandury, Gripeny, KAPSH či OKD. Ale policie zřejmě nesmí media sledovat. Ta media tvrdí, že kudrnáč Sobotka spolu s Bakalou okradli tuto zemi v kauze OKD o cca 60 miliard. Souzen není Sobotka, ale znalec. Miloš Zeman kdysi prohlásil, že Bakalu je třeba zavřít. Pokud jeho, ptám se, proč ne Sobotku? Ne protože má BIS opravdu? Že všichni vědí na všechny, že to tu řídí Mafie?

Takže, až křišťálově čistý Sobotka skončí a za odměnu své servilnosti dostane trafiku v Bruselu, budou všichni spokojeni a pojedeme dál? Tohle opravdu chceme? Dál jim ty rozkrádačky a korupci budeme financovat z našich daní? Fakt jo?

Tak příští rok hurá k volbám.

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Kudrnáč Sobotka: basa za OKD, nebo trafika v Bruselu?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse