Necenzurujeme.cz

Sobotka je čistej a Konvička patří do krymu. Tak jsme rozhodli

Prostě, když napíšeme, že Konvička vyvolal paniku, že byli zraněný lidi, že matky ječely a děti brečely, tak to tak je, i kdybychom to měli přes ambasádu USA nechat dotočit v Hollywoodu. Vy, náckovská xenofobní pakáži, nám do toho nebudete kecat, nebo vás pozavíráme za spolupráce Chovance a Pelikána.

Tak nějak čtu mezi řádky (zejména na idnes.cz) vzkaz našich politiků ovládaných kmotry prostřednictvím medií. Předně, aby bylo jasno, předpokládal bych u docenta a vysokoškolského profesora, více intelektu, kultivovanosti, nadhledu a zejména předvídavosti. Ta akce „konvičkovců“ na Staroměstském náměstí byla podle mého hloupá, diletantsky realizovaná. Jestliže tímto, nebo pobíháním děv v bikinách na Moravě chce pak Konvička odradit islamisty a přesvědčit voliče, pak je na hrozném omylu. Ubírá si body, protože se nechová jako inteligent, ale hlupák (pane docente, nezlobte se).

Hnutí či partaji docenta Konvičky chybí nadhled, ale zejména program a cesta k řešení. Ano, islamizace a migrace Evropy je nebezpečné zlo. Je již prakticky pozdě, mloci jsou již zde. Ale stavět partaj či hnutí na odporu k islamizaci, migraci, EU bez ostatního programu (školství, zdravotnictví, bezpečnost, důchodová reforma, nezaměstnanost atd….) je krátkozraké a populistické.  To samé postrádají aktivity Tomia Okamury, či Pana Sládka. Je docela škoda takovým diletantismem proflákat 20% voličských hlasů, které leží na ulici. Tato země (jak se od roku 1985 připravovalo) se systematicky rozkrádá.

Nejprve se rozkradl majetek prostřednictvím velké privatizace a Fondu národního majetku (pod vedením ODA, kamarádů Havla). Pod cenou se rozprodaly zlaté rezervy, pod cenou se privatizovaly velké firmy a banky, platilo se (jak kdy) až po letech, když je kupci rozparcelovali a vytunelovali. Od prvopočátku (dle dostupných veřejných zpráv BIS) byli politici ovládáni (a dosazováni) kmotry, kteří si platili media na ovlivňování veřejného mínění. Nicméně, nutno podotknout, že tito kmotři jsou defacto bílí koně, ovládaní zahraničním kapitálem a politikou. BIS opakovaně vydává zprávy o tom, že vrcholová i regionální politika, policie, justice i státní zastupitelství jsou ovládáni mafií.

Tyto informace jsou veřejné, podrobné má právo dostat premiér a prezident. Nic se však neděje. A ni jeden nich nevztáhl nad policii, justici a státní zastupitelství ochrannou ruku tak, aby mohli konat. Proč? Snad proto, že všichni vědí všechno na všechny a všichni kradou? Asi ano. Ano, migrace Evropy a její islamizace je zlo, ale bohužel, myslím, že na nápravu je pozdě, leda by, jakkoli si to nepřeji, došlo k občanské válce a „čistkám“. Tato země utrácí miliardy za plánované nemakačenky, další za migranty, kteří tu ještě nejsou a cca 100 miliard ročně se rozkrádá – podle odborníků – ze státního rozpočtu. Je mi smutno, že pan Konvička svým konání škodí dobré myšlence L.

Platíme flákače, chceme platit migranty a nemáme na důchody a tak stovky tisíc důchodců živoří pod hranicí bídy a končí jako bezdomovci. Máme roztřískané silnice plné záplat, zdevastované školství krmící naše děti islámem, neschopné zdravotnictví (ne díky lékařům), chudou policii a její (údajně zkorumpované či mafií ovládané) vedení. Internet je plný obvinění premiérů a ministrů z rozkrádání, korupce a dokonce i objednání vražd. Nic se ale neděje. Vyvolení vydělávají miliardy, schopní dřou, aby měli na hypotéky, většina klouzá do propasti, často díky vlastní neschopnosti a nesoudnosti. Exekuční mafie si mlaská, protože legálně vydělává na neštěstí druhých, přestože si své neštěstí zavinili sami,  jsou doživotně likvidováni násobky svých dluhů.

Plká se tu o zdravotnictví, o rušení poplatků, ale lékaři a sestry jsou placeni mizerně, zato farmaceutická lobby a lobby dodávající přístroje bohatne a kyne. Máme rozpočet na dluh (dluhopisy), auta na dluh, domy na dluh, kupujeme elektroniku na dluh a víkendy trávíme v nákupních centrech utrácením a sněním. Hromadíme (někteří) nemovité majetky a peníze a nechápeme, že až to ti kreténi, co to tu ovládají, rozpoutají válku, přijdeme o vše. Dluhy se smažou, aktiva se znárodní, konta se zdaní 95%, nemovitosti a podniky se zestátní. Je to opakovaně odzkoušený recept. Změní na tom něco Konvička, pokud vjede na Staromák na velbloudu?

Ministr ničeho Dientstbier chce dát hlasovací právo cizincům, tak, aby muslimové mohli ovládnout radnice, pak okresy a kraje a rozhodovat o nás. Toho pána a čechoameričana (řízeného CIA?), považuju za krajně nebezpečné hovado a doufám, že bude volbami odejit. Kdybych byl cholerik, dal bych mu zradu této země a jejího národa pěstí  stejně, jako Sobotkovi, Chovancovi a dalším. Ale jsem zatím v klidu a tak jen píšu. Internet je plný toho, co Kalousek rozkradl, co rozkradl Sobotka, jak si kníže přihrál majetek restitucemi na klíč a všichni z toho mají srandu. Nahrabali si, ale nemají dost a tak kradou dál. A Babiš, který sliboval, jak s tím marasmem zatočí z toho má prdel.

V listopadu 1989 Václavák a Letná skandovaly „Nejsme jako oni“. Ano, nejsme, stali jsme se mnohem horšími. Kašleme na politiku, na volby, tváříme se, že se nás to netýká, žijeme na dluh a konzumujeme  a na ostatní kašleme. To se nám vymstí. Nevěřte těm, co mají jako jediný program vystoupení z EU, či odpor k islamizaci. Nevěřte ale ani těm, co chlácholí a slibují zdravotnictví zdarma. Je jen jedno řešení. Aby byla zase plná Letná a Václavák a vypráskali jsme jen dřív, než nám zavřou hubu. S ohledem na to, že jsme národ sobeckých flegmatických srabů a udavačů se bojím, že k tomu nedojde a lidi budou kvičet ve sklepích, až bude pozdě.

Nejenže kradou, ale oni nás ohrožují a proto je v pudu sebezáchovy musíme ve volbách vypráskat !!!

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Sobotka je čistej a Konvička patří do krymu. Tak jsme rozhodli

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
topcz:
No pane Malý, to je článek do pranice. Doufám, že se nebudete zlobit, když ho převezmu a budu publikovat na komunistickém webu www.desitka.org, smaozř…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 23. 8. 2016 18:10 || Diskutovat

Facebook diskuse