Necenzurujeme.cz

Jak se tato země rozkrádá za přihlížení Andreje Babiše

Krade se, Babišidnes vyhraje křišťálovou lupu a Babiš volby. Snadno. Babiš k tomu nebude potřebovat koblihy, kuřata, ani Jardu Jágra. Sluníčkáře a lidi neschopné vlastního názoru získá sluníčkářskou, promigrantskou, protizemanovskou a protiputinovskou kampaní a cenzurou na idnesu.

Lidi soudně nesoudné zase získá názorovým veletočem v jeho veřejných postojích k migrantům. Aby to bylo dokonalé, měl by se ještě zbavit proislámského Pelikána, který nás chce zavírat za názor a pak několika slépek a blbů, jež jsou za ANO v jeho vládě a ve vedení ANO, či parlamentu. Protože sterilní eurohujer a rektální alpinista Merkelové, dosud nikdy normálně nepracující Bohuslav Sobotka, připravivší stát o desítky miliard za prodej OKD a bytů Babišovi sbírá body. Andrej Babiš má prý nejlepší analytickou skupinu. No nevím, PR mu prý dělá Martin Komárek, velebící utopence a vodňanská kuřata.

Ale vlastně to Andrej Babiš dělá dobře. Oslovuje mnohem širší spektrum voličstva, než kterákoli jiná politická strana. Prostřednictvím idnes.cz oslovuje sluníčkáře, promigranty, protiputinovce a protizemanovce. Svými prohlášeními zase kritiky islamizace Evropy. Blíží se volby a tak se EET a zákaz kouření nenápadně až bude po volbách. Jako kandidát na prezidenta se nastřelí nemastná neslaná Jourová bez vlastního názoru, protože předskokan nikdy závod nevyhrává. Na poslední chvíli bude ANO podpořen Zeman na prezidenta, jež vyhraje následnou přímou volbu. ČSSD prohraje příší volby, Sobotka bude sesazen, na jeho místo nastoupí Chovanec a dohoda bude naplněna.

Inu, není to dokonalý plán? Andrej Babiš hřímal o centrálním nakupování kancelářského papíru za levné ceny, o kontrole, výběrových řízeních atd. Jaký je výsledek? Státní zakázky, které byly na výjimku uzavřeny z „nezbytnosti“ bez výběrového řízení stouply údajně o 50 % oproti minulému období. Pokud ale nějaké ministerstvo potřebuje notebook, musí se udělat výběrové řízení. Samo řízení (čas a mzda pracovníků) vyjde na 20 – 30 tisíc. Řízení trvá půl roku a vyhraje nabídce s nejnižší cenou – třeba 13.000,- Kč. Jenže, ta toho půl  roku, než se výběrové řízení dotáhne do konce, klesne cena notebooku na 9.000,- Kč. Administrativa kolem stojí 30.000,- Kč.

Takže, pokud by ministerstvo poslalo sekretářku koupit notes druhý den po zjištění jeho potřeby do e-shopu, zaplatilo by 9 – 13 tisíc. Díky transparentním výběrovým řízením však notebook vyjde na 40.000,- Kč. A tak je to se vším. Vím o pracovišti jednoho ministerstva, které zaměstnalo admina – správce serverů za 80.000,- Kč hrubého. Po půlroce však nebylo schopno „vysoutěžit“ dodavatele serverů. A tak bral dotyčný admin 80 tisíc za koukání do PC a vysvětlováním spoluzaměstnancům, jak nastavit mejlový účet. Na to samé oddělení nastoupila 25-letá sekretářka s VŠ vzděláním. Po půlroce si požádala o funkci vedoucí manažerky (bez jakýchkoli zkušeností) a plat 80 000,- Kč měsíčně. Financováno z grantů.

Projděte si seznam vládních zakázek a podívejte se, kolik jich bylo za současné vlády Sobotky a Babiše bez výběrového řízení a za kolik miliard. Podívejte se na stupidní návrhy zákonů. Na omezování svobody podnikání – zákaz kouření v restauracích, na nové daňové předpisy, cenzuru internetu a tedy názorů, na nové daně, na EET, na miliardy vydávané na začleňování nepřizpůsobivých, aniž by se jediného podařilo začlenit a integrovat, na miliardy vydávané na uprchlíky, kterých od nás ale většina utekla. Podívejte se na státní převrat – tedy převrat v policii, justici a státním zastupitelství a vedle toho na nečinnost vůči exekutorské mafii a „polistopadových“ právníků, kteří z tohoto byznysu žijí.

Podívejte se na beztrestnost politiků, na „nevyřešitelnost“ politicko-kmotrovských vražd.  Na likvidaci úspěšných podnikatelů, kteří vadili konkurenci. Podívejte se, kolik set tisíc důchodců, jež celý život poctivě pracovali a odváděli daně, strádá na hranici chudoby a porovnejte s počtem doživotních flákačů, kteří plodí další nemakačenky a řvou na sociálce o podporu a o tom, že jsou diskriminováni. Podívejte se, kolik tato vláda vyčlenila peněz na jednoho migranta a kolik dává důchodci. Podívejte se na ceny jídel na ministerstvech – jsou srovnatelné cenami se školními, ale mají mnohem větší kvalitu. S prominutím – Západ nám sem posílá separáty za vyšší ceny, než jeho obyvatelé dostávají čisté maso.

Kdo a proč dal pokyn k vraždě Františka Mrázka?

Jak to, že zbrojař Musela spadl 10 metrů od posedu?

Proč měl státní zástipce při prohlídce vily Krejčíře na hlavě klobouk, když jej nikdy před tím nenosil?

Podívejte se, jak ta politická prasata tloustnou z našich daní a korupce.

Opravdu je chcete volit?

Opravdu je budete volit?

Nebo se prostě na ty volby alibisticky vykašlete?

Vždyť ale tenhle sajrajt, nemakačenky, ekonomické migranty a korupci platíte ze svých daní!

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Jak se tato země rozkrádá za přihlížení Andreje Babiše

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse