Necenzurujeme.cz

Ministra Stropnického vnímám jako nekompetentního magora a KOKOTA

a jeho manželku, vnímám jako slépku, nechápající realitu, pokud označuje znásilňování Evropanek migranty za přirozený pud. Stropnickému bych dal velení čety promigrantských sluníčkářů a četu bych vysadil uprostřed bašty ISIS. To by prověřilo jeho odbornost.

Nerozumím jedné věci. Andrej Babiš má z politiků nejvíce financí na to, aby si zaplatil objektivní monitoring veřejného mínění a buď umravnostnil, nebo vyměnil ty šílence, kteří ve vládě za ANO sedí. Předně, tedy vyměnil bych Komárka, propagátora nejprve stalinismu a následně šťavnatých kuřat. Pokud tento člověk organizuje volební kampaň ANO, pak Andreje Babiše nechápu. Ne, netvrdím, že jsem propadl „kouzlu“ Andreje Babiše, nemyslel jsem si, že bude „makat“ jen pro lid. Čekal jsem, že bude i pro sebe (což dělá), ale nečekal jsem, že k politice přistoupí tak diletantsky.

Inu, podívejme se, co má ve vládě za (podle mne) politické kreatury, jež jsou nejen (podle mne) hloupé a nekompetentní), ale jdou proti slibům ANO a proti vůli většiny lidí v této zemi. To opravdu Andrej nemá kvalitní monitoring? To si myslí, že když se před volbami postaví proti migraci a rozdá koblihy a kuřata a přitom se jeho ministři budou chovat jako idioti, že mu to přinese body? U mne tedy rozhodně ne. Sleduji, kolik ksindlu se nabalilo na ANO. Bohužel, ten ksindl ovlivňuje dění v této zemi. Kašlu na to, jakou má Andrej Babiš lustraci, ale vytáčí mne, co jeho ministři ve vládě dělají. No, abych byl konkrétní, koho vnímám za nekompetentní magory ve vládě a managementu  ANO: Martin Stropnický, Robert Pelikán, Karla Šlechtová…  no a na konci je Martin Komárek.

Tyto lidi já osobně považuji za nekompetentní hloupá hovada, co nechápou podstatu věci, nerozumí svému rezortu a jen slepě plní pokyny vedení či kmotrů (?). V této zemi žije statisíce důchodců, kteří celý život poctivě pracovali na hranici chudoby, ale  ještě více statisíců celoživotních nemakačenků žije ze štědré sociální podpory. Pokud máme strach z pozitivní diskriminace, islamizace naší země, přílivu migrantů a poukazujeme na to, jsme mediálně kriminalizováni a ministr spravedlnosti Pelikán nám vyhrožuje kriminálem. Andrej Babiš na jím vlastněném idnes.cz likviduje prostřednictvím cikánského admina Bangy kritiky. Stropnický chce posílat vojáky k Rusku, jeho manželka bagatelizuje znásilňování řen ze strany migrantů. Aby ne, když jsou to kámoši velvyslance USA,

Pane Babiši, myslel jsem si, že jste chlop s gulema. Ale nejste. Byl jsem snílek, když jsem měl před roky tendenci Vašemu úsilí pomáhat. Nebudu. Koblihy nerad, z kuřecího je mi na zvracení. Kašlu na to, zda jste byl/nebyl agent StB. Kašlu na Čapí hnízdo. Ale nemohu kašlat na to, že serete na tento národ a heslo ANO bude líp, zatím platí jen pro Vás. Přesvědčte mne o opaku a poperu se za Vás. Pokud ne, na můj hlas šanci nemáte. A zmanipulované průzkumy veřejného mínění nikoho neovlivní. No a paní ministrová Žilková může pomoci paní Merkel svým fotem přilákat další migranty, co budou chtít ukojit svůj pud a stoupnout si do čela vítačů.

Současná vláda obětuje lid této země. Je na čase, aby tento lid v příštích volbách v pudu sebezáchovy obětoval stávající zkorumpovanou a proradnou vládu.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ministra Stropnického vnímám jako nekompetentního magora a KOKOTA

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse