Necenzurujeme.cz

Šířím prý nenávist. Vládu toto zjištění stálo 40 milionů

Ten kdo šíří nenávist, je dle HateFree takzvaný „hejtr“, čili „nenávistník“. Nenávist šíří dle HateFree fanoušci Zemana, Putina, kritici Romů, ti, kteří mluví o lásce k vlasti, a odpůrci Havla, Strany zelených, humanistů a multikulturalismu.

Tak, mimo toho fanouškovství Putina splňuji a tak jsem tedy „hejtr“? Vládní projekt HateFree „proti nenávisti“ však podle mého šíří nenávist sám a navíc ji podněcuje. Na webových stránkách iniciativy je uvedeno, že projekt HateFree Culture (HFC) realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska (projekt je tedy financován z veřejných peněz), 20 % financuje vláda. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize. Jak jinak, koncesionáři to zaplatí. HFC je součástí projektu Kampaň proti násilí z nenávisti Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády, která má stát 39,75 milionu korun.

Dále o sobě projekt uvádí: „Jsme iniciativou lidí, kteří usilují o život bez násilí a nenávisti. Přestože jsme si vědomi složitosti vzájemného soužití, respektu a tolerance, jsme přesvědčeni o existenci rozumných, kreativních a inovativních cest, jak je zlepšit. Život ve strachu a nenávisti nic pozitivního nepřináší. HateFree Culture vám nabízí možnost nahlížet na věci z různých úhlů pohledu, hledat řešení s ostatními a především tvořit a sdílet to, na čem záleží…“ Hate Free také tvrdí, že „islám nemá větší dispozice k násilí než jiná náboženství: Je-li s násilím spojován, je to způsobeno především zpravodajstvím a médii obecně, neboť prakticky všechny zprávy přicházející ze ‚světa islámu‘ se týkají násilí, neštěstí, tragédií atd... ne každý muslim je terorista. Naopak, většina muslimů terorismus odsuzuje.“

„Hnutí Hate Free dělá stejnou práci, jakou dělaly ve 30. letech minulého století vlivné organizace ve Velké Británií a USA, které propagovaly spolupráci s nacistickým Německem a Adolfem Hitlerem. Významné popletené osobnosti tehdejší doby se angažovaly, aby bojovaly s nenávisti mezi národy. Ve skutečnosti pomáhaly připravovat největší masakr v dějinách lidstva. Hate Free v souladu s postupy EU mate občany a podílí se na jejích ztrátě schopnosti bránit vlastní kulturu, svobodu a demokracii. Je logické, že se na tom podílí i Sobotková vláda,“ prohlásil  místopředseda SPD a poslanec Radim Fiala…. „Je hezké, že se ke svému účelu přiznali ve svém názvu: ‚nenáviďte svobodnou kulturu‘. HateFree nenávidí český národ a obyčejné Čechy,“ uvedl pro změnu senátor Jaroslav Doubrava.

Ministr Pelikán chce zavírat odpůrce migrace a islamistů, ale propagátoři šaria a kamenování mu zřejmě nevadí.

Pelikán, navíc jako ministr spravedlnosti by měl ctít Ústavu. Namísto toho kriminalizuje většinu obyvatel, kteří odmítají migraci a islamizaci Evropy a potlačuje tak svobodu slova. Státní správa má být apolitická, přesto na své ministerstvo Pelikán lepí nálepky levicového HateFree. Jinak je vidět, že se blíží volby, protože Andrej Babiš zradikalizoval svůj postoj k migrantům. Jeho postoj vicepremiéra je v zásadním rozporu s postojem premiéra. Jen si nejsem jist, zda toto zradikalizování postoje k migraci Babišovi ve volbách pomůže, pokud si ve vládě nechá Pelikána a Stropnického, kteří ANO body rozhodně ubírají a EET a zákaz kouření je také nepřidá.

Babiš prohlásil: „Situace se dnes zásadně změnila. Nemáme povinnost a podle mě v této chvíli ani nemůžeme vůbec nikoho přijímat. Odpovědností politiků je v prvé řadě zaručit bezpečnost našim občanům a až pak uvažovat o případné solidaritě s uprchlíky… Západoevropští politici stále opakují, že je naší  povinností vyhovět migrantům s ohledem na jejich lidská práva. A co práva Němců nebo Maďarů? Proč mají Britové  akceptovat, že z bohatství, které tvořily generace jejich předků, mají žít lidé bez vztahu k této zemi a kultuře? Lidé, kteří představují bezpečnostní riziko a jejichž touhou není asimilace, ale rozvrat evropské kultury?“ pokračoval Babiš. „... Přece není možné, aby Evropané měli menší práva než přistěhovalci... Je vyloučeno, aby se původní obyvatelstvo přizpůsobovalo uprchlíkům,“ řekl předseda hnutí ANO. ZDROJ

Pelikán, Šabatová, Marsová a Dienstbier tvoří neomarxistickou lobby ve vládě a Sobotka tuto zemi žene do záhuby. Doufám, že na to volič v příštích volbách nezapomene.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Šířím prý nenávist. Vládu toto zjištění stálo 40 milionů

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse