Necenzurujeme.cz

Čtete Vidláka?

Kladnou odpověď dostávám i tam, kde bych to nečekal.

. Tento neobyčejně plodný bloger se za poslední rok stal živou legendou a symbolem zdravého selského rozumu, ke kterému se hlásí i jejich vlastníci ve městech. Při čtení jeho trefných a velmi přesných komentářů, kterými každý den přispívá do palety názorů na společenské dění, si uvědomuji, jak je dobře, že se mu nepodařilo uspět v ČSSD, ale vyrostl z něj solitér, který by jinak zakrněl v roztříštěné a umírající straně. Vidlák, který dokáže každý den po návratu ze zaměstnání, obdělání pole, nakrmení domácí zvířeny si ještě sednout a nepsat s přehledem, erudicí i vtipem kvalitní komentář, si zaslouží pozornost i doporučení.

Dnes píše o všem, a je nepřehlédnutelný. Není dokonalý ani neomylný, ale jeho „ vidláctví“ je sjednocující, což je v době, kdy se nositele jiných názorů snaží vládní pravověrní rozhádat, atomizovat a ovládat, přímo živá voda.

Každý takový muž musí mít oporu ve své ženě. Tou jeho příjemná žena nepochybně je, a také jako matka více dětí zažívá jistě situace, kdy se bez statečnosti neobejde. Je skryta, ale nepostradatelná. Na takových dvojicích je nejlépe vidět, proč je rodina základem státu. Není to jen v potomstvu, ale i v tom, že dvojice se dokáže mnohem lépe bránit a snadněji zvládat problémy a překážky, které život přináší. Chraňme, jak můžeme, naše rodiny. Braňme je, jako úrodnou půdu, ze které roste naše společnost a kterým sílu násobí jejich děti. Rodina je mnohem pevnější a hůře se ovládá než muž a žena každý zvlášť.    

Štítky článku:

prestiž 1: 27,34 přečteno 458×

2 Hodnotit článek 29

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Čtete Vidláka?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse