Necenzurujeme.cz

Nemají chleba? Ať jedí koláče. /Marie a Petr/

Tato věta patřila k důvodům, proč Marii Antoinettu Francouzi upřímně nenáviděli, a její popravu gilotinou oslavili.

Občanská válka pak přerostla v evropský konflikt s miliony mrtvých v bitvách, nemocemi a hladem. Uvědomují si současní evropští politici do čeho Evropu ženou? Uvědomují si naši vládní politici, směšní svou poslušností a oddaností USA a EU už nejen doma, kam tlačí svůj lid? Jak dlouho jim ještě vydrží lhaní o naší ekonomické realitě? Bude to tak dlouho, jak dlouho jim to bude většina z nás tolerovat. Dnes dělají vše pro to, aby umlčeli každého kritika. Svou snahu o brzdění ekonomického pádu naší země projevují tím, že bohatým důchodcům berou, a chudým politikům přidávají. Díky prodejnosti a tendenčnosti médií, která každý den vyrábí jednu Potěmkinovu vesnici za druhou, se jim stále daří udržovat v části populace víru, že jejich starost o cenu cukru a vajec, řeší naše zásadní problémy. Díky válce na Ukrajině mohou pak docela slušně zakrývat svou neschopnost řídit stát ku prospěchu svých občanů. Každý s vládou nespokojený je označen za nepřítele, a je třeba ho zneškodnit. O to se starají ti praví vlastenci, zahalení do ukrajinských vlajek, sídlící v tisíci budovách ukrajinského velvyslanectví ve všech koutech naší země, pod svou - žlutomodrou vlajkou.

 Naše odnárodnění započaté přijetím německé ochrany země před bolševiky, pokračovalo ochranou SSSR před imperialisty, a dnes nás chrání imperialisté před blahobytem. Korporátní internacionalismus svádí bitvu o ovládnutí světa, a my budeme jednou z vedlejších obětí. Mnozí přitom zopakují historicky oblíbený paradox obětí. Příklad: Když Stalin poslal při čistkách statisíce „nepřátel“ na smrt, mnozí před smrtícím výstřelem vykřikli –„ Ať žije Stalin“. Víra ve Stalina až za hrob.

Čekají nás zase volby s 99,9 % účastí, štěstí ve společné chudobě, řád a klid na poctivou práci. A víra až za hrob. Ať žije…. – vyberte si sami.

Štítky článku:

prestiž 1: 20,54 přečteno 294×

0 Hodnotit článek 17

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Nemají chleba? Ať jedí koláče. /Marie a Petr/

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse