Necenzurujeme.cz

Insolvenční kličkovaná Jiřího Formana. Kdo tu bude kočka a kdo myš?

Po nějaké době jsme se podívali, jak si vede Jiří Forman, mediální slouha obviněného lobbisty Horáčka, se splácením své insolvence. A co čert nechtěl, po řadě lží a podvodů tu máme další kličkovačku v podobě nesplácení povoleného oddlužení.

Nasekat třímilionový dluh jen proto, že si chci vozit zadek v drahém autě, nosit luxusní tenisky a dělat haura, který „na to má“ je známka hlouposti a nevyzrálosti. Nesplácet povolených 30 % dluhu s vědomím, že co mi věřitelé půjčili už z velké části nikdy neuvidí, je (doplňte si)… už jasná vyčůranost.

Pokud byste si mysleli, že Forman nesplácí, protože strádá, mysleli byste si to mylně. Svou insolvenci nesplácí dlouhodobě a cíleně, a lže v přiznávání majetku. Není mu vůbec hloupé na jednání s věřiteli přijít v luxusních teniskách nebo se na sociální sítě fotit iPhonem, zatímco tvrdí, že nic nemá, a proto nic nedá.

Nebere si ani servítky při falšování podpisů na své pracovní smlouvě, na což upozornil jeden z věřitelů, ve spolupráci se svým advokátem Hrinkem vytváří harakiri založením firmy ve Velké Británii, kde se pak sám sebou nechá zaměstnat.

Insolvenci nesplácí od března

Je vlastně až k nevíře, jak dlouho trvá úřednímu šimlovi, než takovému dlužníkovi utne tipec. Na to, že Forman dlouhodobě neplní své povinnosti dlužníka nařízené soudem insolvenční správce upozorňuje pravidelně.

Aktuálně Forman neposlal na účet majetkové podstaty žádné splátky od března letošního roku. Proto mu soud 23. června doručil dopis, ve kterém ho upozorňuje na § 418 a hrozbu zastavení insolvenčního řízení, tedy možnosti oddlužení, tím pádem možnosti splatit pouhých 30 % z dluhu, který si zcela vědomě vytvořil.

Co bude následovat? Založí mu advokát Hrinko opět nějakou firmu, ve které si vyrobí pracovní smlouvu? Nebo si Forman u soudu fňukne, že má bebí z dělání selfíček na sociální sítě a požádá o odklad splátek? Nebo se k tomu konečně postaví jako chlap a přestane všem dokola lhát a podvádět je? Jestli věříte třetí možnosti, pusťte si pohádku. Je o Formanovi a jeho bílém koni.

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 8,29 přečteno 285×

0 Hodnotit článek 1

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Insolvenční kličkovaná Jiřího Formana. Kdo tu bude kočka a kdo myš?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse