Necenzurujeme.cz

Radar je pasé... ale odvážně navrhněme Američanům...

Video 19 vteřin. Video, které vypoví za vše! Dvě věty Alexandra Vondry a bouřlivý potlesk z řad členů shromáždění ODS dne 18.1.2020.  "Vždycky ODS!" 

Alexandr Vondra - Projev na shromáždění ODS dne 18.1.2020. Svého času nejbližší spolupracovník Havla. "Radar je pasé, ale odvážně navrhněme Američanům, zřídit na Mošnově společnou strategickou leteckou základnu!" Následoval mimořádně bouřlivý potlesk.

 

"Ke kolektivní obraně zde máme NATO, tam je většina opatření předjednaných tak, bez toho aby se musela svolávat nějaká politická jednání!!!", prohlásil v předvolební debatě president Pavel.   

Tak dle paní Černochové z ODS se díky smlouvě o společné obraně s USA, kterou hodlá právě vláda nechat schválit náš parlament, výrazně zvýší naše bezpečnostní situace.

Pravdou je, že v souvislosti s válkou na Ukrajině, nyní Rusko mírně dráždíme svými dodávkami zbraní a výcvikem na našem území ve velké míře již na Ukrajině pouze pochytaných nedobrovolných branců. V podstatě jsme ale Rusku ukradení. Proč by nás napadali. Vše se však začíná měnit. To zvýšení bezpečnosti našeho státu si dovedu živě představit. 

Napadení člena NATO ze strany Ruska je naprosto reálné. Například Slovenska. Slovenska jako takového ne. Ale letecké základny US-Air Force na Slovensku, kterou přes nesouhlas většiny Slováků jejich prezidentka bez zaváhání USA pronajala.

Kdy? V tom momentě, jakmile z této základny začnou na Rusko startovat americké stíhačky. 

A jak se ta naše bezpečnost zvýší? Asi nějak takto. Kinžala hned tak něco nedohoní!

 

Naše vláda intenzivně pracovala na tom, aby obdobným způsobem pronajala letiště v Mošnově. Ale aktuálně, skrze zvací dopis (Smlouvu o obranné spolupráci mezi ČR a USA), již nejde jen o Mošnov ale o

LETIŠTĚ:

 • Čáslav 
 • Mošnov  
 • Náměšť
 • Pardubice

 

VÝCVIKOVÉ PROSTORY:

 • Hradiště
 • Libavá
 • Boletice
 • Březina

 

VOJENSKÉ POSÁDKY:

 • Vyškov
 • Rančířov
 • Stará Boleslav

 

Tak zde všude se zvýší bezpečnost ČR. Zejména místních obyvatel - to dle výše uvedeného možného scénáře! Jak jsem uvedl v úvodu článku "Vždycky Most ODS!" (pro neznalé, hlášku jsem si půjčil ze seriálu ČT "Most!")

No a jak se zvýší bezpečnost celého našeho státu. Respektive jeho obyvatel? 

Scénář zatažení našich mužů do frontových linií Ukrajiny si z výše uvedeného dokážu plně představit.

 • Rusové zaútočí v odvetě například na Slovensku ležící letiště USA. Nebo dokonce provokaci. Nějaká raketa dopadne do nedalekého Ukrajinského přeshraničí. Například na železniční shromaždiště zbraní určených pro Kyjev v Rumunsku. 
 • President Pavel kontaktuje NATO. To NATO, kde mají vše již, jak řekl předpřipravené. Zde aktivují článek 5.
 • Následně toto oznámí Fialovi, že zde máme aktivovaný článek 5. Fiala formálně svolá vládu, ta to posvětí v souladu s předpřipravenými plány NATO a jde se za nadšeného hýkání médií na Rusa
 • Nejprve stálá armáda, hned po ní aktivní zálohy. V krátkém čase mobilizace vybraných ročníků. V odvetě začínají dopadat Ruské rakety na česká letiště, zbrojovky, železnice, elektro trafostanice...

 

V kombinaci s novelou, kterou vláda aktuálně tlačí, že se nebude již po novu muset ptát žádného parlamentu, zda-li s aktivací článku 5 také souhlasí, v jaké podobě a zda-li vůbec, s generálem v presidentském křesle, vše dohromady, považuji za smrtící koktejl! 

Pro zopakování: V době, kdy se v ČR otevřela otázka umístit v Brdech americký radar se zvedla mohutná vlna odporu. Radar nám byl Američany podsouván jako bezpečnostní prvek proti zlému Usámovi, Íránu a dalším satanášům, kteří tehdy měli s naprostou jistotou CIA a dalších spřátelených informačních služeb, jako první úkol v pořadí jejich zájmu napadení ČR.

Tehdy (2007) to zvýšení bezpečnosti ČR viděli naši spoluobčané následovně. 

 (Účinkují: Jan Vyčítal (písničkář), George Bush jr. (v té době president USA), Mirek Topolánek (ODS), Petr Nečas (ODS), Vlasta Parkanová (KDU-ČSL později TOP-09), Usáma Bin Ládin (člen vládnoucí rodiny Saudské Arábie, agent CIA pro výcvik afgánských domorodců "Alkajda" pro boj se sovětskou armádou v letech 1979-1989, terorista, který vycvičil únosce dopravních letadel, která 11.9.2001 narazila do dvojčat s důsledkem zřícení celkem tří budov, dále do Pentagonu, včetně toho, které mělo namířeno na Bílý dům, než se zřítilo někde v polích) a Václav Klaus (v té době president ČR) 

Pro ty, které téma radaru v roce 2007 nezajímalo, nebo jste byli ještě příliš mladí, musím ujasnit, kde se ten výše animovaný klip vlastně vzal. Je to parodie na zcela vážně nazpívaný klip Jana Vyčítala, který složil a nazpíval při příležitosti návštěvy tehdejšího presidenta USA Bushe jr. na podporu vybudování základny USA v Brdech u Prahy s právě zmiňovaným radarem. Perličkou bylo, že uvedenou písničku presidentu Bushovi z pódia dokonce zaspívala i tehdejší ministryně obrany Topolánkovi vlády (ODS) Vlasta Parkanová. Tehdy členka KDU-ČSL, později Top-09 (video s jejím uměleckým projevem, tuším, že to bylo v Plzni, se mi však již dohledat nepodařilo). 

 

No a aby byla informace úplná, tak tu melodii k zvacímu videu pro vybudování základny USA v Brdech z roku 2007 si Jan Vyčítal propůjčil od Gustava Broma, který skladbu složil v roce 1961 při příležitosti startu prvního člověka do vesmíru, sovětského kosmonauta Jurije Gagarina. 

 

To snad i pro doplnění vzdělání pro ty kteří aktuálně věří, že ČR osvobodily v roce 1945, USA a Ukrajinci, neb šlo o Ukrajinský front (název byl těmto armádám přidělen tehdejším velením SSSR dle místa, kde působily a bojovali v nich občané z celého tehdejšího SSSR včetně 60 000 Čechoslováků v rámci armádního sboru pozdějšího prezidenta ČSSR Ludvíka Svobody). Dále, že v roce 1968 nás pro změnu obsadili výhradně ruští vojáci na rozkaz z Moskvy (jen s takovým detailem, že tehdejší vládce SSSR byl Ukrajinec Brežněv a kromě dalších armád z tehdejší Varšavské smlouvy na naše území vkročili zejména vojáci západního vojenského okruhu SSSR, kde těch Ukrajinců sloužilo opravdu výrazně mnoho).

Pro ty "věřící" videem z r. 1961 rovněž připomínám, kdyby došlo při přepisování dějin k "precizaci" i v oblasti kosmonautiky, že první kosmonaut (nikoli astronaut - to je pojem používaný pro Američany) ve vesmíru byl příslušník SSSR a světe div se, byl to čistokrevný "zlý Rus - Jurij Gagarin. Tedy žádný Ukrajinec, nebo dokonce Američan, ale opravdu Rus. Navíc to byl běloch a nic nenasvědčuje, že by měl problémy se svou sexuální identitou (to pro případ, že by nějací filmaři natočili poutavý naučný film podobný tomu, kde dle tvůrců byla anglickým králem Richardem III. černoška). 

Jen pro rozšíření obzorů. Druhý jinokrajec ve vesmíru byl r. 1962 Američan John Glenn  a třetí jinokrajec v pořadí, pro někoho možná obrovské překvapení, byl r. 1978 Čechoslovák Vladimír Remek (celkově byl 87.  kosmonaut světa).

Potud historické okénko a dost srandiček.

---------

Nuže závěrem k problematice zvacího dopisu pro vojska USA a problematice vyslat vládou naše vojáky kamsi do války bez souhlasu parlamentu.

Zvací dopis (smlouva o obranné spolupráci ČR a USA) jde do parlamentu. Rovněž tam putuje zákonná novela s možností vysílat naše vojákynapřímo vládou, bez předchozího souhlasu parlamentu.

 

Je to na Vás občané, kteří žijete v okolí výše uvedených lokalit, kde by si měla armáda USA zřídit své předpřipravené opěrné body. Ale prakticky na všech informovaných občanech ČR.

Kontaktujte své poslance. Zejména ty z ODS a zeptejte se jich, v čem jako se ta naše bezpečnost zvýší. Že by tím, že budeme Rusko více a více provokovat? Jakmile zde bude americká armáda, tak navíc již na to dráždění ruského medvěda bosou nohou nebude mít naše vláda naprosto žádný vliv. Co si Amerečiné usmyslí, to zkrátka provedou a již se nikoho v ČR nebudou muset na nic ptát!

 

Je to na všech Vás, kteří si veškerá rizika uvědomujete, ale ani v rámci svých rodin se neodvažujete téma otevřít. 

Nenastal čas položit na misku vah udržení jakého si "klidu" v rodině proti nebezpečí výrazně se dotýkající ne jen Vás, ale i těch, s kterými se nechcete (bojíte) pustit do názorového střetu?!?

Nenastal čas zakopat ten příkop mezi Vámi a těmi propagandě "věřícími" ve vašem nejbližším okolí?!?  Ten příkop mezi vámi, tím že se bude obcházet, aby byl klid v rodině, sám nezmizí. Pouze se prohloubí a bude se prohlubovat do té doby, dokud již zakopat nepůjde vůbec!

Nenastal čas na takovou menší konstruktivní hádku?!? Bude to bolet, ale pokud si vše vyříkáte, tak rozhodně následně nastane výrazné vzájemné souznění.

Tolerovat mohu (dokonce musím) například ochrnutého, že žádný opravdový příkop nepřeskočí. Ne však toho, který omámen propagandou tvrdí, že Váš požadavek o přeskočení příkopu je neadekvátní zasahování do práva se rozhodovat dle jeho názorů (a ty jsou správné, protože to říkali v televizi a navíc to říkají všichni přátelé z jeho sociální bubliny).

Je naprosto zhoubné přistoupit na nějaká pravidla o povinnosti dodržovat toleranci k názorům druhého, zejména v situaci, vidíte-li, že vypuká obrovský požár, a přeskočení příkopu (respektive jeho zasypání) je jediná možnost společné záchrany - tj. vybudování si vzájemné sounáležitosti. A to se zde obrazně bavíme pouze o aktuální nutnosti vzájemně si začít vyměňovat informace. Ne o situaci, kdy by se opravdu mělo někam utíkat a zachránit jak svůj život, tak i život oponentů!

 

Na závěr uvedu příklad. Smutný příklad o tom, že vykecáváním se v diskusích v rámci svých názorových bublin to opravdu nevyhrajeme. Jde prakticky o přiznání diskutujícího pod jedním z článků na webu pokec24. Téma bylo, jak daleký má vliv vzdělání na moudrost. Respektive inteligence versus vzdělání a schopnost vnímat reálný svět. Zde jeden z diskutující ve finále napsal:

"...Vono být vzdělaný, nebo zdělaný je veliký rozdíl. Já Albi rozumím a rozhodně nezávidím někomu vyšší vzdělání. I jich pár znám osobně, zkrátka jsou jiní, ale to taky každý nechápe." "Teď jsem si ještě vzpomněl, že jednoho mám doma. Je dalece chytřejší než já a dodnes nepochopil, že ODS je zločinecká strana a velice ji podporuje. Taky svému synovi říká (nejsem si jistý), že nás osvobodili spojenci z USEj a mladej byl nedavno na “ukončení války” v dojče, kde jim toho zřejmě moc o Rudé armádě neřekli. Ale já hloupý stařec mám zákaz o tom doma hovořit, bo by možná byla bitka. On je o tom fakt přesvědčen, že to bylo takhle."

 Obávám se, že pro tu "bitku" v rámci rodinného kruhu nastal ten nejvyšší čas!!! To platí pro všechny se stejným problémem. Statečné srdce a do toho... Jinak (po dobrém - tolerancí) to nepůjde. Jde ještě stále jen o názorový střet. Jen o výměnu zkušeností a vědomostí...

Pro danou situaci existuje jedno pěkné české přísloví. "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho uterhne". Přeloženo "Tak dlouho se budete v rodiném kruhu tolerovat, až dojde k situaci, kdy vedle sebe budete žít pouze jako zcela cizí lidé, kteří si naprosto nemají navzájem co říct (nenastane-li ještě něco podstatně horšího)".

 

Aktualizace:

Pokud budete mít zájem v rámci domluvy v rodinném kruhu o nějaké argumenty pro "netolerantní" diskusi s některými z "věřících" ve Vašem blízkém okolí, tak je můžete zcela netolerantně přimět, aby shlédli níže uvedená dvě videa.

Krátký italský dokument Ukrajina 2023 - rok lží, který popisuje naprosto jasné a zjevné příčiny konfliktu na Ukrajině. Autor se mimo předložených faktů zamýšlí nad prací mainstreamových novinářů, jak je možné tyto informace ignorovat a vnucovat světu naprosté lži. Z jejich strany jde o klasickou metodu, vyprávět příběh od poloviny ve stylu "... jednoho dne se takhle z čista jasna Putin probudil a řekl si - Dneska napadnu Ukrajinu!"

(Odkaz na kanál YouTube, který dokument zveřejnil s českými titulky)

 

Informace, které po důsledném prostudování Smlouvy o obranné spolupráci mezi ČR a USA zveřejnila Ing. Bc. Kateřina Konečná - poslankyně Evropského parlamentu a předsedkyně KSČM. Ono opravdu není důležité, kdo infomace přináší (v tomto případě pro někoho zlá komunistka), ale co je jejich obsahem. 

(Odkaz s rozborem smlouvy zveřejněný na YouTube

 

Štítky článku: historieNATOODSUkrajinaUSAválkavláda

prestiž 1: 41,37 přečteno 5 178×

8 Hodnotit článek 62

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Radar je pasé... ale odvážně navrhněme Američanům...

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse