Necenzurujeme.cz

Vše o Dr. Malonovi "velkým bratrem" smazané opět k dispozici!

Proč nelze na Wikipedii najít, že vynálezcem mRNA vakcín je Dr. Malon? Protože vše o něm zcela vymazali. Jsme však v digitálním světě a z hlubin internetu lze vytáhnout i informace, o kterých si "velcí bratři" mysleli, že nenávratně zmizely. Záznamy o Dr. Malonovi na webech, které  kontrolují  byly jen do doby, než si proti nim dovolil vystoupit s tvrzením, ŽE TA VAKCÍNA MŮŽE ZABÍJET - COŽ SE BOHUŽEL V SOUČASNOSTI ZAČÍNÁ REÁLNĚ DÍT! Jak vaporizace Dr. Malona na internetu probíhala krok za krokem. Všechny varianty "pravdy" v původní podobě, tak jak je v čase měnily.

 

 

 Krátce po zveřejnění výbušného prohlášení vynálezce mRNA vakcíny Dr. Roberta Malona rodičům, které můžete vyslechnout například v článku ŠIŘTE JAK MŮŽETE! Zachraňte alespoň ty dosud nenaočkované (článek byl aktualizován o úplnou historii vývoje mRNA vakcíny) se opět vyrojili někteří naši spoluobčané doposud omámeni "velkým plátnem", kteří začali zpochybňovat autentičnost Dr. Malona. 

Jak se probouzejí omámení spoluobčané. Demonstrativní klip z letošního Zlatého slavíka. 

 

Tito omámení prozatím věří různým hloupým oslům, co Dr. Malona ve svých očkování fandících článcích zcela vynechali. Příběh o mRNA vypráví tak nějak z poloviny, bez jeho počátku. Tito hloupí oslové se zjevně ani nezamysleli nad výraznou diskusí, pod jejich článkem. Jak v ní jejich čtenáři poukuzují na skutečnost, že ta hrubým vydíráním protlačovaná vakcína, zcela postrádá dlouhodobé studie. Že masové nasazení té skvělé revoluční úžasnosti je naprosto nezodpovědný hazard, neboť je založena na zcela nové technologii, kterou doposud na lidech nidky nikdo v praxi neodzkoušel! Omámení občané jsou však těm hloupým oslům ochotni věřit,  berou jejich neúplné informace a nadšení, jak je vše skvělé (ale pouze teoreticky na papíře) za bernou minci a bez špetky zdravého rozumu jim nepřipadá nic divného na tom, že tu úžasnou novinku chtějí rovnou násilím vecpat do všech lidí na planetě. To i ty krysy prý mají své ochutnávače, které nejprve vyšlou ochutnat případně nastražený jed, nebo neznámou pochoutku se kterou se ještě nesetkaly, aby zjistily, zda-li si na ní mohou pochutnat i ty ostatní.

 

 

Jiní omámení spoluobčané bohužel, než aby si věci prověřovali, oponují informacemi od slaboduchých manipulátorů, kteří sice Dr. Malona zmiňují. Například jeho vědeckou publikaci z roku 1989, ale tvrdí, že autorství mRNA vakcíny se spíše připisuje biochemičce Karikóové, která se mRNA vakcínama zabývala dle nich o mnoho let dříve. Jako důkaz vkládají odkaz na zahraniční článek, kde je však jméno Karikó uvedeno nejdříve s rokem 1990. To je ale dobou, kdy se teprve snažila na svůj výzkum získat granty. Ty získala až výrazně později. Slaboduší manipulátoři zjevně nejsou schopni porovnat, které číslo (1989 a 1990) je vyšší.  Navíc úvaha o tom, že Dr. Malone se tak nějak v roce 1989 po ránu probudil a z čista jasna mu ležela na stole vyzkoumaná a vypracovaná publikace, je rovněž hodna úvah génia. Inu buďme k slaboduchým schovívavý. A nakonec dejme šanci i těm, kteří slaboduchým naslouchají. Oni to při tom trvalém koukání do těch svých telefonů v tom Janečkovo kině mají těžké. Kdo by se z toho nezcvoknul a zcela nezblbnul. 

 

 

To taková Wikipedie, to jsou jiní kabrňáci. Ti co den, to jiná varianta historie.

Ti, co ovládají Wikipedii postupují naprosto stejně, jako byla náplň práce hlavního hrdiny v orwellovském románu 1984. Všechny staré noviny a články s nehodícími se původními texty musel pečlivě vyhledat, důsledně spálit v kotli a nahradit je novými. Takovými, které dokládaly, že minulost se stala přesně tak, aby plně ladila s aktuální pravdou. "Pravdou", kterou denně vyhlašoval z velkého plátna velký bratr. Internet ale není rozpálený kotel! Hlubiny internetu jsou záludné, zdánlivě nekonečné. Do nich my hloubaví a přemýšlející, rádi nahlédneme a vytáhneme nějaké to kladivo, které do toho velkého plátna pak s potěšením, ale zejména s vysokou mírou zodpovědnosti hodíme. Ono se vždy několik dalších, z těch s těmi telefony z videoklipu výše, probere z mrákot a začne se pídi po tom, jak se mají věci ve skutečnosti.

 

 

Vynálezce technologie mRNA odstraněn z Wikipedie poté, co varoval před jejím použitím při očkování proti kovidu.

Dr. Robert Malone již není Wikipedií uznáván jako tvůrce technologie používané v některých vakcínách proti COVID-19.

Článek z 5. července 2021 z LifeSiteNews 

Informace o vynálezci technologie mRNA používané v některých vakcínách proti COVID-19 byly odstraněny z online encyklopedie Wikipedia poté, co veřejně varoval před podáváním experimentálních vakcín pro genovou terapii mladým lidem a že o injekcích nebyly dostatečné informace, aby bylo možné udělit informovaný souhlas.

Dr. Robert Malone,M.D., M.S., objevil transfekci RNA a během svého působení v Salk Institute v San Diegu v roce 1988 vynalezl mRNA vakcíny. Jeho výzkum pokračoval následující rok ve Vicalu a mezi lety 1988 a 1989 Malone napsal patentové informace pro mRNA vakcíny.

Dne 10. června 2021 se Dr. Malone připojil k biologovi Bretu Weinsteinovi, Ph.D., na Dark Horse Podcast, kde Malone vznesl řadu bezpečnostních obav ohledně vakcín Pfizer-BioNTech a Moderna COVID-19, z nichž obě používají technologii mRNA. Varoval před budoucími autoimunitními problémy způsobenými spike proteiny v injekcích mRNA.

Malone také uvedl, že Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) si byl vědom toho, že spike proteiny jsou "biologicky aktivní a mohou cestovat z místa vpichu a způsobit nežádoucí účinky, a že spike protein, pokud je biologicky aktivní, je velmi nebezpečný."

YouTube rychle přešel k cenzuře klipů z tříhodinového rozhovoru s podcastem.

Poté, co se o několik dní později objevil v pořadu Tucker Carlson Tonight na Fox News, vydal Dr. Malone další varování o vakcínách, jejichž obsah je v rozporu s propagací injekcí mainstreamovými médii. Vynálezce mRNA prohlásil, že stále není dostatek údajů pro kohokoli, aby mohl učinit informované rozhodnutí o přijetí vakcín.

Malone také varoval před injekcemi, které jsou podávány mladým lidem: "Mám předsudky, že přínosy pravděpodobně nepřevažují nad riziky v této věkové skupině. Analýza rizik a přínosů se však bohužel neprovádí."

Carlson popsal Maloneho jako možná "nejkvalifikovanější osobu na planetě Zemi, která by mohla diskutovat o tomto tématu" vzhledem k jeho postavení vynálezce technologie za injekcemi, které jsou nyní zaváděny a v některých případech nařízeny lidem po celém světě.

Malone však nebyl cílem pouze YouTube. Jen několik dní po vydání podcastu Dark Horse bylo změněno heslo wikipedie pro "RNA vakcínu", čímž byl z článku odstraněn on a jeho role, a tím potenciálně odstraněna váha, kterou by jeho varování o této technologii mohla přinést.

Obraz

 

Jen o dva dny později, 16. června, byla stránka změněna tak, aby byla odstraněna jakákoli zmínka o Dr. Malonem v textu záznamu. Namísto podrobností o jeho úspěších se nyní uvádí, že technologie mRNA byla objevena "výzkumníky ze Salk Institute, University of California, San Diego a Vical".

 

Obraz

 

Po té došlo k další úpravě a v době psaní tohoto článku (5. července) prošel záznam další podstatnou změnou, tentokrát zmínil Jona Wolffa, Maloneho spolupracovníka v roce 1990, a dal mu hlavní zásluhu na výzkumných experimentech mRNA. (Aktuální odkaz přímo na Wikipedie, nikoli do archivu kopií, pro zobrazení v jaké podobě jej zobrazuje právě nyní,  je zde - pro přeložení do češtiny klikněte na stránku pravým tlačítkem myši a následně vyberte "jazyk čeština")

 

Obraz

 

Navíc současné heslo na Wikipedii nyní uvádí Katalin Karikó jako "vědkyni stojící za klíčovým objevem ve vývoji mRNA vakcín". Jak poznamenali komentátoři na YouTube, Karikó je, na rozdíl od Dr. Maloneho, veřejnou zastánkyní experimentálních vakcín, která v listopadu 2020 pro The Guardian o vakcíně mRNA prohlásila: "Nikdy jsem nepochybovala, že to bude fungovat."

Tato 66letá biochemička je v současné době senior viceprezidentem společnosti BioNTech RNA Pharmaceuticals, ve funkci je od roku 2013 a je vedoucím terapie substitučních proteinů RNA. BioNTech spolupracuje se společností Pfizer na vývoji, výrobě a distribuci narychlo vyvinuté experimentální injekce COVID-19.

Mezi Dr. Malonem a Karikóovou lze zaznamenat výrazný rozdíl v tónu vůči injekcím COVID-19. Zatímco Malone varoval, že nikdo nemá dostatek informací, aby mohl učinit informované rozhodnutí o očkování, Karikó uvítala mRNA jako potenciální "univerzální platformu" pro budoucí léky.

Mezitím počet nežádoucích účinků a úmrtí, ke kterým dochází po injekcích COVID-19, stále roste. Defender uvedl, že nejnovější údaje z amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí nyní (5. července) uvádějí celkem 411 931 nežádoucích účinků po injekci COVID-19, včetně 6 985 úmrtí a 34 065 zpráv o vážných zraněních.

Z tohoto počtu VAERS poznamenal (údaje k 5. červenci), že existuje 186 196 nežádoucích účinků pro injekci Pfizer / BioNTech, s 2 403 úmrtími a 16 139 závažnými příhodami.

Wikipedie čelila kritice za to, že je "poskytovatelem nepřesností a předpojatosti", podle Josepha Faraha, generálního ředitele a šéfredaktora WorldNetDaily (WND). Farah poznamenal, že jeho vlastní bio stránka byla plná nepřesností, pomluv, zastaralých informací a dětinských urážek.

Web se stal zastáncem levicové "propagandy" natolik, že se spoluzakladatel Wikipedie Larry Sanger pokouší spustit alternativu. Uvedl, že stránka "zcela ignoruje jakékoli konzervativní, libertariánské nebo kritické zacházení s tímto tématem".

Zatímco platforma nezačala s levicovou zaujatostí, Sanger vysvětlil, že před deseti lety "když liberálové nebo levičáci pochodovali institucemi, Wikipedie se stala jednou z těch vlivných institucí. Začali svůj pochod a v podstatě ho převzali."

V říjnu 2020 Wikipedie také zakázala editorům zobrazovat "uživatelské boxy", které by demonstrovaly opozici vůči "manželství" stejného pohlaví a podporu tradičního manželství. Uživatelské boxy podporující tradiční manželství byly považovány za "pobuřující nebo rozdělující" a propagující "bigotnost".

Zdroj: Vynálezce technologie mRNA odstraněn z Wikipedie poté, co varoval před užíváním COVID jabs - LifeSite (lifesitenews.com)

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Vše o Dr. Malonovi "velkým bratrem" smazané opět k dispozici!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse