Necenzurujeme.cz

Peková - zachráněný rozhovor, který YouTube smazal

Dne 3.11.2021 poskytla na žádost čtenářů kanálu Zákony Bohatství velice kvalitní rozhovor včetně odpovědí na dotazy. Video mělo přes 250.000 shlédnutí, než jej dnes 23.11. cenzor smazal. Je to masakr, co vše ve videu řekla. Kdo má alespoň trochu zodpovědnosti ke svým nejbližším, poslechněte si zde zveřejněnou, na ruský web umístěnou, zachráněnou koopii.

Abych to zájemcům o zejména čistě odborně medicínské informace ulehčil, to nejpodstatnější zaznělo cca od 1:04 hod. záznamu.

Je to masakr, co Soňa Peková říká. Jak o viru, tak i o vakcínách.

Na dotaz očkovaných se též pokusila odpovědět, co dělat, aby to napíchané svinstvo dostali z těla. Zde popsala jak pokusná vakcína putuje tělem, a jak je důležité, kde se uchytí. Pokud je to v neurunech, tak jí vyhnat je takřka nemožné. Zasažené neurony pak stále dokola vyrábí to, na co je vakcíny přeprogramovaly. Vysvětluje proč.

Ten záznam od 1:04 hod. jsem si musel vyslechnout dvakrát. Jina rozhodně stojí za vyslechnutí celé.

Ke konci jim ten videorozhovor spadnul. Pokračovali ještě půl hodiny následující den. Druhá část rozhovoru na YouTube v době psaní tohoto článku zatím ještě je a má bez mála 70.000 shlédnutí.

Jinak paní Peková též hovoří o tom jak šéf amerického Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) Anthony Fauci lhal o kovidu, než jej novináři a kongrsmeni USA přinutili se přiznat, že ten výzkum kovidu v Číně financoval od doby, kdy takové pokusy Obama na území USA zakázal. Zde je odkaz na článek s podrobnostmi:

Jak vznikaly články, které zatloukly umělý původ kovidu (necenzurujeme.cz)

 

Zachráněné video:

 

Druhá část (zatím ještě funkční na YouTube):

Pokud by cenzor YouTube smazal i druhou část rozhovoru, klikněte na tento odkaz na zatím svobodný ruský kanál: Одноклассники (ok.ru) . Kam jsme se to dostali, že svobodu hledáme na východě a ze západu se na nás po 32 letech valí fašismus. 

 

Jinak není YouTuber jako YouTuber. Kanál Zákony Bohatství - YouTube stojí za to sledovat.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Peková - zachráněný rozhovor, který YouTube smazal

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Jan Nofran:
Dobrý den.Díky moc za Vaši skvělou práci a božský rozhovor s paní Pekovou.. Jen jsem zůstal velice překvapený,že vůbec nevíte i paní Peková o jiné alt…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 25. 11. 2021 11:38 || Diskutovat

Facebook diskuse