Necenzurujeme.cz

Kdy začne šetření a zavírání viníků 100% nárůstu úmrtí důchodců?!

A je to venku. CNN prolomila ledy. Reportáž stejného rozsahu jako od pomlouvaného Aeronetu. Informace jako od pomlouvané Pekové! Proč v domovech důchodů umřelo o tolik více postarších občanů nežli normálně? Statistika je jasná! Nyní ale proč? 

Lhalo se, neléčilo a poslouchaly instrukce z USA. Celosvětově.

 

Tam však odhalili hlavního dezinformátora. Anthonyho Fauciho, který na místě nejvyšším lživě zaštítil „pandemii“ a posvětil zavedení veškerých těch cenzur a umlčování ze strany velkých hráčů, jako je FaceBook, Google a prakticky veškerá systémová média. Na našem českém písečku jde zejména o hlavní desinformační a manipulační kanály, které jsou: Česká televize, Seznam zprávy a Novinky. Bakalova média přirozeně komplet. Není možné opomenout Respekt.

 

 

Hygieničku Evu Trávníčkovou přivedl před kamery hlas jejího svědomí. S 28 lety na krajské hygienické stanici v Č. Budějovicích již nemohla dále mlčet

 

Informace k pandemii, které vážená paní Trávníčková poskytla před kamerami TV Natura byly tak ohromující, že se nám v redakci chtělo zvracet. Cenzura, manipulace, upozaďování odborníků, úmrtí vyvolaná stresem, překyselením z nošení roušek, o vakcínách, prostě o všem. Komplexnější soubor všeho zlého a nepravdivého okolo kovidu zatím dle nás nikdo nepředložil. Navíc vše odzdrojováno. Odkazy na studie o kterých v ČR ví jen málokdo. O tom jak vláda vše zcela ignoruje.

 

O lhaní Anthonyho Fauciho odvysílala televize CNN Prima news rozsáhlou reportáž, kde bylo mimo jiné uvedeno “Fauci tvrdil, že roušky jsou nesmysl”, “Peková měla pravdu” a “Fauci zorganizoval zaprodané virology, aby vydali vědecký článek, že virus je z netopejra”, mělo by se začít zavírat. A to i u nás zejména ty, kteří se prohlašovali za virology a tlačili veškerý ten podvod. Tak co na to naši čučkaři z BIS. Nyní mají příležitost se konečně ukázat!!! Článek stejného rozsahu jako CNN zveřejnil i pomlouvaný Aeronet.

 

Páni kriminalisté by se měli zejména kouknout na ty úředníky a politiky, kteří naprosto eliminovali opravdové profesionály z oboru virologie, epidemiologie a genetického inženýrství a do funkcí hlavních poradců vlády protlačili zaprodance nebo amatéry ze zcela jiných oborů, nežli výše zmíněných. Též na redakce hlavních dezinformačních, výše uvedených médií, které zvaly nějaké  titulované kočičology a klíšťology, kteří se však prohlašovali za virology a šířili v hlavách právě těch zesnulých důchodců paniku!!! Paniku na kterou nakonec spolu s tím, že zůstali v těch důchoďácích zcela opuštěni, umřeli. Prostě se jim již přestalo chtít dále žít. A kolik že jich a přesně kdy začalo najednou tolik umíra? O tom píše zase pomlouvaný Aeronet. Analyzuje tvrdá data Českého statistického úřadu a chronologii vládou přijímaných opatření. V momentě, kdy vláda nařídila zavřít důchodce do absolutní izolace v rámci domovů důchodců začal strmě narůstat počet počet jejich úmrtí.

 

Proč se tak dělo? Napovědět může právě hygienička paní Trávníčková. Poslechnout by si ji měli především ti, kteří uvěřili falešné kletbě, že jim jde o život. Ne kovid, ale tak kletba je zabít vskutku může! Paní krajská hygienička to dokládá zejména v souvislosti se studiemi na onkologických pacientech. A kdo tu kletbu vyslal. Právě ti výše zmínění manipulátoři a lháři.

 

Jinak jak si nastavit statistiky, aby vám přímo na webu ČSÚ chodily naprosto přehledné grafy a nemuseli jste zkoumat soustavy čísel v tabulkách, najdete cca uprostřed textu zde odkazovaného článku o primáři nemocnice, který s poukazem právě na oficiální statistická data ČSÚ promluvil a již primářem není.

 

Aktualizováno: Máte-li zájem o podrobnosti, co vše v e-mailech vyplavalo na povrch, čtěte: „CNN prolomila ledy. Podrobnosti ale přinesl jiný celosvětový web. Jak vznikaly vlivné články, které pomohly prosadit teorii přirozeného původu nemoci, která zastavila svět„.

 

Kurýr IN – názorová redakce

Štítky článku: absurdistáncenzuracoronavirus

prestiž 1: 51,45 přečteno 5 929×

1 Hodnotit článek 87

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Kdy začne šetření a zavírání viníků 100% nárůstu úmrtí důchodců?!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse