Necenzurujeme.cz

Jen sám Allah ví co bude za 10 let

Bože jaké pokrytectví zní z Finska, ze Švédska a nakonec ze všech těch přihlouplých zemí, kde se kasali, že uprchlíci u nich najdou domov. A najednou....je to tady.

Oznamují celé Evropě, že to prostě nezvládají. Ale aby to nevypadalo, že to skutečně nezvládají a aby si zachovali tvář dobrosrdečných samaritánů, a nevypadali, že jim ti přivandrovalci ve věku 20 do 35 let už zatraceně vadí, že to se svojí „dobrotou“  (hloupostí na entou) obrátili tím podělaným nahoru, že střelili kozla, že jim vymrzly mozky, tak používají jako obranu co? Útok. Prý jim vadí „sobeckost některých zemí“. Zemí, které nechtějí přistoupit na kvóty. Nejmenovali, ale každý ví koho mají na mysli. Takže Češi, Finsko vás teď nemá rádo. Jste jasně na seznamu buřičů, jinak nepřízpusobivých. Možná s vámi ani hokej hrát nebudou.

Tedy to nejsou to už jen vaši milovaní cigáni, ale vy všichni jste nepřizpůsobiví, jelikož odmítáte poslušnost panstvu z Belgie. A to se v Evropské Unii nesmí  milý český národe. To jste ale nevěděli jak to může dopadnout když jste se to té Unie tak hrnuli? (no přiznám, že já taky ne) To jste se nepoučili z minulosti, kdy odporovat Moskvě bylo nepřípustné a dokonce trestné? Copak jste byli všichni tak naivní a přehlédli, že když vám z Unie pěkně zpívali tak vás vlastně chytali? Prý budete suverenní stát a budete si moct rozhodovat sami. A jste kde? V Brusdeli a teď babo raď. A nyní po všech těch žárovkách, a ohnutých banánech a po tom rumu co se nesmí nazývat tuzemský, po všech těch nesmyslech co ti lidé v Bruselu vypotili,  zdá se vám Brusel méně blbý jak Moskva? Jsou tam menší trubky nebo větší? Je to diktatura, nebo jen návrh na změny? Moskva nařídila, my se podělali a udělali. Brusel nařídí a pak ještě vyhrožuje. Jestli ne, tak my vám omezíme dotace. To je kapitalizmus holenkové. Tak se to dělá. Napřed vám dají prachy jen tak, za nic, jako lákadlo. Politici to z většiny rozkradou, ale jak s jídlem roste chuť, tak začnou poslouchat jako cvičení psi. „Bohušku aport“, a Bohuš letí s jazykem na vestě aby to stihnul. „Karle, lehni“ a Karel než stačí lehnout tak usne.. Jo, „teď už máme co jsme chtěli, do rachoty zvesela...“ A toho „dědka“ z Hradu nemají rádi, protože ten ne a ne usnout, ani běžet pro aport nechce, je to taková tvrdá palice z Vysočiny a to je štvě nejvíce. Nemají rádi takové „nepřízpusobivé“. Co za blbce ho volili? No sluníčkáři ne. Za to dám krk.

Ano jste více nesvobodní, než za dob moskevské nadvády a teď tahle novinka to dovršila. Utečenci z alláhových zemí zamořují Evropu, protože lidskost a soucit je prý nade vše a vy, vy kteří byste měli být vděční že vás do toho svazku Unie přijali a byli první, kdo bude ty hordy IS bojovníků vítat, tak místo toho se stavíte na zadní. Jako ty kozy, které ani nemůžete chovat na mléko.  A oni vás jen chlácholí.

To prý to bude fajn. Jste jen vystrašení z neznámého. Nic se nebojte „Pepíci“, vždyť pár mešit nebude na škodu. A holkám taky neuškodí se více zahalit. Stejně vystrkují zadky až moc. Kdo má pak odolat pokušení. Je to jejich vina. A začne se ukrývat znásliňování, nebo kluka jen klepnou přes prsty, protože měl v podstatě pravdu. Je přece muslim a ti vědí jak odolat pokušení. Doma viděl jen černé postavy a kdyby pod tím hábitem byl ukrytý chlap bylo by mu to jedno. Hormony byly v klidu, ale za to se vyřádil doma se svojí 9letou manželkou. Ale zde?V té rozpustilé, nemravné, svobodné Evropě? Jednou soudce řekne: „Kdyby ta čunda nešla po ulici s holým břichem, a kratkou sukní, že jí byly vidět kalhotky, nýbrž se pěkně zahalila, jak to nakonec má být, tak se jí nic nestalo.“

A všichni to vědí že to tak dopadne. A nikdo nc nedělá. Na sto procent to tak dopadne. Budou se hájit přistěhovalci a zavírat budou domorodce za to, že nesouhlasí. A jak to skončí?

To jen sám Alllah ví.

Allah akbar, přátelé.

 

Frank Krejčí

Štítky článku:

prestiž 2: 14,62 přečteno 2 025×

0 Hodnotit článek 296

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Jen sám Allah ví co bude za 10 let

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse