Necenzurujeme.cz

Epidemie liberalismu letí světem

Tak nějak to vypadá. Jako by byl do vzduchu vypuštěn virus, který nakazil mladé lidi a ne jen mladé. Děje se to v USA, rovněž tak v v celé Eropě a to zahrnuje Českou republiku, Slovensko, Polsko...seznam jde hlouběji a hlouběji a záchrany skoro není. Příznaky jsou nápadně stejné.

Skupina novodobých liberálů se nesmírně bojí aby nebyla nařčena ze zaujatosti, nedej bože rasismu, nenávisti k někomu, nebo k něčemu, z xenofobie, zloby vůči skupinám nebo jednotlivcům. Snaží se nám ale mistrně vnutit jejich pravdu a jsou naprosto přesvědčeni, že právě ta jejich pravda je ta správná pravda, jelikož to tak slyšeli doma a hlavně ve školách.

Univerzity jsou „zavšivené“ profesory, kteří se museli vylíhnout z vajec ptáka vševědáka a nebo vykynout z těsta moudrosti. Tito lidé kazí mládež na hranu neopravitelnosti a mládež slepě věří, že svět je něco jiného, než vidí na vlastní oči. Na internetu lze nalést podporu pro jejich tvrzení a nakonec jak by ne? Je to prostor, kde má každý právo zveřejnit svůj názor, byť může býť mylný a pokud je někdo zručný v hledání „svých“ názorů, najde je lehce. Virus liberální neomylnosti se množí asi buněčným dělením, jako vajíčko nového človíčka a jeho síla roste rychlostí světla. Co je neuvěřitelné je skutečnost, že v jejich agendě je silně zakořeněna globalizace a svět bez hranic. Repekt k jakési národní soudržnosti, k právu národů na sebeurčení, sebeochranu vymizel, nebo je na dost vážném ústupu. Slovo vlastenectví je pošlapáváno, vlajky zneuctívány, a myšlenka legální imigrace už skoro neexistuje. Právo na migraci má podle nich každý a pokud se jim postavíte, úplně nelogicky, až hloupě zastávají svět bez hranic.

Pokud se zeptáte, zda doma mají plot, tak jistě, mají, a zámky na dveřích? Jo, máme. Spojit tyhle dvě srovnání s hranicemi státu podle jejich soudnosti ale nelze. To prý je něco jiného. Aha, jiného. Zeptáte-li se zda jsou ochotni souhlasit s přijetím uprchlíků do rodin, bez váhání souhlasí, ale do všech jiných rodin, jen ne do jejich. „My máme jen 2 plus jedna“, vám odpoví, jinými slovy „ne, u nás to nejde, ale znám rodiny, které se klidně mohou podělit“, vám mladý mudrlant poradí. No neflákněte ho?

Shlédnul jsem řadu videí kdy se redaktor ptá na základní informace z nedávné historie země, ale odpovědi se nedočká. Znalosti těchto novodobých „myslitelů“ jsou značně omezené, ne-li nulové. O tom jsem ale již psal. V České republice je moc moderní hledat názvy, ne zrovna lichotivé, pro prezidenta republiky, ale naopak velmi lichotivé pro příval islámu, aniž by si takoví dokázali zvážit jeho dopad na národ, natož tak na jeho vlastní rodinu. Popírají kriminalitu uprchlíků, protože jim o tom málo kdo z jejich vzdělávatelů něco poví, tedy neví. A pokud je konfrontujete s případem dosti omílaným, klidně vás odpálkují s tvrzením, že se to přehání v rámci záměrné diskriminace těch chudáků, hledajících v Evropě zázemí a ochranu. Američan by jadrně řekl: „What the fucking bullshit answer is that?“ Snažíte-li se vysvětlit víc, jste hned xenofob a šíříte nenávist. Pravda to prý není, oni mají úplně jiné důkazy. A jste v koncích, neboť vaše „válečné tažení“ proti hlouposti končí mávnutím rukou. Hrozíte se pak toho, až tohle stvoření, které klidně bude čůrat na státní vlajku dospěje do věku kdy bude se muset chopit práce a přežít, jak přežije? Jak přežije národ, za který se tento nýman stydí?

Vírus liberalismu je skutečný. Je to mor, který může zničit lidstvo. Začalo to politickou korektností a je to ve fázi, kdy musí tyhle skupiny bezmozkových, chodících svalových hmot dostávat hrnek kakaa, aby se jim ulevilo, nebo omalovánky na změnu mysli. A kdo myslí že si vymýšlím, tak má smůlu. Nevymýšlím.

Neváhají však vymýšlet kokotiny typu, zastavit provoz na hlavní dálnici, vyrabovat obchody s tím, že prostě nesouhlasí s výsledky voleb, útočit na policii  střílet je jako by svět byla jejich vlastní střelnice a to proto, že se jim nevyhovělo. Je to horší a horší. Nerad tohle píši, zní to skoro neuvěřitelně, ale je to tak. A sérum na tuto infekci nikdo nemá a ani nebude mít. Jediné sérum je facka přes hubu a nebo nucené práce v lomu. Práce šlechtí člověka, říkali komunisté a víte že měli pravdu? Po takových 5ti letech v kamenolomu se jednomu uleví a názory se změní. Je to osvědčený lék na zmršený mozek. Jenže, ti starší liberálové, jako že je jich také dost to nedovolí. Proto čeká svět tvrdá budoucnost. Krutá budoucnost.
Vrátí se to do starých kolejí zákona a pořádku? To nevím já a neví to asi nikdo, jen je jedna naděje, že snad jednou ano.

 

Frank Krejčí

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Epidemie liberalismu letí světem

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Petr Závladský:
To je totiž přesně ono. Oni velice dobře vědí, co mají dělat druzí. Ale nedejbože, aby se to dotklo jejich osobního pohodlíčka. A to je znak všech soc…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 11. 12. 2016 7:12 || Diskutovat

Facebook diskuse