Necenzurujeme.cz

Liberální dětičky v USA pláčou, podejte kapesníček

Smutná půlka občanů Sojených Států, hlavně mladých studentů, kteří bývali kdysi nositelé pokroku, jsou nyní nositelé hanby. V minulém článku jsem neodolal je kritizovat a neváhám prohlásit, že plným právem, neboť jejich demostrace proti Trumpovu vítězství předčily kterékoliv jiné demonstrace v minulosti. V dnešních dnech to už začíná být únavné, směšné a té další půlce Američanů už protivné.

Když si uvědomíte jak daleko tihle liberálové, ta nová, rozmazlená generace, která snad nikdy neslyšela slovo NE, zachází, zastaví se vám mozek. Smát se? Nadávat? Jít je někam poučovat? O tom ani nesněte, nechápou. Ano, mnohé natočené rozhovory s touhle mládeží, která zná jen slovo ANO, po případě pouze pochvalu, která se nedokáže smířit s realitou života, jelikož maminka a tatínek jim o tom nic neříkali a škola jim tyto údaje tají, takže neúspěch nebo prohra, jako na příklad prohra jejich oblíbené podvodnice Hillary, vyvolá stejnou reakci, jako u malého rozmazleného děcka. Lehne si na zem a bude kopat nožičkama. To je styl pro ně až typický.

University jsou tak silně levicové, že je v tom horlivě podporují a dávají jim volna z vyučování, aby si děti mohly zademostrovat, zanadávat, zanenávidět, je to přece zdravé nechat mladý mozek vybouřit. Pak jim dokonce vedení univerzit pronajalo poníky na objímaní, (čtete dobře, poníky) speciální psíky na vyléčení bolesti, někde se podávalo horké kakao, aby jim to spravilo nervy a náladu, a korunou všeho pak bylo, že jim dodali omalovánky a krajónky, aby v této činnosti zapomenuli na těžkosti skutečného života, na prohru. Nedělám si srandu, a to vše pro nactileté, nebo o něco starší, tedy dvacetileté, a podobně. Nemluvím tu tedy o 6ti letých fakanech, ale o skoro dospělých debilech.   

A jak s oblibou vkládám do mých fb přízpěvků, zeptejte se jich kde leží Peru, nebo na hlavní město Brazilie a jejich oči vám okamžitě prozradí jak jsou tupí a neznalí. Samozřejmně odpověď mimo mísu. Stejně tak se jich ptali na jméno vice prezidenta, nevěděli. Na jméno zvoleného vice prezidenta, nevěděli. Na Trumpa, to věděli a při otázce co mají proti Trumpovi, jednoznačně vyhrkli, je to rasista. Na otázku co kdy udělal, nebo řekl rasistického vám odpoví, je proti imigraci, nenávidí Mexikány, je zlý a rozděluje Ameriku. Zřejmě neznají rozdíl, mezi ilegální imigrací a legalní. Jim je to jedno. To „i“ před slovem legální pro ně moc neznamená. Hlídat hranice je prý zastaralá myšlenka.

Čekají vše od života zadarmo a boj o existenci, kterým prošli jejich předkové je jim směšný až absurdní.  Politická koreknost je naprosto zničila. Pravda je urážka a jak by to bylo, kdyby se lidi uráželi? To přece nejde. Když si navzájem lžou do očí, tím ukazují, že vlastně respektují city druhých. Politická korektnost ve své kráse.

Neříkají vám co si myslí, říkají vám, co jim bylo řečeno aby si mysleli. Maminčini mazlíčci, závisláci a drogy užívající mazánci. I boty jim maminka zavazuje. Tahle generace dostávající trofeje i za věci, které totálně pokazili, nemůže fungovat ve společnosti tvrdě vychovaných a normálně se chovajících občanů.  

A v Čechách? Podle mých zdrojů je to jako když stejná děcka vypadly ze stejné matky. Dnes byste rozdíl mezi Americkou mládeží a Českou mládeží ztěžka rozpoznali. Stejná generace „bože jen někoho neurazit“ tam bují, jako plevel v záhonech mrkve. Když se jim postavíte, mají odpovědi rovnající se nulové znalosti, čekají opět vše zdarma a přivandrovalci do Evropy jsou jejich budoucí kamarádi.  Ovšem asi jen do té doby, dokud některé nepoznají osobně. Hlavně dívky. Jejich vzorem je Horáček, pan kníže z Rakous, a jim podobná elitní prohnilá banda bývalých komunistů. I oni si přáli, aby se v Americe uchytila Clintonová. Neví sice proč, ale pan profesor to říkal. On to musí vědět.  

A závěrem? Dovede si někdo představit jak tihle buránci budou vést jednou náš stát? Jak bude republika vypadat, pokud se tomuto neudělá konec a někdo jim konečně nanatluče do těch dutých palic skutečnou pravdu?  Obyčejně takové úvahy ukončím tím, že se odvolávám na svůj věk a v tomto věku může být každý rád že dýchá, nebo že se probudí a slunce svítí. Nakonec ani déšť nevypadá tak špatně, když člověk žije. Ale já se toho nedočkám. Rád bych, ale život už takový je.

Přeji všem hezký den. Snad bude líp.

 

Frank Krejčí

Štítky článku:

prestiž 1: 35,88 přečteno 1 249×

1 Hodnotit článek 43

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Liberální dětičky v USA pláčou, podejte kapesníček

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Frank Krejčí:
Dekuji za vas nazor, ktery je spravny a nejvice tam, kde se zminujete, ze politicka korektnost vznikla v Americe a to mohu potvrdit. Zil jsem tam od r…
Jan Loskot:
Dobrý deň pán Krejčí, výborné zhrnutie toho, ako dokáže infantilná politická korektnosť /toť vynález USA/ zdegenerovať myslenie ľudí. Za mňa veľké plu…

V interní diskusi je 2 příspěvků | poslední příspěvek 25. 11. 2016 6:57 || Diskutovat

Facebook diskuse