Necenzurujeme.cz

Diskuse

Jsem Čech. Znechucený a totálně vytočený Čech

Pravidla pro diskutující

Přidáním komentáře souhlasíte s tím, že budete dodržovat základní pravidla slušné výměny názorů. Vítám jejich střet, ale snažte se je vždy vést v rámci kultivované debaty. Bude-li se někdo chovat jako sprostý nevychovanec, pokud bude urážet ostatní komentující, nebo mi bude zanášet diskusi nevyžádanou reklamou, takové příspěvky nekompromisně zablokuji. Na oplátku slibuji, že i kontroverzní příspěvky nebudu editovat, ani mazat, pokud neporušíte pravidla zmíněná výše. Za deset porušení těchto pravidel budete z diskuse nekompromisně a navždy vyřazeni (včetně IP adresy). Michal

Chcete-li také diskutovat, musíte se nebo nejprve

.

Jára 458

Volil jsem také Trikoloru i s tím vědomím, že se do parlamentu nedostane.
Bohužel spousta lidí stále nepochopila, že volit menší zlo znamená volit ZLO. A volit někoho proti někomu znamená také přijmout jeho podmínky. A ty mohou být ještě horší. Volit slepencec zkorumpovaných stran proti Babišovu ANO (Akce Naspokojených Občanů) bylo ubohé. Zejména tím volit provařenou ODS, která je známa korupčními skandály z minulosti.
Babiš je oligarcha a jeho cíl je si co nejvíce nahrabat. Ale na druhou stranu Babiš si nepřeje rozvrat naší země, protože by si už neměl kde hrabat. Zato piráti znamenají čistou likvidaci všeho. Původně vystupovali proti digitálnímu copyrightu, ale dnes se už odklonili na pole nových daní, vydírání řidičů a podveolení se naprostému diktátu z Bruselu.
Bohužel komunisti si pod sebou podřízli větev. V době lockdownové tyranie se postavili na stranu oligarchy Babiše a nezastali se obyčejných lidí. Tím se stali nevolitelní. ČSSD zapoměla při kovidové tyranii na své voliče úplně. V případě těchto dvou stran volby dobře odrazily jejich chování.

(0)