Necenzurujeme.cz

Bojí se Slávek Milošovy hůlky?

Tak se zrovna dočítám, že poprvé v české historii odcházející premiér neoznámí svou demisi prezidentovi osobně, ale jen písemně – poštou.

"Já to pokládám za nejrychlejší cestu z hlediska doručení této demise na Hrad, abychom zbytečně neztráceli čas z hlediska procesu ustavování nové vlády," zdůvodnil Sobotka písemné doručení demise.

Sobotka se na Zemana vykašlal? Demisi poslal dopisem

 

Myslím však, že za tím bude něco jiného. Vzhledem k tomu, že rok a půl stará hrozba v podobě kalašnikova přestala být akutní vzhledem k naplnění hrozby jiné, nedávno proběhlých a dlouho předpovídaných svobodných voleb, jeví se jako pravděpodobnější obava z Milošovy „kouzelné hůlky“, jež mu u příležitosti jeho květnové „demise nanečisto“ zvěstovala běh věcí příštích.

Holí na Sobotku. Ten si to nenechal líbit a ještě večer svolával věrné do bitvy

A jak říkal jeden dávný filozof, dvakrát nevstoupíš do téže řeky. A rozhodně není vyloučeno, že v důsledku případného opětovného pohledu na hrozící zvěstovatelku jiného dávného moudra, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, by vyděšený Sobotka se svou demisí mohl naložit stejně jako minule, ještě si ji na poslední chvíli rozmyslet. Je přeci nezbytně třeba rychle dojednat to euro, abychom neprošvihli to vytoužené „tvrdé jádro“!

No řekněte, není to nakonec přece jen tou poštou nejrozumnější? Snad se psaníčko po cestě neztratí…, bohužel i to se v poslední době nezřídka stává…

Zoufalý zákazník České pošty: Za nalezení dopisu, který ztratili, dám i 15 tisíc!

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Bojí se Slávek Milošovy hůlky?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse