Necenzurujeme.cz

Pár slov o levicových nacistech

Barevní dopředu, bílí dozadu, viz festival v kanadském Halifaxu…, asi jako kdyby nějaký SSák zakřičel – árijci napravo, židi a cikáni nalevo. A co tzv. historická kolektivní vina všech bělochů za kolonializmus či otrokářství?

Vždyť podobný princip uplatňovala středověká církev proti židům, kterým zase připisovala historickou kolektivní vinu za ukřižování Ježíše Krista! A právě kvůli tomuhle principu „historické kolektivní viny“ se na židy dělaly ony pověstné pogromy! Samozřejmě, že za tím v reálu stála závist a snaha se na často bohatých židech přiživit, protože jim, na rozdíl od křesťanů, byla povolena lichva, tj. půjčování na úrok. Ale propagandisticky bylo hlavním důvodem to, že židé byli bráni jako „národ Kristových vrahů“, židé, kteří se třeba narodili tisíc let po Ježíšově smrti!

Podobně i nacistická propaganda přičítala židům historickou kolektivní vinu za všeliké neúspěchy německého národa. Naopak, po skončení 2. Světové války tomu bylo často naopak… a všem Němcům se přičítala kolektivní vina za nacizmus, holocaust a všechny hrůzy 2. Světové války.

A teď se podobné kolo nenávisti snaží roztočit neomarxisté, kteří údajně bojují proti rasizmu, xenofobii a neonacizmu, ovšem metodami, které jsou xenofobní, rasistické a neonacistické, jen s tím rozdílem, že jsou namířeny tentokrát proti bílé rase.

Tohle je třeba jasně pojmenovat a chtít po demokratické levici v Evropě, aby levicové nácky jasně odsoudila, stejně jako demokratická pravice odsuzuje nácky pravicové.

 

Na koncertě měli jít "barevní" dopředu a "bílí" dozadu. Fotografku, která neuposlechla, označili za rasistku.

 

Zakažte příznivcům AfD vstup do restaurací! Nevěřícně jsme sledovali, jak se v Berlíně demonstruje proti xenofobii

 

Asi jako když nacisté volali – zakažte židům vstup do kina, jezdit tramvají či vycházet z domu po osmé večer. Naprosto stejná mentalita, stejné agresivně-totalitářské smýšlení. A nejostudnější je, že ta část levice, a to i u nás, která tak ráda upozorňuje na každé s odpuštěním „upšouknutí“, které sebeméně zavání nějakou tou „fobií“, naopak naprosto a totálně zavírá oči před levicovými extremisty, kteří se často chovají velmi podobně skutečným neonacistům a jiným nenávistníkům. Dokonce někteří tvrdí, že něco jako levicový extremizmus vlastně ani neexistuje!

 

„Bijte nácky!“ Městský radní ve Stuttgartu napaden levicovými extremisty

 

Hodnotová kritéria a kolektivní vina bílé rasy

 

Zabij všechny bílé muže, doporučovala londýnská úřednice. Jako žena a menšina mám právo toto hlásat, tvrdila u soudu. A ten ji osvobodil…

 

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Pár slov o levicových nacistech

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse