Necenzurujeme.cz

Z hlediska mě jako slepce:

pokud nikdo nemá zájem, abych se něčejho účastnil, tak ať si nakašle. Jsem sice slepec, invalida, mrzák…, ale pokud si někdo váží mých názorů nebo mého smýšlení, může mi občas napsat - Adame, null

je takováhle debata, chceš dorazit? Chceš se účastnit? Pokud nikdo nemá zájem a nechá mě jen se poníženě doprošovat, jestli mně někdo milostivě pomůže s doprovodem, tak soryjako, nemám zájem (má dlouhodobá zkušenost). Je to jen známka, že o mrzáky ten zájem není a musíme se poníženě všem doprošovat, jestli si někdo milostivě udělá čas na nás, podlidi!!!

A teď si mě kamenujte, přítelkyně a přátelé z MSD a ČSSD, pořád lepší to, než zbabělecké mlčení!!! Někdo pohrdá lidmi a jejich názory, jen proto, že jsou slepí, hluší, vozíčkáři nebo jinak postižení (vedení ČSSD…, např. Michaela Marksová…), tak je to jejich ostuda, nikoli moje.

A ať si to přebere paní Michaela Marksová, Kateřina Valachová a další, kteří se ohánějí zdravotně postiženými, ale v reálu s námi nemají nejmenší zájem komunikovat. Ať se mi k tomu vyjádří v komentářích pod tímto článkem, jestli mají tu odvahu, Budu jedině rád.

Ale ať se nevymlouvají, pokud se rozhodnou k ignoraci, nereakci či vykrucování! To jde čistě a jen na jejich vrub, nikoli na vrub můj.

A tak vyzývám čtenáře, nechť si sami udělají názor na to, co tady píšu, resp. Na případné reakce výše zmíněných politiků.

P.S. Budu se snažit tento článek rozšířit na Facebooku tak, aby jej zaregistrovali i zainteresovaní politici napříč politickými stranami! Budu vděčen za jakoukoli pomoc v tomto smyslu od členů jakékoli politické strany…, a podle toho se i zařídím!

Vstoupil jsem v roce 2010 do ČSSD, neboť jsem se snažil agendu zdravotně hendikepovaných prosazovat a věřil jsem, že právě na této půdě mi bude dopřáno sluchu…, ale nyní si již nejsem tak jistý… Takže opravdu záleží na zájmu spolustraníků, zdali zůstanu, či změním politickou barvu ve prospěch těch, kteří dávají zdravotně postiženým větší slovo…

Odmítám být číkoliv „ovečka“, opravdu mi záleží na tom, koho naše problémy skutečně zajímají, ne jen v době nějaké té kampaně!!!

 

null

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Z hlediska mě jako slepce:

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse