Necenzurujeme.cz

Islám zakázat nelze, burky, halal porážky či šaría soudy však ano

A o to tu běží. Nejde přece o to trestat tu část spoluobčanů, která se nominálně hlásí k islámu, ale žije více méně evropským způsobem života. Jde o to postihovat fanatiky, což zdaleka nejsou jen džihádisté a teroristé. null

Jestliže jsme si schválili, že zvíře se musí před porážkou omráčit, aby netrpělo, pak by neměl být tento humánní přístup zpochybňován nějakými náboženskými výjimkami ve stylu halal porážek. To je, jako kdybychom řekli, že domácí násilí je sice špatné a trestné, ale sadistům udělíme výjimku, neb musíme respektovat jejich odlišnou identitu a zvyklosti.

Podobně lze na to jít ohledně zahalování obličeje – ohrožuje to bezpečnost, osobu se zahaleným obličejem lze jen těžko identifikovat. Však i některé státy EU se odhodlaly, např. Rakousko, jen u nás se přešlapuje na místě.

A pokud jde o různé ty šaría soudy, resp. Islámské komise pro rodinu…, je fuk, jak to nazveme…, tak pokud budou rozhodovat diskriminačně vůči ženám nebo budou prokazatelně hájit či tolerovat domácí násilí, pak je také jistě možné je zakázat.

Je jasné, jak zhoubný vliv mají islámští fanatici na mnoho běžných muslimů, o nichž jsme dříve ani neslyšeli, a najednou z nich máme bojovníky IS. Nebo co se stalo s dříve tak umírněnými a tolerantními bosenskými muslimy? Kdo z nich dělá ty radikály? A právě na ně je potřeba se soustředit a ztížit jim možnost indoktrinovat řadové muslimy.

A nejjednodušší cestou je zakázat nikoli islám, což nemají ani v Rusku nebo Číně, prakticky se totiž ukázalo, že ani 70 let bolševické diktatury nedokázalo udělat potlačováním víry z Čečenců či Dagestánců ateisty…, je potřeba jej dostat pod kontrolu a minimalizovat možnosti radikálů vymývat mozky ostatním. Takže – zákaz schvalování barbarských fyzických trestů (kamenování, sekání končetin a tresty smrti za náboženské prohřešky typu odpadnutí od víry…), zákaz symbolů radikálního islámu (zahalování obličeje), neb to dělá špatný příklad a posiluje sebevědomí radikálů, vytvořit síť agentů, kteří by monitorovali dění v mešitách a modlitebnách i dalších náboženských uskupení náchylných k fundamentalizmu…, to jsou skutečné cesty.

A to nejdůležitější nakonec – samozřejmě je nezbytné zastavit ilegální imigraci a tu legální podmínit ochotou se plně integrovat, tzn. Ne jen naučit se jazyk, ale vzdát se těch svých zvyklostí, jež jsou v rozporu s naší kulturou, což není jen kupř. dívčí obřízka, ale právě i třeba ony burky, sňatky z dívkami pod 16 let, násilí na ženách a sexuálních menšinách, hlásání nenávisti k židům a nevěřícím…, tady jsem pro nulovou toleranci a odmítám strategii strkání hlavy do písku, jež předvádějí naši vládcové, tady je třeba, aby občané dali jasně najevo, že takhle ne!

 

null

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Islám zakázat nelze, burky, halal porážky či šaría soudy však ano

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse