Necenzurujeme.cz

Manifest neomarxistického džihádu – až do hořkého konce

Milé družky a druzi v boji za multikulturní zítřky bez „xenofobů“, „sexistů“, „nacionalistů“ a jiných „vyšinutých jedinců“,

první kardinální věcí, kterou vám chci sdělit, je, že všechno je v pořádku, není důvod k panice, je třeba žít své normální vysněné životy. Nevěřte pustým výmyslům, že počet teroristických útoků vzrostl vinou masové migrace, jak se vám snaží namluvit „náckové“ všeho druhu. Ve skutečnosti drtivá většina těchto činů nejsou žádné teroristické útoky, jak je nazývají „šiřitelé nenávisti k islámu“, ale pouhé „přešlapy“ psychicky narušených, sociálně vykořeněných a frustrovaných jedinců.

Samozřejmě je potřeba „pomýlené masy“, naočkované „xenofobní propagandou z Ruska a Číny“, nějak uchlácholit a udržet je v iluzi, že mají pro nás životy těchto „buranů“ a „ovarů“ jakous takous cenu, takže je nutno se občas ukázat na nějaké té pietní akci, položit svíčičku a popřát soustrast pozůstalým, ve skutečnosti ovšem třeba pamatovat, že na prvním místě pro nás musí vždycky být boj za „tolerantní“, „multikulturní“ a „humanistickou“ společnost, zbavenou vší té „xenofobně-kremlofilní chásky“. Pamatujte, že právě v zájmu porážky těchto „zpátečnických živlů“ jsme nastoupili politiku otevřených dveří, neboť je nejvyšší čas evropskou populaci důkladně „rozředit“, aby se „jed nacionalizmu“ jednou provždy vykořenil do posledního semínka!

Jestliže přitom přijdete o život v důsledku „Kremlem vymyšleného“ tzv. teroristického útoku, nemusíte litovat. Jako sekulární lidé sice nemůžete spoléhat na to množství rajských panen a chlapců, které svým mučedníkům slibují radikální islamisté – ach, jak je mi těch citově vyprahlých chudáčků líto… –, ale můžete se těšit na věčnou multikulturní blaženost a humanistickou nirvánu, kdy konečně pocítíte ten pravý a nefalšovaný trip, teda chtěl jsem říct… klid. V této věčné nicotě už se nepotkáte s žádným „šiřitelem kulturních stereotypů“, s žádným „zaprděným nacionalistou“, odpůrcem potratů, dokonce ani s hanobitelem veganů, hipsterů či třeba sběratelů známek…, ale hlavně…, nepotkáte se s vůbec žádným příslušníkem „vykořisťovatelské“ a „uzurpátorské“ bílé rasy, která „má na svědomí“ všechny výše zmíněné i nezmíněné zlořády tohoto i onoho světa, a od vypuštění Sputniku i zlořády veškerého kosmu!

Zatím to nesmíme říkat „nahlas“, ale radikální muslimové jsou naší velkou inspirací. Díky nim jsme pochopili, že proti „náckům a jiným živlům“ je nezbytné vést nekompromisní „svatou válku“, která má ve skutečnosti milion „mírumilovných“ významů, podobně jako slova „islám“, „džihád“ nebo „šaría“…. A tuto válku je třeba vést bez ohledu na ztráty, jak říkal „první český marxista“, mistr Jan Hussajní, na množství nehleďte! Věru není podstatné, kolik nás tu zůstane, stejně jednou všichni zemřeme a dosáhneme „multikulturní nirvány“, kdy přestanou existovat morální zásady, lidská přirozenost, pohlaví, rodina, národ a všechny tyhle „zastaralé sociální konstrukty“. Důležité je naplnit cíle naší „jediné pravé ideologické víry“, tedy vykořenit „xenofobii“, „homofobii“, „islamofobii“, „vegetarianofobii“, „euroskepsi“, „sexizmus“, „kulturní a genderové stereotypy“, vepřové ze škol, ohňostroje, černého Petra a mnoho dalších „neřádů“, jejichž podrobný a úplný seznam jste všichni dostali na DVD a lze jej stáhnout z webu naší „nepolitické neziskovky“.

Takže, abyste to, milé družky a druzi v neomarxizmu, pochopili správně: nejde o to, zda přežije jediná blondýna, důležité je vykořenit jakékoli vtipy na blondýny, neboť jde o „nepřijatelné šíření společenských předsudků“. Nejde o to, kolik škol zůstane po našem „konečném vítězství“, jde o to, aby všechny byly multikulturní, aby splňovaly všechny nezbytné pohlavní, etnické a další kvóty, aby byly přísně veganské, neboť v zájmu multikulturní tolerance je nutno chápat, že kromě muslimů, kteří nejedí „prasátka“ a hinduistů, kteří pro změnu nejedí zase „kravičky“, jsou zde i příslušníci nejrůznějších náboženských směrů, jako je hnutí Hare Kršna nebo džinizmus, které zakazují „baštit všechna zvířátka“ – Oh Mani Padme Hum!

Ostatně, když se to vezme kolem a kolem, lidstvo stejně jednou vymře a s ním i všechno „pravičácké xenofobní zlo“, zase bude vládnout matička příroda se svými svatými dcerami, pravdou a láskou, nikdo nebude „vraždit stromečky“ kvůli kůrovci, nebudeme do atmosféry vypouštět žádné …ehm… plyny, zmizí všechny hádky, mezikulturní nenávist, jaderné elektrárny…, a celý svět bude tak úžasný! Tak sluníčkový! Tygříci se budou mazlit s jehňátkama, řeky se přestanou vylévat z břehů, země se na věky přestane třást, samou radostí, že si konečně pořádně „humanisticky“ oddáchne od těch „fašizoidních netvorů“ druhu Homo sapiens sapiens! No nebude to žůžo?!

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Manifest neomarxistického džihádu – až do hořkého konce

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse