Necenzurujeme.cz

KDYŽ SE DVA PEROU, TŘETÍ SE SMĚJE

Vedeme žabomyší války o suché z nosu,  EU se potápí tak že už i Macron řekl že všechna naše moc a sláva je ta tam. A jako by se nechumelilo. Moji němečtí přátelé uvažují kam a kdy budou emigrovat, hodně chtějíi do Švýcarska, ale to je moc malé. Kanada po nich chce prachy, aby měli jistotu že nezneužijí jejich sociální systém, ten je jen pro vyvolené.

USA mají také už limit vyčerpaný, zbývá Latinská Amerika, a až bude v nejhorším, tak tu je ještě to Rusko. Na novoevropany dochází prachy, tisknou se eura ve velkém, a každý tuší že nevyčerpatelný majetek neexistuje a že to praskne. Jenže aby se zkáza dovršila co nejdříve, tak se dělá zelené harakiri. Energie bude stále více potřeba, tak se musí zrušit zdroje, budou jen ty obnovitelné, tudíž skoro  nic. 

Aby se zkáza urychlila, máme tu záporné úroky a genderismus.  Pokud by to nešlo moc rychle do kopru, tak se ještě šlápne na plyn, a něco se vymyslí.  Pánové si budou kupovat vložky, a dámy budou třeba brát léky na prostatu. Ale teď vážně - CUI BONO?

SMĚJÍCI SE BESTIE

Málokoho osloví čísla, tak to pominu, dají se stejně vygooglit. Ale Čína je dnes největší a nejbohatší mocnost, miliony milonářů, stále více střední vrstvy a stále méně chudých. A epandují se jedna radost. Mají v hsrti skoro celou Afriku, Jižní Ameriku, celá Venezuela je prakticky jejich, a o EU nemluvě. Tu pomalu polehoučku skupují, nejsou sami, i Korejci v tom vynikají, a je to celkam mrňavá země. 

A co dělá EU? Přičumuje k vlastní zájubě, jako vždy. Pollitici dělají vše aby dostali celý kontinent do kopru, a pak přijde čas kdy se bude škemrat o nějaký Marshallův plán. Ten ale už ze Států nepřijde, ale z Číny, a bude čínský. Líbit se to nebude, ale papaláši budou někde v zámoří, prachy už ulitý mají, a Evropané budou otročit, tak 10 hodin denně, za menší plat, v horších podmínkách, a svět zaplaví prvotřídní evropské výrobky za nepřekonatelnou cenu. 

Líbit se to nebude, ale remcat se také nebude. Jednak to zatrhnou, a už po té šichtě nebude nálada.  Ale proč se znepokojovat, hádejme se o to kdo nás chce zničit. My rozhodně ne, my nic my muzikanti, to buď Putin nebo CIA. Kdeže Čína, copak je někde vidíte? Dyk já přece nevidím nikde jejich agenty, tak to nemůže být pravda. Prachy našim zrádcovským politikům přece dává Putin nebo Američané, a také Soros. Čínu nikde nevidíme, pouze denně užíváme jejich výrobky, ale to nic. A pouze skupovávají kdeco, ale to jen přece normální, nic se neděje. Za vším je Soros, Putin nebo CIA. 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 17,16 přečteno 470×

0 Hodnotit článek 11

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

KDYŽ SE DVA PEROU, TŘETÍ SE SMĚJE

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse