Necenzurujeme.cz

MÉ DÁVNÉ VÁNOCE, ALLÁHU AKBAR PŘÁTELÉ

Do naší ateistické rodiny naděloval neviditelný Ježíšek, i tak jsem ho měl rád když dával.  Ve škole jsme mívali jolku s Dědou Mrázem, i to jsem měl rád, byla sranda, mým dětem v Americe naděloval Santa, a bylo také dobře.

Ten Ježíšek k nám přišel z Německa, zrovna jako vánoční stromeček, zabydlelo se to, Mráz ne, protože nám ho cpali politicky a to se lidem nelíbí. Dnes zase Santu užívá Coca Cola, a i vzdělaní Evropané mají za to že ho vynalezli v USA. Zrovna jako Mráze si nevymysleli bolševici, to je dávná ruská tradice. I to jméno jolka, vikingského původu - yule -  kruh, slavili Slunovrat jako všichni Evopané, včetně starých Římanů.

 Přitom sv. Mikuláš, Santa nebo Mráz je jedno a to samé, naše tradice, pokřesťanštěné, i ten Ježíšek, koho to zajímá jak se to stalo, může i vygooglit, o tom ale nebudu psát.  Jen mě zaráží že na svátky míru, klidu a pohodlí se vyrojí spousta blbečků co budou chtít vraždit naše evropské symboly ať už je jmenujeme tak či onak. 

Toto šílenství zasahuje celý Západ, z Vánoc se stávají neutrální zimní svátky, a musí být chráněny v betonových ohradách, nepomáhá ani to že v reklamách jsou samí černoušci nebo zahalené muslimky. 

Tudíž milí přátelé nebo i nepřátelé Mikuláše pod jakýmkoliv jménem nebo podobou, svět nesnáší prázdnotu, časem zmizí Vánoce, zmizí nenáviděný Mikulda, protože jinde ho jmenují trochu jinak, a v zimě budete makat, jaképak svátky, zato až budete slavit Ramadan, tak vám bude chybět to pivo, vepřové a přes den se půjdete schovat na záchod abyste se mohli nasytit třeba sušenkou. 

Štítky článku:

prestiž 1: 23,27 přečteno 477×

0 Hodnotit článek 20

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

MÉ DÁVNÉ VÁNOCE, ALLÁHU AKBAR PŘÁTELÉ

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse