Necenzurujeme.cz

MÁLOKDO SI UVĚDOMÍ ŽE SVRŽENÍ BUEREŠE JE DNES V CIZÍM ZÁJMU

Ačkoli Babiše nemám rád, je jak korouhvička, musím uznat že tentokrát nezradil, a riskuje i jeho milované dotace.  Dávno už KAŽDÝ ví co je zač,  jaké čachry dělá, vše je veřejné tajemství, žádný nový podvod ani fígl neudělal, vše při starém....ale...

Najednou všichni křišťálově čistí politici, kteří neukradli ani halíř, nikdy nelhali, si náááájednou všimli co je Babiš zač.  A musí jít. A nejen v Česku si všimli, oni si všímají v zahraničí.  Píšou o Česku, o kterém málokdo i ze vzdělaných Evropanů, ano, těch co pohrdlivě mluví o nevzdělaných Američanech, tak málokdo ví kde to Česko vlastně leží, natož aby znali premiéra či prezidenta, nebo kdo to tam k čertu vládne.

 Jde jen o jedno,  Babiš musí padnout. Vše co se o něm leta ví se najednou hodí. A v čím zájmu to je? Že by tentokrát nehodlal podrazit národ, nechce podepsat smlouvy o našem konci coby Česka  a naší - jak jinak - buranské kultury.

Nebo toho nechtěl podepsat více?  Ozvalo se v něm už dávno uspané svědomí? Už si nahrabal tolik že se to svědomí mohlo ozvat? NEVÍM, NEVIDÍM DO NĚJ, ALE VIDÍM DO ČACHRŮ DOKOPÁVAJÍCÍ EU.  BABIŠ BUDE ODSTAVEN, PO NĚM ZEMAN, A PAK UŽ BUDE V ČELE NÁRODA NĚKDO KDO BUDE POSLOUCHAT NA SLOVO. NEVADÍ ŽE SI TY POSLUŠNÉ ZRÁDCE NÁROD NEZVOLÍ. 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 50,79 přečteno 1 670×

3 Hodnotit článek 88

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

MÁLOKDO SI UVĚDOMÍ ŽE SVRŽENÍ BUEREŠE JE DNES V CIZÍM ZÁJMU

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse