Necenzurujeme.cz

Hana Lipovská prohrála na celé čáře a navíc "zradila"

absolutně pošlapala vše, co dosud vykonala, co dosud říkala. Plivla do tváře všem, kteří udělali pro to, aby se stala členkou Rady maximum, stejně tak plivla do tváře všem, co jí drželi palce a vkládali do ní naděje, že se ČT konečně změní.

Nikdy jsem si nemyslel, že budu mít důvod něco takového napsat. Vždy jsem považoval Hanu Lipovskou především za velmi slušného, věřícího a skromného člověka. Hana Lipovská ukázala vstupem do politiky, navíc s ohledem na subjekt, tedy Volný blok, který bude v Pardubicích reprezentovat, čemu dává přednost. Bohužel, dala přednost řvaní ulice před demokracií, hulvátství před slušností, výkřikům před kvalitním programem, demagogii před podloženou argumentací. 

Nepochopila to hlavní, že je jen nástroj pro to, aby se někdo udržel ve Sněmovně a někdo jiný se do ní dostal na xtý pokus . Hana Lipovská je nepostradatelná v Radě, na ulici nepatří. Pochopitelně, na své rozhodnutí má právo, jen by si měla uvědomit, že zklamala důvěru milionů lidí. Nevím, zda a nakolik podlehla kouzlu paní Bobošíkové, podle mého subjektivního názoru se nechala dětinsky ovlivnit. Ještě má čas to zastavit a vžít zpět.

Přeji Haně Lipovské, aby našla včas cestu vrátit se tam, kde byla, aby opět našla své dnes ztracené já.

Michal Malý

Štítky článku:

prestiž 1: -25,57 přečteno 1 662×

50 Hodnotit článek 22

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Hana Lipovská prohrála na celé čáře a navíc "zradila"

Jan Sedláček:
Do velké míry souhlasím. Lipovská se nechala zlákat k něčemu, co jí nepomůže a naopak jejím nepřátelům to dá do ruky zbraň proti ní. Jen upřesním - …

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 16. 8. 2021 15:46 || Diskutovat

Facebook diskuse