Necenzurujeme.cz

Semknutým globalizačním šmejdům náklaďáky nehrozí. Nám ale ano!!!

Cituji z Idnes.cz: " Předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) útok odsoudil jako odporný a zbabělý. „Nesmíme se nechat zastrašit terorismem. Upřímnou soustrast rodinám obětí,“ uvedl. Místopředseda dolní komory Jan Bartošek (KDU-ČSL) napsal, že teroristé pro něj vždy byli a vždy budou zbabělci hodní opovržení."

Ta probruselská globalizační sluníčková hovada jsou zase semknutá a nedají se prý zastrašit. Samozřejmě, ta zkorumpovaná politická svoloč se nemá čeho bát.... Ti hajzlové  nechodí pěšky a jezdí v pancéřovaných limuzínách, těm kreténům se nic nestane. "Běžní" Evropané ale umírají a přeživší na tyhle politické kydy o semknutosti s prominutím serou! Já jsem zastrašenej, protože navíc jedeme se ženou o svátcích do Mnichova. Budu se bát vylézt z hotelu? Asi ano, ale vylezu a doufám, že přežiju..... Evropa zase truchlí a zapaluje svíčky. Když umírali rukou teroristů civilisté v Rusku, nikdo z politiků ani nevzdechl.

Stockholm:

Nice:

Politiky ti mrtví a jejich fotografie neděsí, jsou v klídku a "semknutí". Mne ale děsí.... Stockholm, Londýn, Paříž, Nice, Heidelberg...... kdy Praha?

Jsem zastrašenej, ale i nebetyčně nasranej, protože ta politická hovada nedělají nic pro nápravu stavu a řešení budoucna. Zvedá se ve mně bezmezný vztek, když čtu o těch mrtvých ve Švédsku, Německu, Francii, Anglii...... kdy budu číst o mrtvých u nás? Je potřeba ty politické zločince, co obětovali Evropu, tedy nás, islámu ve volbách vypráskat! Je třeba se postavit proti snahám o odzbrojení civilního obyvatelstva a naopak je třeba udělat maximum pro to, aby většina z nás byla ozbrojena.

Blíží se totiž den, kdy se budeme nuceni bránit a v ten den nesmíme mít prázdné ruce.

Upřímnou soustrast všem pozůstalým po mrtvých Evropanech, zavražděných teroristy.

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Semknutým globalizačním šmejdům náklaďáky nehrozí. Nám ale ano!!!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Jan Loskot:
Dobrý deň pán Malý, text vo Vašom článku je dobre napísaný. Ale ja osobne mám z tých fotografií veľmi nepríjemný pocit. Sú to strašné fotografie. A p…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 11. 4. 2017 12:04 || Diskutovat

Facebook diskuse