Necenzurujeme.cz

Radovan Krejčíř a spol. – vše je čistější než křišťál

Radovan Krejčíř požádal jihoafrické prokurátory, aby ho nechali převézt do věznice v Česku. Nabídl jim přiznání ke zločinům, ze kterých je obviněn. Navíc hodlá svědčit o úplatcích, které údajně předal čelným představitelům policie a justice - včetně soudce, který před časem zamítl jeho vydání do České republiky.

ZDROJ

Fakt dobrý. Takže Krejčíř chce jen 10 let souhrnného trestu s tím, že se přizná a nepráskne korupci a chce vydání do ČR, kde čelí trestům 10 a 15 let. Takže v ČR učiní dohodu, že nebude mluvit o směnkách ČSSD, o financování a korupci politických stran a dostane max. souhrnný trest 10 let? Takže je za 5 let venku. Marek Dalík byl odsouzen pro pokus podvodu na 4 roky. Soudkyně jasně konstatovala, že tak činil jako prostředník na popud a ve prospěch některého z členů vlády (členem je i premiér).

Marek Dalík vše popřel a tudíž ani nikoho nejmenoval. Šlo o dohodu, když Nejvyšší soud vrátil kauzu zpět Městskému soudu v Praze? Krajský soud odsoudil Davida Ratha k 8,5 letům vězení. Před tím David Rath vystoupil ve Sněmovně a mimo jiné naznačil, že celá kauza přímo souvisí s financováním politických stran, zejména ČSSD a souvisí s bojem o státní zastupitelství. Pak ale k tématu nepromluvil a tento měsíc Vrchní soud verdikt zrušil a vrátil ke Krajskému soudu. Došlo snad k nějaké dohodě?

Kauza OKD je zřejmě poslána definitivně k ledu, místo Bohuslava Sobotky či Zdeňka Bakaly (Zeman: Bakala patří za mříže) je stíhán, respektive obviněn soudní znalec. Robert Šlachta byl odejit a tak je nejen Sobotka, ale i Rittig a další samý úsměv a mají ze všeho prču. Andrej Babiš hřímá, že je Kalousek zloděj, že prodej OKD byl podvod, Kalousek hřímá, že Babiš páchá dotační podvody. Nikdo nepodal trestní oznámení, všichni jsou vychechtaní, protože jsou kámoši, nebo jsou přinejmenším domluveni.

Redaktorka obviní veřejně Miroslava Kalouska, že dostal za protlačení církevních restitucí 5 miliard. Vrabci na střeše pějí o korupci ve věci mýtného Kapsh. V roce  1997 rozhodlo Ministerstvo obrany prodat historická kasárna, v nichž ovšem sídlil Úřad pro českou literaturu Akademie věd ČR, který musel najít prostory pro tisíce knih a ty přestěhovat. Ač to Miroslav Kalousek velice dobře věděl, připojil svůj podpis pod účelově napsanou smlouvu, která dokonce obsahovala lež: „V době podpisu této smlouvy nemá jakákoli třetí osoba užívací právo na základě nájemní nebo obdobné smlouvy.“

A tak ministerstvo „zaplatilo“ smluvní pokutu ve výši 110 milionů Kč a kupec získal kasárna zdarma. Nikdo nepodal trestní oznámení.... Stačí zalistovat v dalších (pochopitelně promlčených) „korupčních“ kauzách, jako například: modernizace tanku T-72, Štábní informační systém, prodej Mig-29, prodej tanků T-72 do Alžírska, Pandury, Gripeny, IT zakázky, rekultivace….. většina je promlčena, zbytek těsně před promlčením a navíc, „nejsou“ důkazy“.  Tak se ptám, jestli opravdu nejsou ty flastry pro Janouška (pro srovnání: jiný řidič pod vlivem alkoholu zabil 2 lidi a dostal 6 let), Ratha a Dalíka nespravedlivé. Nikomu z těch „nahoře“ ale nic nehrozí a tak jsou vychechtaní, jen se podívejte:

 

Tak, hlavně že budeme mít to EET a v hospodách se nebude smět kouřit a tak budeme tak nějak žít tak nějak zdravěji a veseleji, že, předsedo? Prostě je to jednoduché: „muž s brašnou nesmí za žádnou cenu projít“.  V jednom má Andrej Babiš pravdu. V tom, když říká: „všichni kradnů“. Bože, jak je vše křišťálově čistější než křišťál, že?

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Radovan Krejčíř a spol. – vše je čistější než křišťál

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse