Necenzurujeme.cz

Naši mazlíčci a naše válka.

Užívané „mazlíčci“ nahradím - parťáci, protože mi  připadá výstižnější. Pomáhají nám snášet samotu. Dokáží slíznout chmury z naší tváře

 Umí zapříst na našem klíně, nebo prsou, a zahřát nás tak nejen kožíškem. Neumí nás zradit! Nikdy nás neodloží jak omrzelou hračku v útulku, nevyhodí 100 km od domu a neuvážou nás někde v lese.

Tak proč, když jsme se rozhodli zachránit planetu tím, že spácháme sebevraždu, je bereme s sebou? A nejen je, ale všechna zvířata. Copak nestačí, že jim stále zmenšujeme prostor? Že jsme pro ojedinělé útoky na člověka ochotni vyhubit pomalu celý druh. Naše lesy by mohly vyprávět. Zvířata nikdy neměla nic společného s naší touhou se zabíjet, která se v současnosti projevuje válkou za naši představu míru. Připomnělo mi to Josepha Goebbelse a jeho ženu, kteří zabili svých šest dětí a sebe, protože usoudili, že nemohou žít v jiném společenském systému než je národní socialismus. Mnozí  politikové se dnes chovají obdobně, a navíc mají možnost ukončit život nejen svůj, ale na celé planetě, když nebude svět vypadat podle jejich představ. Zbraně „posledního soudu“ jsou připraveny. Šíření názoru, že Rusko nesáhne k jaderným zbraním, ať udělají USA, NATO a EU cokoli, je nesmírně nebezpečná. Nemůžeme současně věřit tomu, že Rusové jsou schopni ve válce použít všechno, jak se nám stále opakuje, i tomu, že jaderné rakety neodpálí. Nebo vůdci počítají s takovou válkou a nás obelhávají.

Proč není vidět protestovat proti válce všechny ty aktivisty bojující proti uhlíku, znečištění moří, za práva zvířat, záchranu lesů a pralesů, případně nějakého vymírajícího brouka? Je hrozba jaderné války méně nebezpečná? Pro koho chtějí zachraňovat Zemi, když nebojují za život na ní??? Copak jsou všichni tak pitomí a zkorumpovaní? Když budete zas hladit ty své parťáky, přemýšlejte co s těmi, kteří se nezastaví před ničím. Výsledkem jejich snažení bude v lepším případě vypálená střední Evropa, v horším - konec života na Zemi. Zkuste s tím něco udělat, pro vás a vašeho parťáka, třeba na Václaváku 11.3.

NEUVAŽUJTE STRANICKY, SMRT JE NADSTRANICKÁ.

Štítky článku:

prestiž 1: 15,31 přečteno 248×

0 Hodnotit článek 10

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Naši mazlíčci a naše válka.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse