Necenzurujeme.cz

Tři profesoři podali důkazy. Vakcíny mRNA devastují krev

VÝRAZNĚ AKTUALIZOVÁNO - Překlad zprávy z tiskové konference konané v prostorách patologické laboratoře v německém Reutlingenu. V krvi 8 pitvaných zesnulých po naočkování se namnožily kovové úlomky a cizorodá vlákna. Již žádná nedůvěryhodná konspirace. Videozáznam konference plus úplné vědecké závěry výzkumu ke stažení. Přidali se i rakouští vědci. Závěr: Okamžitě zastavte očkování. Vše plně odzdrojováno. Aktuální zprávy z japonského ministerstva zdravotnictví. Japonsko stahuje 1,6 miliónu vakcín. 

 

Na oddělení patologie v Reutlingenu byly 20. září 2021 předloženy výsledky pitev osmi lidí, kteří zemřeli po očkování proti COVID19 . Analýzy tkání provedli patolog Prof. Dr. Arne Burkhardt a Prof. Dr. Walter Lang. Dalším z výzkumníků byl Prof. Dr. Werner Bergholz

 

Zjištění potvrzují tvrzení prof. Dr. Petera Schirmachera, že ve více než 40 pitvaných mrtvolách, které zemřely do dvou týdnů po očkování proti COVID-19, zemřela asi třetina z nich na následky očkování. V rámci živé tiskové konference byly ukázány mikroskopické detaily změn tkáně. Profesor Dr. Werner Bergholz informoval o aktuálních parametrech pro statistickou registraci vedlejších účinků očkování.

 

Na konferenci byla také předložena analýza vzorků vakcín COVID-19 provedená rakouskou výzkumnou skupinou. Výsledky odpovídají zjištěním výzkumníků z Japonska a USA. Ve vakcíně byly nalezeny nedeklarované složky obsahující kov. Vakcinační prvky jsou díky svému neobvyklému tvaru vizuálně nápadné.

 

(První část videa obsahuje presentaci německých profesorů, v druhé části se připojují kolegové z Rakouska) 

Zde naleznete první část doplněnu o české titulky:

Konference patologů: Negativní vliv covid očkování na lidskou tkáň (část 1/2) | Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz)

a zde česky otitulkovanou druhou část konference:

Konference patologů a lékařů: Analýza covid injekcí a jejich obsahu (část 2/2) | Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz)

 

Mělo by to vést k okamžitému ukončení očkovacího programu

 

Samozřejmě, že když se najdou ve vakcínách podaných stovkám milionů lidí kovové úlomky,  měly by příslušné úřady očkovací program okamžitě pozastavit.

 

Závěr výzkumu (ten je v plně podrobném rozsahu ke ztažení ZDE) uvádí:

 

Výsledky vyšetřování vedou k právním a politickým požadavkům, například aby úřady okamžitě shromažďovaly informace za účelem posouzení zdravotního rizika, kterému populace čelí kvůli očkování proti COVID-19. Například pohledem do registru IVF lze zkontrolovat časné příznaky snížené plodnosti očkovaných. Registr rakoviny lze použít k získání znalostí o vývoji rakoviny v důsledku genetických modifikací virové RNA. Mělo by být zváženo pozastavení očkování proti COVID-19.

 

 

 Prof. Dr. Arne Burkhardt

Prof. Dr. Arne Burkhardt

Prof.Dr. Arne Burkhardt se může vrátit k dlouholetému vyučování na univerzitách v Hamburku, Bernu a Tübingenu a také k hostujícím profesorům/studijním pobytům v Japonsku (Nihon University), USA (Brookhaven National Institute), Korea, Švédsko, Malajsie a Turecko. Vedl oddělení patologie v Reutlingenu 18 let a poté pracoval jako rezidentní patolog. Prof.Burkhardt publikoval více než 150 článků v odborných časopisech a jako příspěvek do příruček. Má také certifikované patologické ústavy.

 

Prof. Dr. Walter Lang

Prof. Dr. Walter Lang

Prof.Dr. Walter Lang pracoval jako patolog na Medizinischen Hochschule Hannover v letech 1968-1985. 25 let poté vedl soukromý ústav patologie v Hannoveru, který založil se zaměřením na transplantační patologii, extragynekologickou cytologii, nádory štítné žlázy a plicní / pleurální patologii. Vykonal konzultační diagnostiku pro 12 velkých plicních klinik a pro řadu klinik provedl vyšetření patologie jater. V období 1985–2020 prováděl konzultační vyšetření pro patologické oddělení na plicní klinice v Herneru.

 

Prof. Dr. Arne Burkhardt

Prof. Dr. Werner Bergholz

Prof.Dr. Werner Bergholz je bývalý profesor elektrotechniky se zaměřením na kvalitu a řízení rizik na Jakobs University Bremen. Než byl jmenován profesorem Bergholzem na 17 let s vedením výroby čipů ve společnosti Siemens.

 

Bližší informace včetně kontaktů naleznete na oficiálních stránkách výzkumu https://www.pathologie-konferenz.de/  (pozn.: Stránky lze přeložit do češtiny poklepem pravého tlačítka myši na stránku a zde zvolit "přeložit do jazyka čeština". Umožňují prohlížeče Chrome a Edge.)

 

 

Japonsko kvůli znečištění zastavilo 1,6 milionu dávek vakcín

 

Ve „vakcínách“ Moderny distribuovaných v Japonsku byla nalezena neidentifikovaná látka. V důsledku toho bylo staženo 1,6 milionu dávek.

 

Japonské ministerstvo zdravotnictví, práce a sociálních věcí ve čtvrtek pozastavilo používání více než 1,6 milionu dávek vakcíny Modern Covid-19 po zprávách o kontaminovaných lahvičkách na několika tamních očkovacích místech. Společnost Takeda Pharmaceuticals, která distribuuje vakcínu v Japonsku pro společnost Moderna, uvedla, že to oznámila ministerstvu poté, co několik očkovacích míst nahlásilo nespecifikované cizí těleso nalezené v konkrétní šarži. „Požádali jsme Modernu, majitele produktu a výrobce, o provedení důkladného šetření, které by určilo přesnou příčinu problému,“ uvedl Takeda v prohlášení. Takeda také řekl, že si není vědom žádných „významných obav o bezpečnost“ kvůli kontaminovaným dávkám.

 

Kritické otázky pro Národní institut veřejného zdraví

 

  1. Je FHI obeznámena s výzkumem, který ukazuje fragmenty nehlášených kovů ve vakcínách, které doporučují použít v Norsku?
  2. Pokud si to FHI uvědomuje, co bude oddělení dělat? Je bezpečné vpravovat lidem neznámé kovové úlomky?
  3. Převezme FHI finanční a právní odpovědnost za to, že v takovém případě bude pokračovat?

 

Článek vychází z textu autora Steigana, zdroj: ZDE

 

Aktualizace z 24.9.2021:

Neprve informujeme, že od doby, kdy byl publikován tento článek, přibyl na oficiálním webu konference https://www.pathologie-konferenz.de/ odborný materiál o metodách, které byly použity při analýze zkoumaných vzorků. Ten naleznete ZDE.

 

Dále, protože začala být autentyčnost konference zpochybňována. Zejména, že páni profesoři nejsou skutečnými profesory, ale přinejměnším krizoví herci a osobně placení profesionální konspirátoři nejspíše samotným Putinem a podobně, níže naleznete několik odkazů na publikační a veřejnou činnost alespoň, co se týče vedoucího projektu - Prof.Dr. Arne Burkhardta:

 

(Prof.Dr. Arne Burkhardt zcela vpravo na společné fotografii s kolegy v patologické ročence z 1.2.2014, viz odkaz 1., str. 9)

 

1. zde, viz str. 9: 

https://docplayer.org/68310276-50-weiterzubildende-in-der-pathologie-wo-sind-sie-und-was-planen-sie-40-jahrestreffen-digitale-pathologie-10.html

2. zde:

https://www.zwp-online.info/zwp-online-koepfe/prof-dr-arne-burkhardt

3. zde:

https://pathologie-kaufbeuren.de/oralpathologie-2/

4. zde:

https://media.zwp-online.info/archiv/pub/sim/oj/2006/oj0406/oj0406_26_32_burkhardt.pdf

5. zde viz str. 100:

http://www.medizinfo.de/__qualitaetsberichte/2004/260840028-00-2004-pdf.pdf

6. zde:

https://media.zwp-online.info/archiv/pub/sim/pn/2008/pn0508/pn0508_10_12_burkhardt.pdf

 

 Jeden příklad lhaní o autentyčnosti konference a identitě německých profesorů za všechny!

Dne 23.9.2021 vystavil server denik.cz článek redaktora Jaroslava Krupky. Ten mimo jiné naráží na článek serveru AE, který českou veřejnost o tiskové konferenci v německém  Reutlingenu se závěry výzkumu krve pitvaných osob informoval pravděpodobně jako první. Redaktor Krupka ne jen, že konferenci ve svém článku zpochybňuje, ale přímo v něm lže.

 

 

Druhá možnost je, že je Krupka naprosto neschopný, případně flákač a lenoch. Redaktor Krupka si nedokázal ani pustit úvod konference, kde jsou všichni tři profesoři moderátorkou dopodrobna představeni. Že by si Krupka dohledal webové stránky této konference, případně si k představeným profesorům dohledal nějakou jejich prokazatelnou minulost, to u takto kvalitního člověka předpokládat již asi není možno vůbec.

Redakce by měla Krupku na hodinu propustit. Svou odfláknutou prací, případně svým vědomým lhaním dělá webu deník.cz akorát neskutečnou ostudu. Pak se majitelé tohoto zpravodajského média nemohou divit, že jim klesá čtenost. 

 

 

Tři profesoři se odvolávají na předchozí výzkum Prof. Dr. Peter Schirmachera. Kdo to je:

 

 (Na tiskové konfernci v Reutingenu se skupina vedená Prof. Dr. Werner Bergholzem odvolává na práci Tři profesoři  - na snímku)

Prof. Dr. Peter Schirmacher je uznávaný odborník na patologii nejen v Německu, ale ve světě. Schirmacher získal licenci k výkonu lékařství v květnu 1987, doktorát v červnu 1987. Od 1. května 1987 do 30. června 1998 byl výzkumným asistentem v Ústavu pro patologii Univerzity v Mohuči. Také vystudoval molekulární biologii. 6. prosince 1995 se stal specialistou na patologii a 29. dubna 1996 mu byl přidělen dodatečný titul „molekulární patologie“. Od června 1996 do června 1998 byl Schirmacher vedoucím lékařem Ústavu pro patologii na univerzitě v Mohuči. 12. prosince 1996 se habilitoval (předmět: hepatokarcinogeneze a regenerace jater: molekulární regulační mechanismy exprese a funkce růstových faktorů).
Od 1. července 1998 byl vedoucím lékařem Ústavu pro patologii na univerzitě v Kolíně nad Rýnem, od 1. července 1998 do 18. listopadu 1998 také zastupoval profesuru C3 pro patologii a 19. listopadu 1998 se stal univerzitou byl jmenován profesorem předmětu Patologie (doživotní profesorství C3). Od 1. ledna 1999 do 31. května 2004 byl vedoucím lékařem a zástupcem ředitele ústavu. Od 1. června 2004 je Schirmacher univerzitním profesorem (C4) pro patologii a výkonným ředitelem Ústavu patologie na univerzitě v Heidelbergu. Zdroj: https://rhein-neckar-wiki.de/Peter_Schirmacher nebo přímo stránky univerzity Heidelberg: https://www.klinikum.uni-heidelberg.de/personen/prof-dr-med-peter-schirmacher-3128

 

 

Štítky článku: koronavirusNěmeckozdravotnictví

prestiž 1: 46,85 přečteno 4 719×

5 Hodnotit článek 75

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Tři profesoři podali důkazy. Vakcíny mRNA devastují krev

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse