Necenzurujeme.cz

Krutá pravda, kterou nechce nikdo slyšet.

Sleduji situaci v Naší zemi již několik let. Bohužel pravda je tak krutá , že ji raději nechceme slyšet a utišujeme se , že volby všechno změní. Nezmění a je to jen a jen Naše vina.

Na začátku migranstké krize se začli tvořit početné skupiny na FB. Každý si zakládal skupinu proti migrantům, každý chtěl spasit svět klackem. Bohužel dnes je v těchto skupinách maximálně 10 000 lidí a uspokojí je sdílet paranoidní články z webů typu AC24, které jsou založeny čistě na vydělávání peněz a bludy na nich publikované mnohdy hraničí s psychickou nemocí.  Pak je tu i výroba různých vtipných obrázků na téma "Sobotka" nebo "migranti" Já nepopírám taky jsem jich pár vytvořil, ale doufal sem v to, že to třeba lidi nakopne...Bohužel se tak nestalo a zůstali sme u lidové tvořivosti. V těchto skupinách se na začátku objevoval jeden hrdinský post za druhým..." Tohle u nás nikdy nedopustíme"...A čas plynul a lidi se uspokojili tím, že to tady prostě nedopustíme. A dnes? Muslimové se tu objevují v čím dál větším počtu, bez nějakých kvot a jiných nařízení z Bruselu a od báby Merkel. A co jsem udělali?..Nic... No a hřebíčkem do rakve je, že na plánovane demonstraci se sejde 5000 lidí...To je na změnu režimu opravdu hodně málo.  Jenže třeba FB skupina " moje země moje pravidla" má 53 000 lidí...To už by byla slušná demonstrace, jenže tato stránka se soustředí hlavně na tvorbu obrázků a videí ale zatím jsem neviděl, že by organizovala nějakou akci která by měla smysl. Navíc lidé v různých skupinách se ani nedají sčítat, protože v nich najdete stejné lidi. Naopak je nehorázné množství těch, kteří ještě pořád podporují tu sebranku ČSSD což tedy absolutně nepochopím. jak může někdo podporovat islamizaci našeho státu. Copak se všichni zbláznili? Je nepochopitelné jak těmto lidem pracuje mozek. Pokud teda vůbec nějaky mozek mají, u mnohých o tom silně pochybuji.

To je ten největší problém a důvod , proč se tady nic nezmění...Zatímco co voliči stran jako je ČSSD, TOP09, ODS atd. zůstávají stabilní a věrní , zbytek národa, který by mohl opravdu něco změnit se rozdělil do mnoha skupin a tím ztratil svoji sílu. Ano je zřejmé, že tyto strany ztratily par set voličů...jenže ti se rozdrobili do menších stran a velké strany tuto ztrátu nehradí koalicí. Takže suma sumárum nic se nezmění, protože na to nemáme potřebnou sílu. Male strany se nedostanou do parlamentu, ty co se tam dostanou budou jen přihížet jako to dnes dělá SPD a úsvit. Přesto , že náramně křičí jak je všechno špatně nic nedělají. Je to tak těžké pochopit že model parlamentní demokracie nedovolí aby se do vlády dostali ti co chtějí změnu? Že tento model od revoluce funguje tak, že si prostě největší strany jen přehazují vládu po vzoru, " každy chvilku tahá pilku" a není žádný zákonný způsob jak je odsud dostat. Prostě se vždy na par let vystřídají u moci..stejně strana v opozici bere slušne peníze no a za 4 roky si to zase prohodí a každy je spokojen. Například komunisti se od revoluce vezou na vlně, berou penízky , za nic nejsou zodpovědní, protože o ničem nerozhodují ale penize berou . Žádná strana s nima do koalice nepůjde, takže tam vlastně jen zabírají poslanecká křesla, což velice vyhovuje lidem ostatních stran, protože ubrali velkou část voličů která by mohl něco změnit.

Dalším střípkem do skládačky kruté reality je fakt, že miliony lidí vůbec nemají zájem o to co se tady děje. Je jim to jedno, neví co je šaría, neví nic o migrantech a dokud jim slimák netluče na dvěře je jim to jedno. Poslední dobou chodím a snažím se lidi motivovat aby se rozhodli pro změnu. Je až šokující kolik lidí opravdu kašle na to co se tady děje. A nejsou to jen bohatí , kteří žádnou změnu nechtějí protože jim je dobře...Jsou to i lidé co mají dvě práce aby nezdechli hlady a přesto je nezajímá co se v této zemi děje. Jak je tohle vůbec možné? proč lidi nevidí , že Sobotka se sám korunoval králem české země, proč lidi nevidí jak politici rozkradli a rozprodali Naši zem? jak je vůbec možné, že si lidi v tichosti vyslechnou , jak si politici přidali dalších 5000 ke svým platům, zatímco co mnozí nemají na slušný život a přežívají od výplaty k výplatě i když pracují. Pamatuji si, že za komunistů když se zdražilo pivo..o par halřů nebo snad dokonce o jednu korunu, všude se mluvilo o tom, že vláda která zdraží pivo padne...a do dvou let se tak stalo...Kde je ten národ , který držel při sobě? Národ , který sice museli k revoluci dokopat sami komunisti ale když už se tak stalo tak vyšel do ulic?

Takže souhrnem, volby nic nezmění to je nad slunce jasné, politici kradou a kradou, ožebračují lid, pomaličku ale jistě islamizují naší republiku za tichého souhlasu obyvatelstva a aby toho nebylo málo pomalu ale jistě trhají na kusy listinu práv a svobod na které si demokracie na samém počátku u nás tak hrozně zakládala. A krutá pravda je, že tohle už změní jen a jen revoluce a to se vším všudy. Čas kdy jsme to mohli změnit po dobrém je už dávno pryč. Ale mlčeli jsme a nechali to zajít až sem a to je bod odkud není bez revoluce návratu. Dokud si tohle lidé neuvědomí, dokud jim bude záležet více na 12000 vyplaty než na tom co bude s jejich potomky, dokud nepochopí , že v jednotě je síla a malé skupinky těch co chtějí změnu nic nevyřeší bude tento stát tam kde je ted a my budem dál pouze otroci co makaj za byt a stravu.

My musíme bojovat nejprve u nas doma a vybojovat si svobodu, pak teprve můžeme měnit něco co se na nas hrne z EU nebo z muslimských zemí. Nelze bojovat na více frontách na to doplatil i Hitler. A v našem státě je pořád dost nepřátel, se kterýma bychom se měli vypořádat a to rázně. Hodně lidí i když jsou prti vládě a muslimům, nechtějí slyšet slovo revoluce a už vůbec ne krvavá, jenže to je přesně to co nas níkdy nezbaví okvů , kterýma nas vlády teto země přitloukly k zemi. Dokud tohle všechno lidi nepochopí, žádná změna nebude!

Štítky článku:

prestiž 1: 67,92 přečteno 6 000×

3 Hodnotit článek 185

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Krutá pravda, kterou nechce nikdo slyšet.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Henrich Štrobl:
Souhlasím a děkuji za doplnění...Ono Já bych toho napsal více jen lidi to pak nebudou číst když to bude dlouhe:o)
topcz:
Manifestace: Kde chcete vzít nějakých 1/2 Mega lidí na Václavák? Na Prahu zapomeňte. V listopadu 1989 to zachránil Petr Miller z ČKD, který tam přived…
topcz:
Dobrý večer pane Štroble. Takřka jako vždy od Vás velmi dobře vystihnutá a popsána stávající situace. Já se pokusím to jen trochu doplnit. Dnes po těc…

V interní diskusi je 3 příspěvků | poslední příspěvek 30. 8. 2016 6:51 || Diskutovat

Facebook diskuse