Necenzurujeme.cz

Díky eurokomisi za žalobu na Čr!

Ačkoli EU peče nové povinné a trvalé přerozdělování migrantů, tzv. Dublin 4, tak naši politici dělají mrtvé brouky, protože musí bránit naši elitokracii před demokraticky zvolenými „nedemokraty“.

A do toho, jako na zavolanou, přišla další provokace ze strany Evropské komise – žaloba za nedodržení kvót, které většina EU-zemí stejně nedodržuje a které již beztak skončily…, proto se připravují nové, rozpuštěné v onom Dublinu 4, což je, chápu-li to správně, jakási unijní verze tzv. migračního kompaktu, upečeného pro změnu v OSN.

Jenže… ta žaloba se stejně dala čekat, a přišla tak řečeno v pravý čas, stejně jako Schulzův stupidní výrok, že vytvoříme spojené státy evropské, a komu se to nebude líbit, toho vyhodíme. Pomůže to totiž znovu nasměrovat pozvolna opadající zájem veřejnosti o problematiku EU v souvislosti s migrací, potažmo islamizací.

A tento mobilizační faktor ve stylu „kýblu studené vody“ též bude tlačit na naše politiky, aby k věci konečně zaujali nějaký postoj a netvářili se, že o migračním kompaktu či Dublinu 4 jaktěživi neslyšeli!

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Díky eurokomisi za žalobu na Čr!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse