Necenzurujeme.cz

Ach, ta naše sexistická pražská kavárna! Na prezidenta samí chlapi!

„Kandidáti na prezidenta jsou potvrzeni, mezi nima není ani jedna žena! Smutné… Jak za krále klacka…!“ napsal na FB Libor Rouček. Zde jest má odpověď.

Pokud jde o kosmopolitní „tábor“ (sluníčkáři + kavárna…), tak mě překvapilo, že tzv. „občanská společnost“ vytahuje samé chlapy, ach…, jaký to patriarchální šovinizmus…, samý Drahoš, Horáček, Hilšer, Kulhánek…, to není na sexistické prasátečko, to je rovnou na sexistického kance! Ovšem to je jen ke škodě jejich, protože právě oni tak vehementně prosazují např. vysoké kvóty pro ženy (ne jen) v politice.

Nechápu, proč neukecali třeba Verču Žilkovou, Barušku Štěpánovou nebo třeba Léňu Dusilovou. Pak je tu také Hanka Marvanová, Tánička Fischerová a další „bojovnice za univerzální dobro“, takže jistě by bylo bývalo z čoho vybírat, jak říkal náš někdejší bývalý premiér, zdroje tu jsou. Ale ono nic…, strašná to smůla! Je potřeba hledat „sexistické podvratné živly“ ve vlastních řadách, ctění bojovníci za stejnost v různosti a různost ve stejnosti!

Pokud jde o vlastenecko-tradicionalistický tábor, tak tam adeptky byly, ale rozumně pochopily, stejně jako mnoho jejich mužských kolegů, že není radno tříštit síly, proto podporují Zemana…, samozřejmě, u mužů jsou výjimky, jako třeba pan Hynek od Realistů, s nímž bych jako s případným prezidentem žádný problém neměl, jenže vidím nerad, když v tak složité době vlastenci netáhnou za jeden provaz a soupeří mezi sebou. V tom ženy � vlastenky, které původně o prezidentské kandidatuře uvažovaly, prokázaly daleko větší zodpovědnost vůči vlastní zemi a národu než někteří muži, za což jim patří můj srdečný dík a velké uznání!

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ach, ta naše sexistická pražská kavárna! Na prezidenta samí chlapi!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse