Necenzurujeme.cz

Na hrubý pytel hrubá záplata!

Tak prý někdo podal na naše „paliče Koránu“ trestní oznámení. Spekuluji, že to nejspíš nebyl muslim, ale nějaký zapálený „sluníčkář“.

Jak mám odpor k „bonzování“, tak zvažuji, že podám na protest trestní oznámení na jistou zpěvačku, která docela hooodně vulgárně hanobila Ježíše a křesťanství. Na hrubý pytel hrubá záplata! Jasně, že se dotyčná nemá důvod bát potrestání, jde spíš o to, ukázat „udavačům“ kritiků islámu, že i „druhá strana má zuby“. Ale pálit Korán rozhodně nehodlám, v českých podmínkách je spíš třeba bojovat proti novodobým inkvizitorům, povětšinou nemuslimům.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/policie-setri-paleni-koranu/r~3e3a8602f83711e6b2310025900fea04/

 

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Paleni-Koranu-Tak-preci-jen-i-v-Cechach-bude-popotahovani-476737

 

V Česku je zatím větší problém multikulti výchova, inkviziční tažení proti kritikům islámu na mediální a politické frontě (Robert Pelikán, Hatefree...) než samotná migrace. Tímto směrem bychom měli jako vlastenci napřít své síly, a to na všech frontách, samozřejmě výhradně legálními prostředky, nelegální praktiky dělá protistrana, např. odmítání vyklidit budovu tzv. Kliniky na pražském Žižkově, jak rozhodly úřady, ačkoli samotní „klinikáři“ vyhodili z budovy jim nepohodlného novináře Jiřího X. Doležala, ačkoli má stejné „právo“ navštívit Kliniku jako kdokoli jiný a budova „klinikářům“ nepatří. A chtěli po něm, aby smazal, co na Klinice stihl nafotit.

https://www.novinky.cz/krimi/426123-aktiviste-maji-vyklidit-centrum-klinika-naridil-soud.html

 

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zacina-to-byt-zajimave-Na-vypalenou-Kliniku-dorazil-Jiri-X-Dolezal-i-kdyz-ho-tam-vubec-nechteli-Ctete-co-se-semlelo-421459

 

Ukažme „mlčící většině“, že opravdový vlastenec plně ctí zásady práva a právního státu, že nejde o žádný „extremizmus“, jak se nám snaží nalhávat multikulturalisté, kosmopolité (světo-občané) a spol.

Je potřebné spíše bránit pronikání postmoderních kosmopolitních extremistů do školství, justice, na státní zastupitelství, úřady, atd., zkrátka zabránit tomu, co se na západě nazývá „dlouhý pochod institucemi“. U nás už víme, jak se tehdy těžce spálili, když nechali tyto „rudé extremisty“ infiltrovat klíčové instituce, takže je třeba místo pálení knih aktivně bránit neomarxistickému pochodu institucemi v České republice, v každé jednotlivé škole, v buňkách politických stran, v médiích, nekompromisně kritizovat každý sluníčkářský dvojí metr, ať jde o Prahu či nějakou malou vísku, ať jde o perzekuci kritiků islámu, škrtání v učebnicích kvůli tzv. „genderové nevyváženosti“ či „stereotypizaci“, o tažení proti kritikům umělých potratů, což je pošlapávání svobody náboženského vyznání, které oni sami vyčítají bojovníkům proti šátkům, tohle je to podstatné.

Silně nedoporučuji takovou formu protestu, která naopak leje vodu na mlýn protistraně, která jí „dodává munici“ proti slušným vlastencům. Mám pro takové protesty z lidského hlediska pochopení a porozumění, ale neschvaluji je, nejdůležitější je oprostit se od emocí a snažit se vést společensko-politický boj tak, aby co nejlépe a nejefektivněji plnil svůj účel, což rozhodně pro mě není „vyřádit se na demonstraci“, ale maximálně vzdorovat neomarxizaci českých institucí a české politiky, to je „prvotní příčina“, spuštění neřízené masové migrace, islamizace, uznávání dětských sňatků či stahování vepřového ze školních jídelen a podobně…, to jsou až ty následky, ovšem opakuji, za hlavní příčinu pokládám neomarxistickou, multikulturní či, chcete-li, „sluníčkářskou“ ideologii!!!

Jistě by mi žádný rozumný člověk neporadil, když si zlomím nohu, abych tu nohu „potrestal, že si dovolila zlomit se a bolet“, ale poslal by mě k doktorovi. A podobně je nutno přemýšlet i ohledně společensko-politických aktivit, což se bohužel ne vždy děje. Často převáží emoce a hledání zástupných „obětních beránků“ nad chladným rozumem a efektivním bojem proti „prvotním příčinám“ toho, s čímž nesouhlasíme a čemu chceme zabránit.

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Na hrubý pytel hrubá záplata!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse