Necenzurujeme.cz

Co je dovoleno

"Dobré víno pane komoří, ale špatné vyhlídky," říká císař alias pekař Matěj ve filmu Císařův pekař a pekařův císař komořímu Langovi, který se pokusil na panovníka ušít boudu. Jiný Lang není komoří, ale býval jesenickým radním. Před časem na svém Facebooku zveřejnil příspěvek, ve kterém vyzýval, že "prezidenta Zemana je potřeba podřezat jako svini.

Když pak pan radní měl nést následky, jeho statečné srdce změnilo polohu směrem dolů a začal se vymlouvat, že šlo o nadsázku.
V pátek proběhl s Langem za jeho výzvu soud. Mohl zůstat v klidu. Napsal, přišel a...zvítězil. Stalo se tak včera 22.května. Podle soudce Obvodního soudu pro Prahu 8 šlo maximálně o přestupek. Žalobkyně se sice odvolala, ale ani ona nebyla tak zcela přesvědčena, že by nezbedný komoří měl být potrestán. Navrhovala totiž jen peněžitý trest. Takže takhle je to nastavené. Zemana nemají liberalové rádi, tak je proti němu dovoleno cokoliv. Žádné rozhořčení se nekoná. Kdyby na Hradě seděl některý z jeho bývalých protivníků, které porazil, tak to by v takovémto případě byla jiná píseň. Paragrafy a rozsudky by jen frčely.
Slušnost tedy ano, ale ne pro všechny. Samozřejmě se nevztahuje na lidí, kteří mají výhrady k ničivé ideologii liberální demokracie. To jsou burani a kanibalové, kteří si zaslouží jen terč na čelo.


Důsledná, až nenormální ochrana se také vztahuje na chráněné skupiny (jedna konkrétní menšina, islám, LBGT), ke kterým nesmíte mít žádnou výhradu. Pokud tak učiníte, hned se najde bdělý aktivista, který vás práskne a se svými soukmenovci bude pro vás požadovat přísný trest (nejlépe zavřít až zčernáte, jen nevím jestli se toto přirovnání smí ještě říkat), spojený s vyhazovem z práce, zrušením účtu v bance atd.
Ale vyzývat k likvidaci prezidenta Zemana je dovoleno.
Rychlé hemžení slušných by naopak nastalo kdyby se někdo pokusil jen o slabý odvar Langova výroku. Například návodem jak ostříhat Bartošovi jeho dredy (pardon - dready). Jediní slušní by vyrazili do průvodu, zaháknuti v loktech, a s transparenty "Všichni jsme Bartoš". Do republiky by se sjížděli aktivisti z celého světa.


Liberální demokracie se všemi svými výstřelky v oblasti sociálního inženýrství, prosazováním jediného světonázoru a vymýváním mozků prostřednictvím mainsteamových médií a politických neziskovek je zvláštním druhem totality. Pod maskou usměvavého klauna se skrývá klaun ještě jeden - s ostrými zuby a zlostným šklebem.

Štítky článku:

prestiž 1: 21,31 přečteno 467×

0 Hodnotit článek 17

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Co je dovoleno

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse